Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3579 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

esu 10-okas ir tikrai man nelabai sėkasi ta lietuvių kalba, o dabar reikia atsiskaityti 2 minučių kalbėjima apie įsimintiniausia vasaros įvyki ir nežinau ką rašyti nelabai, kaip ir linksmai praleidau vasarą galėčiau atsilyginti nesvarbu gali būt išgalvotas bandžiau daug kartu rašytis visiškai lempos išeina, o pas mane labia griežta mokytoja todėl būtu smagu, jei kažkas padėtu

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
(redaguota)
Petka su Cepajevu visa vasara ruke. Ateina ruduo. Petka buvo dar jaunas ir ejo i mokykla. Mokykloje jam uzdave parasyti rasineli apie vasaros atostogas, tai jis nueina pas cepajeva ir klausia:

  - Cepajevai, ka man daryti? Juk nerasysiu kad visa vasara rukiau. 

  - Hmm, taj tu rasyk vietoj rukiau, skaiciau.  - sako Cepajevas. 

 Taj Petka ir raso:

 Atsikeliu, paskaitau. pavalgau, paskaitau. iseinu pas Cepajeva, skaitau, skaitau. Prieinu Cepajevo nama skaitydamas. Uzeinu, mes kartu paskaitom. Iseinam i miska - paskaityti. Einam einam skaitom, skaitom. Prieinam miska, ziurim, is krumu issoka toks didelis didelis apsiskaites, ir dar knyga uz ausies uzsikises!

Redaguota , nario GReddy
  • Teigiamai 6

 

Petka su Cepajevu visa vasara ruke. Ateina ruduo. Petka buvo dar jaunas ir ejo i mokykla. Mokykloje jam uzdave parasyti rasineli apie vasaros atostogas, tai jis nueina pas cepajeva ir klausia:
  - Cepajevai, ka man daryti? Juk nerasysiu kad visa vasara rukiau. 
  - Hmm, taj tu rasyk vietoj rukiau, skaiciau.  - sako Cepajevas. 
 Taj Petka ir raso:
 Atsikeliu, paskaitau. pavalgau, paskaitau. iseinu pas Cepajeva, skaitau, skaitau. Prieinu Cepajevo nama skaitydamas. Uzeinu, mes kartu paskaitom. Iseinam i miska - paskaityti. Einam einam skaitom, skaitom. Prieinam miska, ziurim, is krumu issoka toks didelis didelis apsiskaites, ir dar knyga uz ausies uzsikises!

 

SO FUNNY

  • Teigiamai 1

 

Petka su Cepajevu visa vasara ruke. Ateina ruduo. Petka buvo dar jaunas ir ejo i mokykla. Mokykloje jam uzdave parasyti rasineli apie vasaros atostogas, tai jis nueina pas cepajeva ir klausia:
  - Cepajevai, ka man daryti? Juk nerasysiu kad visa vasara rukiau. 
  - Hmm, taj tu rasyk vietoj rukiau, skaiciau.  - sako Cepajevas. 
 Taj Petka ir raso:
 Atsikeliu, paskaitau. pavalgau, paskaitau. iseinu pas Cepajeva, skaitau, skaitau. Prieinu Cepajevo nama skaitydamas. Uzeinu, mes kartu paskaitom. Iseinam i miska - paskaityti. Einam einam skaitom, skaitom. Prieinam miska, ziurim, is krumu issoka toks didelis didelis apsiskaites, ir dar knyga uz ausies uzsikises!

 

Na už kūrybingumą tikrai 10 parašytų :)

OVnJhvf.png

Sveikas, suprantu tave, nieko sunkaus čia nėra, kalbėk aiškiai, sakyk viską ką ir dariai, koks jiems skirtumas ką tu darei, svarbiausia kad kalbėtum aiškiai, nestriginėtum ir kalbėtum užtikrintai, papasakok ar kaime būvai ar kur, galiausiai kažka prikurk (susipažinau su panele, pradėjau bėgiot ir sutikau bendraminčiu) ar kažką panašaus.

Sveikas, suprantu tave, nieko sunkaus čia nėra, kalbėk aiškiai, sakyk viską ką ir dariai, koks jiems skirtumas ką tu darei, svarbiausia kad kalbėtum aiškiai, nestriginėtum ir kalbėtum užtikrintai, papasakok ar kaime būvai ar kur, galiausiai kažka prikurk (susipažinau su panele, pradėjau bėgiot ir sutikau bendraminčiu) ar kažką panašaus.

