Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Jus man paaaiškinkit, kas gimdo tokius invalidus kaip šitie, kaip galima šitaip elgtis su šuniukais.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3584 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

gaila ir šunų ir tų, kurie kelia tokius video į socialinius tinklus.

idijotai, ką jie tik nepadarys dėl to jog pamatytu ko daugiau žmonių, o smurtauja šiukšlės prieš šunys, nes tik prieš jos pajegia kažką padaryt.

Aš nesuprantu kodėl nedraudžia tokių video kėlimą į Facebook. Kaip matome kai kas gali neatlaikyti pamatę kažką panašaus :/

o kalbant apie video čia šuniukas ir taip jo gaila, o buvo įkelė kaip galva nupjove teroristai žmogui bet panaikino ta video.

(redaguota)

idijotai, ką jie tik nepadarys dėl to jog pamatytu ko daugiau žmonių, o smurtauja šiukšlės prieš šunys, nes tik prieš jos pajegia kažką padaryt.

Aš nenustebčiau, kad ant jų užsiundys kažką kas pasistengs, kad jie sėstų į kalėjimą. :) Nemanau, kad jie apsieis vien tik video pašalinimu.

Redaguota , nario Nemix

OVnJhvf.png

Aišku čia įvyko netyčia viskas, nes šuo reagavo į dūmus, bet vistiek kam šunį laikyt prie fejerverkų? iš tikrųjų norėčiau pakart tokius žmones arba su šautuvu rankas ir kojas apšaudyt, tegul gyvena be jų.


Bet ta prasme kai Vaidotas parašė dainą iškart policija atvažiavo, o čia kur tos šalies supermamos??? 

Intel Core i5-8300H || Nvidia GeForce GTX 1050Ti 4GB || RAM 8 GB || 1000 GB HDD

Aišku čia įvyko netyčia viskas, nes šuo reagavo į dūmus, bet vistiek kam šunį laikyt prie fejerverkų? iš tikrųjų norėčiau pakart tokius žmones arba su šautuvu rankas ir kojas apšaudyt, tegul gyvena be jų.

Bet ta prasme kai Vaidotas parašė dainą iškart policija atvažiavo, o čia kur tos šalies supermamos??? 

Matyt mūsų supermamos išskirtinės.

OVnJhvf.png

O žmonės sako, genocidas blogas dalykas. Neblogas, tik reikia tinkamas grupes „genociduot“, va, pavyzdžiui tokius išsigimelius.

Va būtent. Išnaikinus tokius žmones kaip šie pasaulis ne tik taptu geresnė vieta, bet ir gyventumėme taikoje ir ramybėje. Tokie žmonės neturi sąžinės ar jausmų. Tokie žmonės valdo mūsų pasauli. Jiems nerūpi, kad žmonės miršta, badauja, net neturi vandens, nes kaip ir minėjau jų tai neliečia ir jie nejaučia nieko.

OVnJhvf.png

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3584 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...