Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3568 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

ta prasme į fleshą įrašyt .iso ant mac os? jai taip tai įmanoma, jai kalbi apie ios, tai ne

As noriu Windows perrasyt ant savo PC naudojant savo telefona. Nes PC tik viena turiu tai...

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

(redaguota)

As noriu Windows perrasyt ant savo PC naudojant savo telefona. Nes PC tik viena turiu tai...

 

USB fleshiuko neturi?

 

edit: supratau dabar. iOS greičiausiai bus - NE, kadangi į juos nesideda SD kortelės, jie turi tik savo asmeninę atmintį, o palei visą logiką, norint perrašyt windows'us tą kortelę reiktų performatuoti taip, kad ji palaikytų .iso failiuką (išextractin'tą jau žinoma). Tad atsakymas - NE. Ant android'ų galbūt ir paeitų.

Redaguota , nario ViTEO

Labutis.

 

 

 

 

Jei skaitai šį tekstą, vadinasi arba naudoji 'tamsesnį' dizainą arba esi smalsuolis. Sveikinu.

 

 

arba tai tavo monitoriaus dėka

 

(redaguota)

Flashiuka turiu bet man naudos jokios is jo nes pc as isvis ijungt negaliu pass pamirsau

 

Kokie windows'ai dabar?

 

edit: eik per safe mode'ą, nereiks slaptažodžio, galėsi nusiimt. Tipo tik dėl pass perrašinėji? xdddd

Redaguota , nario ViTEO

Labutis.

 

 

 

 

Jei skaitai šį tekstą, vadinasi arba naudoji 'tamsesnį' dizainą arba esi smalsuolis. Sveikinu.

 

 

arba tai tavo monitoriaus dėka

 

(redaguota)

Teoriškai įmanoma iOS įrenginį naudot kaip pilnavertę USB laikmeną ir bootint iš jo OS. Praktiškai - paprasčiau būtų gatvėj prašant žmonių susirinkt pinigų ant flasho, nei padaryt ką tu nori. Tad nemanau jog apie tai verta pradėt diskutuoti.

O dėl slaptažodžio pakeitimo, tai jei tu neužšifravęs partitiono kuriame yra OS, arba žinai atšifravimo slaptažodį, tai vis vien turi pilną prieigą prie failų ir gali pasikeisti tuos slaptažodžius. Tik tam reikia pasiekti tuos failus, iš kitos operacinės sistemos, kur galėtum juos normaliai redaguoti. Paprasčiausia būtų tiesiog live bootinti kokią nors linux distribuciją. Tai pat, gali tiesiog išsilupt hardą ir prijungt jį prie kito kompiuterio (kuriame yra kitas hardas su OS). Slaptažodžių hashus rasi atsidaręs /etc/shadow failą. Čia gali susižinoti kaip viskas daug maš veikia ir susigeneruoti hashą pagal savo norimą slaptažodį.

 

 

USB fleshiuko neturi?

 

edit: supratau dabar. iOS greičiausiai bus - NE, kadangi į juos nesideda SD kortelės, jie turi tik savo asmeninę atmintį, o palei visą logiką, norint perrašyt windows'us tą kortelę reiktų performatuoti taip, kad ji palaikytų .iso failiuką (išextractin'tą jau žinoma). Tad atsakymas - NE. Ant android'ų galbūt ir paeitų.

Atminties kortelė tam yra visiškai nebūtina ir ISO failą reikia pateikti būtent neišextractintą.

Redaguota , nario ProGreen

Filthy-Frank.jpg

Teoriškai įmanoma iOS įrenginį naudot kaip pilnavertę USB laikmeną ir bootint iš jo OS. Praktiškai - paprasčiau būtų gatvėj prašant žmonių susirinkt pinigų ant flasho, nei padaryt ką tu nori. Tad nemanau jog apie tai verta pradėt diskutuoti.

O dėl slaptažodžio pakeitimo, tai jei tu neužšifravęs partitiono kuriame yra OS, arba žinai atšifravimo slaptažodį, tai vis vien turi pilną prieigą prie failų ir gali pasikeisti tuos slaptažodžius. Tik tam reikia pasiekti tuos failus, iš kitos operacinės sistemos, kur galėtum juos normaliai redaguoti. Paprasčiausia būtų tiesiog live bootinti kokią nors linux distribuciją. Tai pat, gali tiesiog išsilupt hardą ir prijungt jį prie kito kompiuterio (kuriame yra kitas hardas su OS). Slaptažodžių hashus rasi atsidaręs /etc/shadow failą. Čia gali susižinoti kaip viskas daug maš veikia ir susigeneruoti hashą pagal savo norimą slaptažodį.

 

 

Atminties kortelė tam yra visiškai nebūtina ir ISO failą reikia pateikti būtent neišextractintą.

Turiu aš gi ta flash'ą 8GB :D Papraščiausiai neturėčiau iš kokio kompiuterio ten Windows įrašyti. O problema jau sutvarkiau pasirodo visus kartus bloga username vedžiau :x

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

Tipinė "diskusija" SG forume...

Papraščiausiai buvau išvykęs, o PC taip ir stovėjo nenaudojamas tai ir pamiršau aš duomenys per pusantro mėnesio.

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3568 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...