Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pagalba dėl viruso sugadintos OS ir jos perrašymo


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2779 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi pasigavau virusą kažkokį net nesupratau kaip tiesiog iš oro dingo visos iconos, pažiūriu nebėr nieko ant desktopo tada išvis neina searchint nieko, bandžiau restore pointą padaryt ir tas nepaėjo atsisiunčiau į ragelį instalerį windows 7 ikišau usbą rašo, kad telefonas prijungtas t.y kraunasi, bet my computeri neatsiranda. Ivėjau į exploreri kažkaip ten per default programas, nes neina nei searchint nei ką bandžiau siustis kai jau turi pradėt siust nieko neįvyksta tai gal patarsit ką daryt?

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

right click > view > show desktop icons? :D

Nee ten visas desktopas pradinges, pasidares, kad ir užsleptus failus rodytų nieko nėra, tik folderis kažkoks be pavadinimo kuriam nieko nėra.

 

 

Persirašyt windowsus.

Va tą ir bandau, bet neišeina kaip matai jeigu skaitei iki galo negaliu usb prijungt, kad instaleri isikelt, o per internetą per kompą nieko nesiunčia tiesiog paspaudi ir net neatsiranda nieko.

 

EDIT:: Dar pastebėjau neskrauna support.microsoft.com puslapio, bei youtube video, net nerodo kažką ten parašo error.

Redaguota , nario Ffresh
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nee aš turiu isikėles windowsus į telefoną, bet kai ikišu į kompą kuriam yra virusas tiesiog neišmeta to storago kur tie windowsai yra.

tai tipo paimei windowsu instaleri ir paprastai i tlf imetei ir nori kad rodytu kraunant per biosus ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

ne aš noriu jį išsikelt į kompą, paleist ir susiinstalint windowsus

tai toks ir perrasymas cia tebus.. visus failus paliksi sitaip nes formatuot negalesi kitaip ir windows trinsi tai geriau uzsibootintum i usb ir svariai perrasytum

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bandyk eiti į Safe Mode'ą ir kažkaip sutvarkyti viską. Jei neveikia niekas per Safe Mode'ą, bandyk turimą .iso boot'inti iš telefono su tam tikrom aplikacijom. Jos reikalauja root'o teisių. Jei neturi root'o teisių Android'e ir negali nu'rootinti be kompiuterio, tada eik pas kaimyną ir ten atsiųsk Windows 10 .iso ir persirašyk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Bandyk eiti į Safe Mode'ą ir kažkaip sutvarkyti viską. Jei neveikia niekas per Safe Mode'ą, bandyk turimą .iso boot'inti iš telefono su tam tikrom aplikacijom. Jos reikalauja root'o teisių. Jei neturi root'o teisių Android'e ir negali nu'rootinti be kompiuterio, tada eik pas kaimyną ir ten atsiųsk Windows 10 .iso ir persirašyk.

O kaip tas bootas veikia gal gali paaiškinti? O per safe modą taspats desktopo irgi nėra searchint programų net neina.

 

Bet man "My computer" neatsiranda drivo kai telefoną ikiši į lizdą tai neis man bootint?

Redaguota , nario Ffresh
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O kaip tas bootas veikia gal gali paaiškinti? O per safe modą taspats desktopo irgi nėra searchint programų net neina.

 

Bet man "My computer" neatsiranda drivo kai telefoną ikiši į lizdą tai neis man bootint?

Sakau, kad boot'inama yra per BIOS'ą. Štai, kaip jis atrodo:

Award_BIOS_setup_utility.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Viskas parašyta pamokoje. Juk parodyta, kaip keisti Boot Priority. Pakeitęs perkrauni kompiuterį ir užkrauni .iso iš kokio nors įrenginio.

Nu, bet tame ir esmė, kad man to irenginio neina prijungt, nes man jo neskaito. Kai ikiši į kompą rodo, kad kraunas, bet neskaito, nes driveriai kažkas ten jiem blogai, o jų negaliu atsisiust, nes nieko negaliu siustis, nes turiu exploreri kuris užpuliaves paspaudi siust nieko nebūna, net history nekrauna, bandai eit į dowloandsu folderį per exploreri ir to neatidaro. Tik va dar vienas sutapimas kažkodėl support.microsoft nekrauna, o kitus puslapius krauna.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu, bet tame ir esmė, kad man to irenginio neina prijungt, nes man jo neskaito. Kai ikiši į kompą rodo, kad kraunas, bet neskaito, nes driveriai kažkas ten jiem blogai, o jų negaliu atsisiust, nes nieko negaliu siustis, nes turiu exploreri kuris užpuliaves paspaudi siust nieko nebūna, net history nekrauna, bandai eit į dowloandsu folderį per exploreri ir to neatidaro. Tik va dar vienas sutapimas kažkodėl support.microsoft nekrauna, o kitus puslapius krauna.

Taigi rašiau, kad viską reikia daryti per BIOS. Bet tau greičiausiai per juos nekrauna, nes neturi normaliai įrašyto .iso failo su Windows įdiegimo failais. Tada lieka "kaimyno" variantas :D.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2779 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...