Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3563 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Sveiki forumo nariai.


Galvoju rimtai pradėti žaisti kuriam nors SA-MP projekte ir niekaip neišeina išsirinkti kokiam projekte žaisti.


 


Siulykite tokius projektus kuriuose būtu kažka galima pasiekti pvž: [ Administratoriaus atsakomybė, Direktoriaus postą, Prižiurėtoju ar kažkuo kitu ].


Kad kolektyvas būtu draugiškas, bendraujantis.


Kad Administracija būtu pagalbinka, omenį turiu kad serverio žaidėjams padėtu ir panašiai.


Kad būtu vis atnaujinimu visokių, nemažai projekte turėtu būti žaidžiančių žmonių ir pnš. ;)


 


Ar verta būtu žaisti tokiuose kaip LsGyvenimas ?


Bei siulydami projekta, parašykite kodėl ji siulote, ir ar jis toks kaip aprašiau viršuje kokio reikėtu.


Redaguota , nario xperiae

 

Sveiki forumo nariai.

Galvoju rimtai pradėti žaisti kuriam nors SA-MP projekte ir niekaip neišeina išsirinkti kokiam projekte žaisti.

 

Siulykite tokius projektus kuriuose būtu kažka galima pasiekti pvž: [ Administratoriaus atsakomybė, Direktoriaus postą, Prižiurėtoju ar kažkuo kitu ].

Kad kolektyvas būtu draugiškas, bendraujantis.

Kad Administracija būtu pagalbinka, omenį turiu kad serverio žaidėjams padėtu ir panašiai.

Kad būtu vis atnaujinimu visokių, nemažai projekte turėtu būti žaidžiančių žmonių ir pnš. ;)

 

Ar verta būtu žaisti tokiuose kaip LsGyvenimas ?

Bei siulydami projekta, parašykite kodėl ji siulote, ir ar jis toks kaip aprašiau viršuje kokio reikėtu.

 

Atsiprašau už freeposta. Pasakysiu tau tik tris žodelius, eik tu lauk.

 

Nėra verta žaisti sa-mp, tas žaidimas gadina žmonių gyvenimą. Ir taip žlugęs, po 5metų jau nebebus jo  :funny:  :mucha:

 

                                                                        Kad kolektyvas būtu draugiškas, bendraujantis.

Kad Administracija būtu pagalbinka, omenį turiu kad serverio žaidėjams padėtu ir panašiai.

Kad būtu vis atnaujinimu visokių, nemažai projekte turėtu būti žaidžiančių žmonių ir pnš. ;)

 

 

Niekas už tave patį nepasakys, kuris tau serveris patiks labiausiai. Turėsi pats ieškotis ir bandyti visus. Normalaus projekto dar iki dabar nemačiau. Visur kur tik pasižiūrėsi vyksta kažkokios tai nesąmonės.

 

O kur tau čia siūlė csgo ar lol'ą žaist, tai... nelabai yra ir ką pasakyt. Csgo - debilizmo ir čyterių avilys. Lol'as? Didesnės beprasmybės žaidžiant žaidimą nejaučiau. Sa-mp'e žaidžiant real-life tipo serveriuose bent galima patirties įgaut kažkiek, o ne minkyt tą pelytę ir klaviatūrą kaip kokiam zombiui. Jeigų būtų normalus sa-mp real-life tipo serveris, tikriausiai dauguma žaidimų būtų ištrinti. Jeigų tikrai nori gerai praleist laiką, tai bent išsirink tokį žaidimą, kur bendruomenė nebūtų sudaryta vien iš paauglių. War Thunder, MechWarrior Online. Šitų žaidimų bendruomenės bent yra normalios palyginus su kitais žaidimais. Bet ar nenori atsibusti po kurio laiko ir pagalvoti: "O galėjau padaryti visai kitaip" - spręsti tau.

 

Atsiprašau už freeposta. Pasakysiu tau tik tris žodelius, eik tu lauk.

 

Nėra verta žaisti sa-mp, tas žaidimas gadina žmonių gyvenimą. Ir taip žlugęs, po 5metų jau nebebus jo  :funny:  :mucha:

 

Ne sa-mp gadina žmonių gyvenimą, o žmonės, kurie kuria tokius projektus, kurie gadina žmonių gyvenimus. Jeigų būtų bent normalių projektų - kalbėtum visai kitaip.

