Peršokti į turinį

ArmA 3 Exile zaidejai?


rdadvb

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2677 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Yra zaidzianciu Exile? Kokiose serveriuose zaidziat? Koki pasiulytumet geresni? Esu ArmA 2 DayZ senas vilkas (apie 700 hours prazaista) tai dabar pradejau A3 zaisti. Dar naujas cia i tuos naujus dalykelius. Pradejau CCG serveri zaisti. Is pradziu gal 60 valandu prazaidziau Kinf Of the Hill kad pajausciau saudymo skirtuma ir panasiai. :D Tai kas ideju minciu turit pasidalinkit :)


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Parašė po 2 mėnesių...
On 2016-10-11 at 23:56, Tomas_Mass parašė:

Sveikas, 

norėčiau pradėti žaisti ARMA 2 ARMA 3. Tik esu naujokas, niekada nežaidžiau. Noriu atsisiusti, ar pradėti žaisti :)
Gal galėtum patarti kaip ir kas? :) Gali čia AŽ arba į skype. ;) Ačiū. 

 

Kažkokio ypatingo patarimo čia kaip ir nėra, čia ne aukštoji matematika, aš kai prieš kokius 6 metus žaist pradėjau, pradžiai atsisiunčiau singleplayer modą, vienas pasižaidžiau, įpratau prie sistemos, o tada jau susirinkau klaną ir varėm į padorius serverius, kokius 3 metus gal pražaidėm, gerą komandą turėjom, bet visi jau išsilakstę, taip kad nuo to manau ir pradėk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2677 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...