Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3574 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tu greičiau būtum nubaustas už šmeižtą negu jis už "pavogtus 30€", įmesk įrodymus patikėsim, o dabar.. Tuščios kalbos ir laiko gaišimas, kai jo ir taip nedaug turim...

Metų komentaras jo:

 

yra tie irodimai sitas muzikas kai bloka gaus parasysiu 

Taisyklingai parašysiu:

Yra tie įrodymai, kai šitas banditas bus užblokuotas, pateiksiu įrodymus

 

dafq?

Visas jo pirkimas vyko facebook chate:

ae4983c5c8e1413898cdb243436b9678.png

f0b7714c58da4a4fb0ab534482ceefc7.png

109242a4b476417d85acbe4261a6eb93.png

57b2e096c3914085a28183b816752337.png

e329f56a4434433dbb0f766b6f1e8b18.png

20d52c7a24394a3a84baf105ab5bd933.png

na ir t.t. gavo jis tuos failus...

I saskaita gavau kaip ir taremes:

1d47a6b3893b470991cb1936159fe906.jpg

Apie kokius 30 euru sneka, nezinia :D

Paleidau jam serveri viskas gerai.

Po keletos tai dienu uzdare serveri nes nebuvo zaideju , na t.y zlugo.

Po to po keliu dienu ziuriu paplatino tuos savo pirktus failus

http://www.maxcheaters.com/topic/206055-l2avice-pack-java-7/

 

Bei pries tai dar juos pardave kazkokiam uzsienieciui.

 

2797d27af41340c88cd5e9ee4f6af622.png

Kaip matoma 2016-08-10 15:00 o jau maxcheatere 16:56.

 

As sukuriau serveri su kitais failais open source.

http://acis.i-live.eu aCis 350

Pamate kad sukuriau serveri, uzsipuole kad naudoju jo failus, vien del to kas serveris panasaus stiliaus.

 

Beto jis tuos failus paplatines tai dabar juos naudos kas tik nori.

 

 

 

 

GameTops

 

Discord: Avice #8216

Visas jo pirkimas vyko facebook chate:

ae4983c5c8e1413898cdb243436b9678.png

f0b7714c58da4a4fb0ab534482ceefc7.png

109242a4b476417d85acbe4261a6eb93.png

57b2e096c3914085a28183b816752337.png

e329f56a4434433dbb0f766b6f1e8b18.png

20d52c7a24394a3a84baf105ab5bd933.png

na ir t.t. gavo jis tuos failus...

I saskaita gavau kaip ir taremes:

1d47a6b3893b470991cb1936159fe906.jpg

Apie kokius 30 euru sneka, nezinia :D

Paleidau jam serveri viskas gerai.

Po keletos tai dienu uzdare serveri nes nebuvo zaideju , na t.y zlugo.

Po to po keliu dienu ziuriu paplatino tuos savo pirktus failus

http://www.maxcheaters.com/topic/206055-l2avice-pack-java-7/

 

Bei pries tai dar juos pardave kazkokiam uzsienieciui.

 

2797d27af41340c88cd5e9ee4f6af622.png

Kaip matoma 2016-08-10 15:00 o jau maxcheatere 16:56.

 

As sukuriau serveri su kitais failais open source.

http://acis.i-live.eu aCis 350

Pamate kad sukuriau serveri, uzsipuole kad naudoju jo failus, vien del to kas serveris panasaus stiliaus.

 

Beto jis tuos failus paplatines tai dabar juos naudos kas tik nori.

aisku kad paplatinau dar 30€ liko atsiimti ir fsio bet ne fainai tau bus

Visas jo pirkimas vyko facebook chate:

ae4983c5c8e1413898cdb243436b9678.png

f0b7714c58da4a4fb0ab534482ceefc7.png

109242a4b476417d85acbe4261a6eb93.png

57b2e096c3914085a28183b816752337.png

e329f56a4434433dbb0f766b6f1e8b18.png

20d52c7a24394a3a84baf105ab5bd933.png

na ir t.t. gavo jis tuos failus...

I saskaita gavau kaip ir taremes:

1d47a6b3893b470991cb1936159fe906.jpg

Apie kokius 30 euru sneka, nezinia :D

Paleidau jam serveri viskas gerai.

Po keletos tai dienu uzdare serveri nes nebuvo zaideju , na t.y zlugo.

Po to po keliu dienu ziuriu paplatino tuos savo pirktus failus

http://www.maxcheaters.com/topic/206055-l2avice-pack-java-7/

 

Bei pries tai dar juos pardave kazkokiam uzsienieciui.

 

2797d27af41340c88cd5e9ee4f6af622.png

Kaip matoma 2016-08-10 15:00 o jau maxcheatere 16:56.

 

As sukuriau serveri su kitais failais open source.

http://acis.i-live.eu aCis 350

Pamate kad sukuriau serveri, uzsipuole kad naudoju jo failus, vien del to kas serveris panasaus stiliaus.

 

Beto jis tuos failus paplatines tai dabar juos naudos kas tik nori.

apsiverkiau beskaidydamas, jis rimtai atitraufuotas yra :mucha:  :mucha:  :mucha:  :funny:  :funny:  :funny:  :funny:

aisku kad paplatinau dar 30€ liko atsiimti ir fsio bet ne fainai tau bus

 

Tu gal rimtai su balta korta sėdi? Visiškai jokios logikos tavo komentaruose, tema apie nieką, jokių įrodymų, vpš nieko, tuščias šmeižtas, o tavo tie "Tu vagileu ko če komentoji" tai galutinai mane nužudė  :mucha:  :mucha: . Neturi matomai tu ką veikt arba su protu susipykęs.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3574 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...