Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3576 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Na jei nesi gabus moksluose visados tavęs laukia visos Lietuvos išniekintos profkes kuriuose galį įgyti kažką, pvz baigę mechanika ar svarščiuku gali bandyti papulti į Australija o ten tokiu labai reik ir moka didelius pinigus( draugas ten dėl to žinau) Lietuvoje gali pasibaigti ta pačia mechanika arba gali būti elektrikas o Lietuvoje elektrikai uždirba ohoho kiek( aišku Lietuvoje, uk tai būtu centai:D)

Eik eik, nori pasakyti jį baigė 7kl ir jį priėmė į karo akademija?:DDD Nebespank, o jei nuėjo į savanorius tai nesakyk kad stojo į kariuomene....

Tu supranti žodį Lietuvos Kariuomenė? Tai yra, ir ta karo akademija, savanoriai ir PKT. Jis buvo savanoris ir vėliau į PKT, dar tada nereikėjo min 10kl. Karo akademija papulti reik 12kl ir egzus labai gerai išlaikyti.

(redaguota)

Tu supranti žodį Lietuvos Kariuomenė? Tai yra, ir ta karo akademija, savanoriai ir PKT. Jis buvo savanoris ir vėliau į PKT, dar tada nereikėjo min 10kl. Karo akademija papulti reik 12kl ir egzus labai gerai išlaikyti.

O kaip dabar nepavyktu tapti į prof kariu po 8 klasių ir 20 amžiumi :D ar reik būtinai dabar jau 10 klasių? :D

tik pavyktu 9men patarnaut ir fsio?

Redaguota , nario surfneris2

O kaip dabar nepavyktu tapti į prof kariu po 8 klasių ir 20 amžiumi :D ar reik būtinai dabar jau 10 klasių? :D

tik pavyktu 9men patarnaut ir fsio?

9mėn čia šauktinis, tik apmokomi jie. Patekti į PKT reikia 10 klasių mažiausiai baigti, bet būna iššimčių kai per bazinius mokymus (9mėn), pavarai gerai, tada pasiūlo PKT, tada dirbi rimtai

Nieko neskaičiau, bet kažką kažkas minėjo apie nebaigusius milijonierius "laimės kūdikius" .. Ne, jie nelaimės kūdikiai, jie moka suktis gyvenime. Kam yra skirta mokykla? tam, jog tu išmoktum kaip reikia suktis gyvenime ir uždirbti pinigų. Bet, jei tu jau esi protingas iš savęs, tai kam tau toji aukštoji? a?

Kad tėvams įtiktum, kad galėtų girtis visiems :D

Nieko neskaičiau, bet kažką kažkas minėjo apie nebaigusius milijonierius "laimės kūdikius" .. Ne, jie nelaimės kūdikiai, jie moka suktis gyvenime. Kam yra skirta mokykla? tam, jog tu išmoktum kaip reikia suktis gyvenime ir uždirbti pinigų. Bet, jei tu jau esi protingas iš savęs, tai kam tau toji aukštoji? a?

Mokykla nemokina, kaip reikia "suktis" gyvenime, nebent papildomai kažką lankai, pvz., dvyliktoje klasėje pasirenki dalyką apie verslumą. Ten mokina tam tikrų dalykų pagrindus, kurių prireiks tolesnėms studijoms, o ar prireiks gyvenime - itin maža tikimybė.

(redaguota)

Mokykla nemokina, kaip reikia "suktis" gyvenime, nebent papildomai kažką lankai, pvz., dvyliktoje klasėje pasirenki dalyką apie verslumą. Ten mokina tam tikrų dalykų pagrindus, kurių prireiks tolesnėms studijoms, o ar prireiks gyvenime - itin maža tikimybė.