Supranti bandžiau kūrti 3 lapus, bet nelabai išeina atrodo vis lyg kažko trūksta tik toks ugneles ar kažko tiesiog nesuvokiu, bet trūksta kažko bandžiau įvairiausius kurt kokius galva neša nu, bet manau kažkaip pavygs manau radau tema.

(redaguota)

Supranti bandžiau kūrti 3 lapus, bet nelabai išeina atrodo vis lyg kažko trūksta tik toks ugneles ar kažko tiesiog nesuvokiu, bet trūksta kažko bandžiau įvairiausius kurt kokius galva neša nu, bet manau kažkaip pavygs manau radau tema.

Tai įkelk tuos savo lapus įvertinsim kažkaip nelabai tikiu, kad pirštą pajudinai, tiesiog ėjai lengviausiu keliu 

Redaguota , nario GReddy

Matosi, kad nelabai "sėkasi". Metas įdėti pastangų ir padaryti, kad "sėktusi". Jeigu jau teigiamo neesi turėjęs iš lietuvių kalbos, tai čia baisu ir gėda, metas išvadas daryti... Čia ne tik savęs negerbimas, bet ir savos valstybės, kalbos... Tai, kad tu "atsiskaitysi" už padarytą meškos paslaugą nieko gero neduos, priešingai, dar labiau užsisėdėsi ant laurų ir išvadas padaryti bus vėlu. Susimąstyk :)

(redaguota)

Vasara - įsimintinos atostogos kurios įvykiai neužmirštami ( bent dalis jų ). Aš  - ne išimtis. Vasarą praleidau ganėtinai smagiai, tačiau deja, vasara nedžiugino šiltais orais, bet kas tas oras, jeigu esu vakarėlių liūtas giliai viduje. Na, dabar prie temos ir papasakosiu savo labiausiai įsimintinus įvykius. Taigi, pradėkime. Dalį vasaros praleidau kieme, lauke, kituose miestuose. Žinoma, ten buvau išėjęs , išvažiavęs ne dėl to, jog praleisčiau vasarą ne prie kompiuterio monitoriaus ekrano ir šiaip pakvėpuoti grynu oru, bet dalį vasaros leidau žaisdamas šiuo metu labai paplitusį žaidimą pavadinimu „Pokemon GO“. Kalbant apie žaidimą, tai toks žaidimukas, kuriame turi vaikščiot po žemėlapį realiai nešiodamasis savo telefoną su įjungta šio žaidimo programėle. Vaikštai, renki pokemonus ir panašiai. Surinkau išties daug pokemonų, tokių kaip: Pikachu, Ratata, Charmander, Pidgey. Daugiausiai turėjau pidgey'ų, jų leveliai ( lietuviškai lygiai ) buvo išties gan dideli, evoliucinavau juos iki aukšto aukšto lygio ir gyriausi draugams. Ar gi geriau gaudyti pokemonus, ar rūkyti, gerti, kitaip sakant užsiimti žalingais įpročiais? Tik per pokemon go sugebėjau išlysti į kiemą, lauką, pagaliau kur nors išvažiuoti ir nežiūrėti į mirgantį kompiuterio ekraną. Mano vasara gan įspūdinga. Na, čia papasakojau geriausią savo vasaros dalį, nenorėjau pasakoti apie tupėjimą tualete, bandymą išraityti kuo geresnį riestainį iš savo šiknaskylės. Na, nebuvau išvažiavęs ar išskridęs į kitą šalį, nes suabejojau, ar ten veiks Pokemonų gaudymo žaidimas, nes kai žaidimas buvo išleistas, kiekvieną dieną jis būdavo sukurtas ant kitos reagioninės versijos. Na, mano vasara išties gali sužavėti auditorijos širdis, nes papasakojau viską viską visiškai nuoširdžiai.

 

 

pff ez. boring evening is not so boring  :taika:  :P  :)  :lol:

 

čia laisvu laiku sukurtas, humoristiškai perteiktas rašinukas. galvok savo galva, ką pasėsi tą ir klosi ;)

Redaguota , nario » Džeremis.

