Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3573 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Teisingiausias atsakymas yra Lukonic. Dažniausiai tai yra, kad užgožtų psichologinį skausmą, bet kartais... Žmonės tiesiog nusižudo.

O, kad pjaustosi dėl kietumo tai čia tik iš dalies tiesa. 

Nesuprantu, kur jūs matot tą kietumą? Ankščiau tai jo buvo kažkiek, bet dabar kasnors pamato iškart sako depresininkas, kurį gyvenimas apleido

(redaguota)

Nesuprantu, kur jūs matot tą kietumą? Ankščiau tai jo buvo kažkiek, bet dabar kasnors pamato iškart sako depresininkas, kurį gyvenimas apleido

Aš sakau, kad dėl kietumo yra tik iš dalies tiesa, nes yra žmonių kurie kelia ft į socialinius tinklapius tikėdamiesi gauti dėmesio(NE VISADA). Arba susidrasko rankas ir kelia į fb nuotraukas(esu matęs tai)

Redaguota , nario _.Life's_Clouds._

 

 

Niekad nesuprasiu dėl ko taip daro. Turėjau draugę kuri pjaustydavosi,kai paklausdavau dėl ko, gaudavau atsakymą "šiaip". Ir jai patikdavo. Kiek kartų buvau sakęs nustot,bet konkrečiai per vieną ausį įeina per kitą išeina. Tai čia gal parodo tas pjaustymasis,kad galvoj košė makalošė :D O šiaip pilną kitų būdų yra išsiliet ir daug naudingesnių

gai kas paskolint kokios chemijos voniai prabalint? raudona blmb visa, tėvų į vonią negaliu įsileist, pro langą įmesit. dėkui.

 

:mucha:  ne, šiaip aš irgi nesuprantu tų kur pjaustosi venas ar dar kitaip žalojasi savę, koks čia jiems "malonumas" kaip jie patys sako... Klasiokė pjaustėsi, tai patikėkit, žiauriai rankos atrodė, lyg ir apstojo jau. Čia jau psichologinė problema jų, ne mūsų, kad fiziniu skausmu malšina emocinį, tokie ir žmonės iš jų ten beliko... Gyvūnai, daugiau nieko. Nei smegenų, nei bendravimo įgūdžių, tik depresija ir nieko daugiau. tuštuma. Tokių net į vietą neina pastatyt, manyčiau, jog tai auklėjimo problema. Prilyginčiau alkoholizmui bei smurtui šeimoje. Viską priskirčiau prie auklėjimo, bet aišku dalinai. Neišauklėsi ir taip nesveiko žmogaus gi, tad dėl visko tėvų nekaltinčiau.

 

 

 

O šiaip visai malonus jausmas apima po to, bet rimtai, galit kas damest kokios sodos iki vonios? raudona vonia ir grindys dabar...  :taika:

Jei nebėra priešo viduje- priešai išorėje nepadarys nieko...

giphy.gif

 

gai kas paskolint kokios chemijos voniai prabalint? raudona blmb visa, tėvų į vonią negaliu įsileist, pro langą įmesit. dėkui.

 

:mucha:  ne, šiaip aš irgi nesuprantu tų kur pjaustosi venas ar dar kitaip žalojasi savę, koks čia jiems "malonumas" kaip jie patys sako... Klasiokė pjaustėsi, tai patikėkit, žiauriai rankos atrodė, lyg ir apstojo jau. Čia jau psichologinė problema jų, ne mūsų, kad fiziniu skausmu malšina emocinį, tokie ir žmonės iš jų ten beliko... Gyvūnai, daugiau nieko. Nei smegenų, nei bendravimo įgūdžių, tik depresija ir nieko daugiau. tuštuma. Tokių net į vietą neina pastatyt, manyčiau, jog tai auklėjimo problema. Prilyginčiau alkoholizmui bei smurtui šeimoje. Viską priskirčiau prie auklėjimo, bet aišku dalinai. Neišauklėsi ir taip nesveiko žmogaus gi, tad dėl visko tėvų nekaltinčiau.

 

 

 

O šiaip visai malonus jausmas apima po to, bet rimtai, galit kas damest kokios sodos iki vonios? raudona vonia ir grindys dabar...  :taika:

Nesu nei iš 1 girdėjęs, kad tai jiems malonumas, iškur ištraukei tai? Gal tiems kuriems reikia dėmesio tai taip.. Turiu ir aš draugę kuri pjaustėsi, bandė nusižudyt ir t.t. bet atsigavo po visko. "Gyvūnai, daugiau nieko. Nei smegenų, nei bendravimo įgūdžių, tik depresija ir nieko daugiau. tuštuma. "  Nežinau su kuo ten bendravai, kad į gyvūna pavirto, bet ką čia parašei tai totali nesamonė. 