Tai gerai, koks tikslas eiti į aukštąją? Iš bendro išprusimo lygio? o.O

Redaguota , nario Spe3d123
(redaguota)

Tai gerai, koks tikslas eiti į aukštąją? Iš bendro išprusimo lygio? o.O

Tikslas yra toks, kad ten dėstytojai tau suteiks kažkiek žinių bei nurodys mokymosį kelią. Ir į aukštąją nieks neina iš bendro išprusimo, juk mokykloje, kaip sakiau, moko tam tikrų dalykų pagrindus. Pagal tų pagrindų suvokimą, patenkama į aukštąją. O kaip "suktis" reikia", žmogus pats privalo išmokti. Mokymo įstaigos žmogui duos profesinių žinių, o jei jis jas turėdamas CS:GO loš visą dieną, nieko iš jo nebus.

Redaguota , nario Tautedorus

Tikslas yra toks, kad ten dėstytojai tau suteiks kažkiek žinių bei nurodys mokymosį kelią. Ir į aukštąją nieks neina iš bendro išprusimo, juk mokykloje, kaip sakiau, moko tam tikrų dalykų pagrindus. Pagal tų pagrindų suvokimą, patenkama į aukštąją. O kaip "suktis" reikia", žmogus pats privalo išmokti. Mokymo įstaigos žmogui duos profesinių žinių, o jei jis jas turėdamas CS:GO loš visą dieną, nieko iš jo nebus.

Daug tokių pažystu, dabar jie McDonald arba Maximoj šikna trina, tai kokios tos žinios :/

(redaguota)

Mano nuomonė reik pačiam norėti mokytis ir nusiteikti tai daryti o ne taip kaip galbūt dauguma ateina iš pamokų ir iš kart prie pc ir viskas velniop eina, tai aišku nieko neišmoksi ir viską užmirši ir reik visalaiką galvoti ir mastyti ką veiksiu aš ateity kuom noriu užsiimti :D bet kaip sakoma pats gyvenimas visko išmokina :D beto aš irgi pažįstų irgi baigia 12 klasių ir pardavėju dirba :D na bent jau darbą turi žmogus

Redaguota , nario surfneris2

Mano nuomonė reik pačiam norėti mokytis ir nusiteikti tai daryti o ne taip kaip galbūt dauguma ateina iš pamokų ir iš kart prie pc ir viskas velniop eina, tai aišku nieko neišmoksi ir viską užmirši ir reik visalaiką galvoti ir mastyti ką veiksiu aš ateity kuom noriu užsiimti :D bet kaip sakoma pats gyvenimas visko išmokina :D beto aš irgi pažįstų irgi baigia 12 klasių ir pardavėju dirba :D na bent jau darbą turi žmogus

O kokie tavo planai?

Mokykla nemokina, kaip reikia "suktis" gyvenime, nebent papildomai kažką lankai, pvz., dvyliktoje klasėje pasirenki dalyką apie verslumą. Ten mokina tam tikrų dalykų pagrindus, kurių prireiks tolesnėms studijoms, o ar prireiks gyvenime - itin maža tikimybė.

mokykla mokina kaip reikia dirbti, tapti eiliniu paprastu darbuotoju, bet neiviena mokykla nemoko kaip reikia uzsidirbti.

fbe23dd3559ce689afef52656f461ee6625.jpg

(redaguota)

Mokina, „Verslas nuo nulio“

Mokykla bando į tavo durna galva įkalti informacijos, tačiau tokiems "protinguoliams" geriau jau baigti 7kl ar 10kl ir svajoti apie milijonieriaus  karjera kai tuo tarpu tavo galva yra tuščia ir sėdi tokiam forume ir aiški visiems apie tai kad mokslas nieko nereiškia ir bando primesti kažkuo kuo nėra. Baigęs universitetą ar kolegija kad ir dirbsi ta juoda darbą, bet už tai į tave žiūrės darbdavys geriau ir tu turėsi ne tuščia makaule o informacija kuria galėsi pritaikyti visur, šitas tinka ir geroms profkems, bet aišku tokiems kaip tu geriau čia sėdėti ir rašinėti palevas. Norėčiau kad man atrašytum po 20 metu.

Redaguota , nario Imprint

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3576 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...