SHFitnE.jpg

Neberink postų ir apeik temą žmogau, pats rašai liko 5 metai ir nebebus šio žaidimo,  o dabar klausi iki ko 5 metai ? Jei žmogus žaidžia SA-MP nereiškia kad jis vaikas, kur logika pas tave tai jau nežinau...

Postu dėkui už tokį įsireiškimą, nu matau ir liksi sg aukotarius :/

Niekas už tave patį nepasakys, kuris tau serveris patiks labiausiai. Turėsi pats ieškotis ir bandyti visus. Normalaus projekto dar iki dabar nemačiau. Visur kur tik pasižiūrėsi vyksta kažkokios tai nesąmonės.

 

O kur tau čia siūlė csgo ar lol'ą žaist, tai... nelabai yra ir ką pasakyt. Csgo - debilizmo ir čyterių avilys. Lol'as? Didesnės beprasmybės žaidžiant žaidimą nejaučiau. Sa-mp'e žaidžiant real-life tipo serveriuose bent galima patirties įgaut kažkiek, o ne minkyt tą pelytę ir klaviatūrą kaip kokiam zombiui. Jeigų būtų normalus sa-mp real-life tipo serveris, tikriausiai dauguma žaidimų būtų ištrinti. Jeigų tikrai nori gerai praleist laiką, tai bent išsirink tokį žaidimą, kur bendruomenė nebūtų sudaryta vien iš paauglių. War Thunder, MechWarrior Online. Šitų žaidimų bendruomenės bent yra normalios palyginus su kitais žaidimais. Bet ar nenori atsibusti po kurio laiko ir pagalvoti: "O galėjau padaryti visai kitaip" - spręsti tau.

 

 

Ne sa-mp gadina žmonių gyvenimą, o žmonės, kurie kuria tokius projektus, kurie gadina žmonių gyvenimus. Jeigų būtų bent normalių projektų - kalbėtum visai kitaip.

Nėra tokio sa-mp serverio, nes visi lieja prakaitą kad užsikaltu money, xp, ir niurk niurk į privilegijas :D . Tai čia skaitau, daun' žmogeliukus ;)

Neapsimoka jau niekur eit, šiandien įdomumo dėlei užėjau į Rls'ą [nereklama], sutikau kelis senbuvius iš 2012 metų sezono, bet ir tiej au visiškai išsikvėpę, įdomumo jokio, nei ten, nei kur kitur, aplamai mano manymu samp'as žlunga, visi dabar žaidžia GTA V, CS:GO, BF4, BF1 ir kitus naujesnius ir "mandresnius" žaidimus, vien po GTA V grafikos, automobilių valdymo, fiziko ir kt. GTA SA man tokia duobė pasirodė, senoji karta jau nebežaidžia, pažįstamų veidų nebesutiksi, nebent vieną kitą ir kaip jau minėjau "išsikvėpusius", jeigu nori pradėti žaisti tą patį ką rinkoje galėjome rasti prieš 8 metus, tik su šiuolaikiniais vaikais - gali eiti kad ir į pirmąjį papuolusį serverį.

www.bayside.lt

Paskaityk aprašymą, pažiurek atnaujinimus. Modifikacija yra viena iš įdomesnių. Dar neišrinkti visi direktoriai taigi galėsi pabandyt paimt direktorių. Serveris dar nestartavęs, kol neišrinkti direktoriai.

 