1ueklN.gif

Nesu nei iš 1 girdėjęs, kad tai jiems malonumas, iškur ištraukei tai? Gal tiems kuriems reikia dėmesio tai taip.. Turiu ir aš draugę kuri pjaustėsi, bandė nusižudyt ir t.t. bet atsigavo po visko. "Gyvūnai, daugiau nieko. Nei smegenų, nei bendravimo įgūdžių, tik depresija ir nieko daugiau. tuštuma. "  Nežinau su kuo ten bendravai, kad į gyvūna pavirto, bet ką čia parašei tai totali nesamonė. 

 

 

Thats damn so much feelings. Sarkazmas overrated 1000%. 

 

Kažkas praleidinėjo matos 8-klasės kursą lietuvių kalbos pamokų. Tai tiesiog paprastas palyginimas, kuriame tiesiogiai nelyginu jokio gyvūno ar tam tikro žmogaus. Aš pasakiau, kad jie nejaučia ribų, kaip ir gyvūnai, vadovaujasi insinktais, sveiką protą praradę, kaip ir gyvūnai, Čia tiesiog buvo dalinis netiesioginis palyginimas, kurio, matosi, ponas,  nesupratot.

 

 

Dėl malonumo tai buvo visiškas sarkazmas  :mucha:  Bet dabar susimaščius tai tikrai, galva svaigsta net kai kraują ima, tai kodėl gi neturėtų svaigt kai jis bėga tiesiai iš venų?  :kiets:

 

Tai vat, dar mokykis įžvelgti sarkazmą, ar bent jau pajuoką visur. Nežinau, kodėl tau tai atrodė rimta, bet žinutėje rimti buvo tik kokie ~10 žodžių.  :taika:

Jei nebėra priešo viduje- priešai išorėje nepadarys nieko...

giphy.gif

 

Tai jeigu jiem malonumas pjaustyti odą tai tegu galvą daužo į betono sieną didesnis malonumas.

Taip irgi daro, bet dauguma pjaustosi arba tiesiog nusižudo.

 

 

gai kas paskolint kokios chemijos voniai prabalint? raudona blmb visa, tėvų į vonią negaliu įsileist, pro langą įmesit. dėkui.

 

:mucha:  ne, šiaip aš irgi nesuprantu tų kur pjaustosi venas ar dar kitaip žalojasi savę, koks čia jiems "malonumas" kaip jie patys sako... Klasiokė pjaustėsi, tai patikėkit, žiauriai rankos atrodė, lyg ir apstojo jau. Čia jau psichologinė problema jų, ne mūsų, kad fiziniu skausmu malšina emocinį, tokie ir žmonės iš jų ten beliko... Gyvūnai, daugiau nieko. Nei smegenų, nei bendravimo įgūdžių, tik depresija ir nieko daugiau. tuštuma. Tokių net į vietą neina pastatyt, manyčiau, jog tai auklėjimo problema. Prilyginčiau alkoholizmui bei smurtui šeimoje. Viską priskirčiau prie auklėjimo, bet aišku dalinai. Neišauklėsi ir taip nesveiko žmogaus gi, tad dėl visko tėvų nekaltinčiau.

 

 

 

O šiaip visai malonus jausmas apima po to, bet rimtai, galit kas damest kokios sodos iki vonios? raudona vonia ir grindys dabar...  :taika:

 

 

Thats damn so much feelings. Sarkazmas overrated 1000%. 

 

Kažkas praleidinėjo matos 8-klasės kursą lietuvių kalbos pamokų. Tai tiesiog paprastas palyginimas, kuriame tiesiogiai nelyginu jokio gyvūno ar tam tikro žmogaus. Aš pasakiau, kad jie nejaučia ribų, kaip ir gyvūnai, vadovaujasi insinktais, sveiką protą praradę, kaip ir gyvūnai, Čia tiesiog buvo dalinis netiesioginis palyginimas, kurio, matosi, ponas,  nesupratot.

 

 

Dėl malonumo tai buvo visiškas sarkazmas  :mucha:  Bet dabar susimaščius tai tikrai, galva svaigsta net kai kraują ima, tai kodėl gi neturėtų svaigt kai jis bėga tiesiai iš venų?  :kiets:

 

Tai vat, dar mokykis įžvelgti sarkazmą, ar bent jau pajuoką visur. Nežinau, kodėl tau tai atrodė rimta, bet žinutėje rimti buvo tik kokie ~10 žodžių.  :taika:

 Čia yra ne ta tema kurioje reikia sarkazmo ir juokų.

 

Tie kurie pjaustosi su jais galima bendrauti, tik reikia mokėti, kaip ir su visais žmonėmis. 

 

 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3573 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...