Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Reikia pabalbos! Naujokui programavime.


SamTrover

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2786 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki! Aš norėčiau pradėti programuoti, tik nemoku. Aš programavime esu žalias(man 12metų), labai duomiuosiu programavimu. Bet nežinau su kuo programuoti ar JAVA, C++ ir kt. (nežinau kurios iš šių programavimo rušių skirtos programon kurt ir kt.)

Norėčiau pats gauti pradžemokslį kaip programuoti. Mane tai labai traukia.

Gal čia yra gerų programuotuojų kurie pagelbėtų šios srities(galima sakyti) naujokui. Gal kas žinot gerų vaizdo pamokų ar kokių tinklapių(Tinka ir lietuviškai ir angliškai). Ieškojau Youtube vaizdo pamokų, bet visos senos. Gal kaikas žinot naujų? Pasidalinkit :D, padėkit naujokui

 

DIDELIS AČIŪ BUS :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Priklauso ką tu nori daryti, svetainės? - PHP, CSS, HTML(5), Javascript tau. Nori kurti programas, žaidimus ar panašius dalykus? - imk C++, C#, Java. Šiaip jeigu norėsi į olimpiadas Lietuvoje keliauti, pradėk nuo C++. Šiaip beveik visų programavimo kalbų sintaksė yra panaši, tai jeigu ir išmoksi vieną, kitą išmokti bus lengviau. Asmeniškai siūlau pradėti nuo C# jeigu nori kurti programas, plati kalba, žaidimams - Unity su C# ir pats gali savo varikliuką nesunkiai pasidaryti, kadangi jei naudoji visual studio dar gauni ir designer window.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Priklauso ką tu nori daryti, svetainės? - PHP, CSS, HTML(5), Javascript tau. Nori kurti programas, žaidimus ar panašius dalykus? - imk C++, C#, Java. Šiaip jeigu norėsi į olimpiadas Lietuvoje keliauti, pradėk nuo C++. Šiaip beveik visų programavimo kalbų sintaksė yra panaši, tai jeigu ir išmoksi vieną, kitą išmokti bus lengviau. Asmeniškai siūlau pradėti nuo C# jeigu nori kurti programas, plati kalba, žaidimams - Unity su C# ir pats gali savo varikliuką nesunkiai pasidaryti, kadangi jei naudoji visual studio dar gauni ir designer window.

Sveikas, Aš nori viską išbandyti.

 O kokių vaizdo pamokų(Rišlių ir turingų, kad iš jų būtų galima jau pradėti pirmus žingsnius)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas, Aš nori viską išbandyti.

 O kokių vaizdo pamokų(Rišlių ir turingų, kad iš jų būtų galima jau pradėti pirmus žingsnius)

manau įvedus į youtube "c++ tutorials" arba į google manau tau išmestu pilna rezultatų, ir nematau ką tu turi omenyje senos pamokos, kalba ta pati, ji nesikeičia dažniausiai, tai ir pamokos pagal viską nesensta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dvylikamečiui galbūt nereikėtų tiek daug apsikrauti. Aš pats pradėjau nuo papildomų priemonių nereikalaujančios kalbos - HTML :) Kartu įsisavins ir CSS, reikalui esant ir JavaScript, ir visai šiai trijulei nereikia nieko, tik savo kompiuterio, jokių papildomų programų (naršyklė privaloma, bei koks nors Notepad++). Laikui bėgant nejučia pereis per visas dominančias kalbas, daugelį pamirš plius užsikabins už kokios nors mėgstamiausios :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visi čia pasireiškę - totaliai nusišneka. Vienintelis ir pagrindinis įgūdis kurio reikia mokantis programuotis - savarankiškas informacijos ieškojimas. Juk nebėgsi iškilus menkiausiai problemai kurti temos į forumą... Kai tai mokėsi, pats galėsi atsakyt į šį savo klausimą. Taigi, eik, pasigooglink.

Redaguota , nario ProGreen
  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dėkui, visiems už patarimus. Pradėsiu nuo C++, dar kartą dėkui. :) (Moderatoriai galit rakinti temą)

Dar norėčiau pasiūlyti apsilankyti mano neseniai paleistoje svetainėje, kurioje rašau su programavimu ir ne tik susijusius dalykus. Tavo atveju manau naudinga būtų peržvelgti IT VBE sprendimus (C++ kalba) : http://limitas.xyz/vbe/ bei galbūt straipsnį apie tai, kur geriausia internete nemokamai mokytis programavimo: http://limitas.xyz/kur-internete-nemokamai-mokytis-programavimo/

Tikiuosi rasi kažką naudingo...

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2786 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...