Va geras pavizdys apie ką aš kalbėjau. Parašai į google tinklapio pavadinimą ir rezultatuose pamatai, kad tas projektas prieš kelis metus buvo role-play tipo, bet kažkaip transformavosi į grp. Transformeris gal koks tai... Rezultatuose dar taip pat galima pamatyti, kad yra sukurta ne viena projekto atsidarymo tema, kur kiekvienas autorius ir projekto sąvininkai yra skirtingi. Reiškias buvo šimtai atsidarymų, kurie privedė prie šimtų užsidarymų. Tau pasako nueit perskaityt serverio aprašymą tinklapy, bet nuėjęs pamatai, kad kažko tai nerodo to aprašymo. Vietoj to, rodo kažkokią tai klaidą: "Jūs neturite teisės peržiūrėti šio forumo.". Tada supranti, kad neužsiregistravęs aprašymo nepamatysi. Tai situacija tokia: arba tu užsiregistruoji (panaudoji savo el. paštą, į kurį jau automatiškai bus nustatyta siųsti visokius nesąmoningus laiškus, kuriuose rašoma apie visokias temas, asmenines žinutes, tą el. paštą gali panaudoti velnias žino kokiais tikslais, įvedi slaptažodį, kurį savininkas patikrins tikriausiai vos tik užsiregistravus ir jeigų naudoji tą patį slaptažodį kažkur kitur, tai melskis, kad tie kas gali patikrint tavo slaptažodį, jiem neprasidėtų psichiniai proveržiai ir nesugalvotų kažko tai blogo padaryt tau, taip pat nepamirškim, kad tarp tų vaikų būrio gali kilti kažkokie nesutarimai, jie pradės peštis ir vienas koks tai pankas sugalvos paplatint visą duomenų bazę, kur tarp kitko stovi ir tavo duomenys), arba tai pamatęs iškart uždarai tinklapį ir eini daryt kažką tai geresnio. Bet tai pala... Atrodo projekto sąvininkas gi norėtų, kad projektas nevaržomai plėstūsi, bet dėl velnias žino kokios priežasties padarė taip, kad niekas negalėtų pasižiūrėti serverio aprašymo neužsiregistravus. ??? Padarau taip, kad niekas negalėtų naršyti projekto forumo neužsiregistravus ir einu per kitus forumus reklamuodamas tą projektą. Nes *Myliu SuperGames.lt* gera logika, ane? O gal dėl to, kad visi šūdserviai taip daro, tai ir man reikia? "Man reikia to kas populiaru" logika, nesvarbu tai protinga ar ne. Ir kai po viso šito pamatai dar tokį sakinį:

 

 

Modifikacija yra viena iš įdomesnių.

 

iš vis noris atjungt sau internetą ir pasakyt visiem Lietuvos tiekėjam, kad jeigų kažkada vėl norėčiau interneto, kad trenktų man per veidą, kad atsitokėčiau.

SHFitnE.jpg

(redaguota)

Pradėčiau kad ir League of legends žaisti, bet vienam nuobodoka žaisti, ypač kaip nelabai suprantu to žaidimo.

 

Gal tu geriau žaisk ką tu tik nori, nes dabar supratau, kad tu tikrai neturi ką veikt ir tik nori beprasmiškai laiką švaistyt. Tai geriau net neprašyk žmonių patart ką tau žaist, nes tu žaisdamas vis tiek gausi tokį pat rezultatą.

Redaguota , nario Virsenas

SHFitnE.jpg

Beprasmiškai švaistyt laiką ? Tu gal geriau apeik temą irgi, čia sukuriau temą kad pasiulytu kuriam projekte pradėt žaist, o ne kad prisirinktu postu rinkėjai.

 

Tau kaip panevėžiečiui: e pacans buk bsk paprastesns ir losk tu ta lola kai baigs sule galesi atvaryt pas mans ce anglikonuos nemaz mok uz kalakutu gaudyma

 

Gali nors ir Runescape pradėt žaist.

 

Pagal tave visi čia post'ų rinkėjai, tik ne tu vienas, kuris nesi pakankamai protingas, kad apsilankytum keliuose projektuose ir išsirinktum labiausiai patikusįjį.

SHFitnE.jpg

(redaguota)

Virsenas, ar tu dauztas ar tiesiog neturi ka veikti? Visu pirma projektas buvo startaves tik viena karta, jis niekada nebuvo role-play, nesuprantu apie kokius transformerius tu cia nusisneki, bet galiu pasakyt, kad jei nemoki skaityt tai geriau nesigirk tuom. Zmogus paprase pasiulyt projekta, o tu nusisneki kaip nezinia kas. Is kur tokiu atsiranda :D

 

Kaip sužinoti kai žmogus nebeturi ką pasakyti ir imasi kraštutinių veiksmų

 

Požymiai:

 

1) pasako, kad nusišneki

 

2) supiškina kiek įmanoma daugiau minusinės reputacijos

 

 

 

 

Jeigų tavo akys gerai dar veikia, tai tarp video matosi kaip žaidėjai naudoja /me ir /do komandas, o /me ir /do komandas naudoja role-play serveriuose. Aiškutis?

 

 

P.S. Ką naudingo suradai tarp mano profilio? Ieškojai medžiagos, kurią galėtum panaudot prieš mane? M? Sėkmingiausios sėkmytės.

Redaguota , nario Virsenas

SHFitnE.jpg

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3563 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...