Peršokti į turinį

c++ ar java?


ropcat

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2758 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Priklauso ar moki kokią nors kitą programavimo kalbą, tiesa sakant priklauso kokio pobūdžio programos pas tave bus, pagal mane tai c++ perspektyva platesnė, bet man asmeniškai java lengviau koduojasi, ir kadangi aš linkes prie visokiausių mini-games programėlių, tai man tas aktualiau, bet man atrodo, kad tau tiktų labiau c++, na sakau, nežinau kokios ten programos bus, ir aišku jeigu kažką kodavai praeityje, tai bus vieną ar kitą kalbą lengviau perprasti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Priklauso ar moki kokią nors kitą programavimo kalbą, tiesa sakant priklauso kokio pobūdžio programos pas tave bus, pagal mane tai c++ perspektyva platesnė, bet man asmeniškai java lengviau koduojasi, ir kadangi aš linkes prie visokiausių mini-games programėlių, tai man tas aktualiau, bet man atrodo, kad tau tiktų labiau c++, na sakau, nežinau kokios ten programos bus, ir aišku jeigu kažką kodavai praeityje, tai bus vieną ar kitą kalbą lengviau perprasti.

python sugebu kazkiek.

Redaguota , nario 01001
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

kas geriau programu( ne zaidimu ) rasime? kiek zinau su c++ labiau kazka tokio gali pakurt?

sintakse gal ir bus panasi, bet c++ pats valdai atminties rezervuara, kaip kur atmintis dings ir t.t., o Javoje lauksi kol garbage collectorius paims tavo nereikalinga bruda ir sumes i griuvesi... :D tai toks ir skirtumas, javoje lauksi kol gc padarys tavo darba ir t.t. o, c++ gali ta padaryti pats savo. :)

 

EDIT: jeigu tau programa nelabai resursu ryja, tai gali ir paprasciausia Java programa sukurti, ji tavo nereikalingus resursus sumes i garbage kolektoriu ir bus *Myliu SuperGames.lt*, bet jei kursi rimta programa, tai tas gc nieko tau nepades. :D:)

Redaguota , nario -Modestas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

c++ yra visų kalbu pagrindas, galima sakyti iš c++ padarytos kitos kalbos ( bent jau pradmenys tie patys)

C kalba yra pradmuo. Todėl mokintis C (pats taip dariau, ir dabar php vaikų darželis), su ja daug ką galima padaryti, gali įvairias programas kurti, žaidimus ir pnš. Bet kas geriausiai, tai kai šią kalbą pakerti, tokios kaip c++ greitai išmoksti, C#, assambley ir pnš

Redaguota , nario RoeX
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

C++ yra žemesnio lygio kalba, nei Java. Tad ją sunkiau išmokt ir naudot. Taigi realiai naudojama ji rimtai tik ten, kur kitaip neapsieinama. Tarkim operacinėse sistemose, draiveriuose ir panašiai. Bet kaip asembleris buvo užmirštas dėl savo nepatogumo, taip po truputį blėsta ir C++ populiarumas. Tuo tarpu Java tiesiog yra aukščiausio lygio kalba, kuri šiuo metu yra plačiai naudojama, bei turi nemažą potencialą.

 

 

C kalba yra pradmuo. Todėl mokintis C (pats taip dariau, ir dabar php vaikų darželis), su ja daug ką galima padaryti, gali įvairias programas kurti, žaidimus ir pnš. Bet kas geriausiai, tai kai šią kalbą pakerti, tokios kaip c++ greitai išmoksti, C#, assambley ir pnš

C mokėjimas, ne itin pagelbsti mokantis asemblerį. Turint galvoj jog kalbų "šeimos" visiškai skirtingos ir sintaksės nepanašios.

Tai pat, nemanau jog apsimoka pradėti nuo žemo lygio kalbos (aplamai jei pagal tą logiką, tai reikėtų pradėti nuo binary, kas būtų pakankamai panašiai beprasmiška kaip ir pradėt būtent nuo C), nes gerai išmokus aukšto lygio C-like kalbą, turėtum jau savaime mokėt žemesnio lygio C-like kalbas, turint galvoje jog jos pagrinde skirsis tik tuo, jog turės mažiau funkcijų. Tad tiesiog neapsimoka gaišt laiko su C.

 

 

sintakse gal ir bus panasi, bet c++ pats valdai atminties rezervuara, kaip kur atmintis dings ir t.t., o Javoje lauksi kol garbage collectorius paims tavo nereikalinga bruda ir sumes i griuvesi... :D tai toks ir skirtumas, javoje lauksi kol gc padarys tavo darba ir t.t. o, c++ gali ta padaryti pats savo. :)

Nieks nedraudžia per Java pačiam tvarkytis atmintį. Ar iškviesti GC kada tik nori, jog už tave tai padarytų... Skirtumas tik tas, jog tuo pačiu gali ir visiškai nekreipti dėmesio į atminties paskirstymą ir viskas vis vien veiks pakankamai neblogai, kai tuo tarpu su C++ viskas tiesiog lūžtų.

 

Tai pat, atsižvelgt reikėtų ir į tai, jog kaip ir visus mokyklose moko C++, todėl visi ir atsiliepia teigiamai apie šią kalbą, kai dauguma čia net nėra išbandę Javos.

 

O esmė yra tame, jog programuotojui, kuris neturi kažkokio konkretaus tikslo, reikėtų išmokti kuo daugiau programavimo kalbų, suprasti kuriose srityse labiau patinka dirbti ir paprastai tariant - išbandyti visas galimybes, prieš nusprendžiant ties kur galutinai apsistoti. Tad, nemanau kad pasirinkimas tarp kalbų yra svarbus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Is esmes nera skirtumo kokia kalba pasirinksi betkokiu atveju pramokes viena lengvai pereisi prie kitos. Nekalbu apie low level pvz asm ar isvis binary. Geriausiai rinktis kalba kuri turi daug kitu kalbu savybiu python atkrenta :D. Java, c++, c# man atrodo geriausi pasirinkimai nes visos turi duomenu tipus, ir oop. Python nera duomenu tipu todel ismokes python einant ant java turesi papildomai mokytis. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

sintakse gal ir bus panasi, bet c++ pats valdai atminties rezervuara, kaip kur atmintis dings ir t.t., o Javoje lauksi kol garbage collectorius paims tavo nereikalinga bruda ir sumes i griuvesi... :D tai toks ir skirtumas, javoje lauksi kol gc padarys tavo darba ir t.t. o, c++ gali ta padaryti pats savo. :)

 

EDIT: jeigu tau programa nelabai resursu ryja, tai gali ir paprasciausia Java programa sukurti, ji tavo nereikalingus resursus sumes i garbage kolektoriu ir bus *Myliu SuperGames.lt*, bet jei kursi rimta programa, tai tas gc nieko tau nepades. :D:)

Nenaudoji dinamines atminties ir nereikes nieko valdyti :D. Galima sakyt bus tas pats kas java :D. Bet tada su pointeriukais galima atsisveiktinti :D. Zinoma juokauju :D bet argi ne tiesa :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2758 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...