YouTube Channel

 

9Irp3sZ.png

 

 

 

 

Vasara - įsimintinos atostogos kurios įvykiai neužmirštami ( bent dalis jų ). Aš  - ne išimtis. Vasarą praleidau ganėtinai smagiai, tačiau deja, vasara nedžiugino šiltais orais, bet kas tas oras, jeigu esu vakarėlių liūtas giliai viduje. Na, dabar prie temos ir papasakosiu savo labiausiai įsimintinus įvykius. Taigi, pradėkime. Dalį vasaros praleidau kieme, lauke, kituose miestuose. Žinoma, ten buvau išėjęs , išvažiavęs ne dėl to, jog praleisčiau vasarą ne prie kompiuterio monitoriaus ekrano ir šiaip pakvėpuoti grynu oru, bet dalį vasaros leidau žaisdamas šiuo metu labai paplitusį žaidimą pavadinimu „Pokemon GO“. Kalbant apie žaidimą, tai toks žaidimukas, kuriame turi vaikščiot po žemėlapį realiai nešiodamasis savo telefoną su įjungta šio žaidimo programėle. Vaikštai, renki pokemonus ir panašiai. Surinkau išties daug pokemonų, tokių kaip: Pikachu, Ratata, Charmander, Pidgey. Daugiausiai turėjau pidgey'ų, jų leveliai ( lietuviškai lygiai ) buvo išties gan dideli, evoliucinavau juos iki aukšto aukšto lygio ir gyriausi draugams. Ar gi geriau gaudyti pokemonus, ar rūkyti, gerti, kitaip sakant užsiimti žalingais įpročiais? Tik per pokemon go sugebėjau išlysti į kiemą, lauką, pagaliau kur nors išvažiuoti ir nežiūrėti į mirgantį kompiuterio ekraną. Mano vasara gan įspūdinga. Na, čia papasakojau geriausią savo vasaros dalį, nenorėjau pasakoti apie tupėjimą tualete, bandymą išraityti kuo geresnį riestainį iš savo šiknaskylės. Na, nebuvau išvažiavęs ar išskridęs į kitą šalį, nes suabejojau, ar ten veiks Pokemonų gaudymo žaidimas, nes kai žaidimas buvo išleistas, kiekvieną dieną jis būdavo sukurtas ant kitos reagioninės versijos. Na, mano vasara išties gali sužavėti auditorijos širdis, nes papasakojau viską viską visiškai nuoširdžiai.

 

 

pff ez. boring evening is not so boring  :taika:  :P  :)  :lol:

 

Nieko asmeniško,  tiesiog prisidedi prie bukos Lietuvos auginimo :)

(redaguota)

Vasara - įsimintinos atostogos kurios įvykiai neužmirštami ( bent dalis jų ). Aš  - ne išimtis. Vasarą praleidau ganėtinai smagiai, tačiau deja, vasara nedžiugino šiltais orais, bet kas tas oras, jeigu esu vakarėlių liūtas giliai viduje. Na, dabar prie temos ir papasakosiu savo labiausiai įsimintinus įvykius. Taigi, pradėkime. Dalį vasaros praleidau kieme, lauke, kituose miestuose. Žinoma, ten buvau išėjęs , išvažiavęs ne dėl to, jog praleisčiau vasarą ne prie kompiuterio monitoriaus ekrano ir šiaip pakvėpuoti grynu oru, bet dalį vasaros leidau žaisdamas šiuo metu labai paplitusį žaidimą pavadinimu „Pokemon GO“. Kalbant apie žaidimą, tai toks žaidimukas, kuriame turi vaikščiot po žemėlapį realiai nešiodamasis savo telefoną su įjungta šio žaidimo programėle. Vaikštai, renki pokemonus ir panašiai. Surinkau išties daug pokemonų, tokių kaip: Pikachu, Ratata, Charmander, Pidgey. Daugiausiai turėjau pidgey'ų, jų leveliai ( lietuviškai lygiai ) buvo išties gan dideli, evoliucinavau juos iki aukšto aukšto lygio ir gyriausi draugams. Ar gi geriau gaudyti pokemonus, ar rūkyti, gerti, kitaip sakant užsiimti žalingais įpročiais? Tik per pokemon go sugebėjau išlysti į kiemą, lauką, pagaliau kur nors išvažiuoti ir nežiūrėti į mirgantį kompiuterio ekraną. Mano vasara gan įspūdinga. Na, čia papasakojau geriausią savo vasaros dalį, nenorėjau pasakoti apie tupėjimą tualete, bandymą išraityti kuo geresnį riestainį iš savo šiknaskylės. Na, nebuvau išvažiavęs ar išskridęs į kitą šalį, nes suabejojau, ar ten veiks Pokemonų gaudymo žaidimas, nes kai žaidimas buvo išleistas, kiekvieną dieną jis būdavo sukurtas ant kitos reagioninės versijos. Na, mano vasara išties gali sužavėti auditorijos širdis, nes papasakojau viską viską visiškai nuoširdžiai.

 

 

pff ez. boring evening is not so boring  :taika:  :P  :)  :lol:

Ačiū. jei rimtai ne.

Redaguota , nario Veronne

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3579 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...