Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3569 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Esu zalias, o kaip suzinot jis isoreje ar ne? ;D

Vienas iš pavyzdžių kaip atrodo, prijungtos vaizdo plokštės prie laptopo (išorinės labiau skirtos stacionariam kompui :D)

 

http://chimera.mixrmedia.com/wp-uploads/ziggytek/blog/2011/10/external-video-card-dock-diy.jpg

 

O į temą, tai neis pakeist, geriau stacionaru pirkti kompa nei nešiojama

Bent jau LT nerasi tokių nusipirkt kad galėtum pakeist..

Redaguota , nario mindux9

350kb.gif.60acf06a62660bcb545f8147b88ee261.gif

 

Bet tai kainuos daug, už tokia suma būtų galima papraščiausiai naudota stacionarų nusipirkt.

 

adapteris 50e, o toliau vaizduske kurios nori.

Tai kur tau cia geriau ? :) Jei turi gera laptopa su sudinu gpu?

Kitas dalykas - jei ziauriai senas laptopas paziurek gal eina pasikeist ta vaizduske, bet pakeist galesi tik i biski geresne kitaip portai neatitiks.

Mano YouTube kanalas : https://www.youtube.com/c/heroesmusic


Tarpininkavimo paslaugos/ taipogi parduodu CSGO steamus.


SKYPE: zajec.zajecas


SAUGOKITĖS MANO IMPOSTERIŲ,parašykite į a.ž prieš pirkdami.

adapteris 50e, o toliau vaizduske kurios nori.

Tai kur tau cia geriau ? :) Jei turi gera laptopa su sudinu gpu?

Kitas dalykas - jei ziauriai senas laptopas paziurek gal eina pasikeist ta vaizduske, bet pakeist galesi tik i biski geresne kitaip portai neatitiks.

Adapteris 50 + padori vaizdo plokšte 150 + maitblokis normalus apie 20-50 eurų...

 

O už 250 gali pasiimt pvz tokį stacionarų

 

http://www.skelbiu.lt/skelbimai/fx-8300-r9-270-2gb-500gb-hdd-8gb-ddr3-ram-25554067.html

 

Palaukus kuri laiką manau net geresnį pasiūlymą rastum o ir jeigu dar rastum su kokių 2th ar 3th gen intel procesorių tai net turėtum kompiuterį kuri dar galėtum normaliai upgradint without worries.

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3569 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...