Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[free] simple html dizainas


heicmeister

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2754 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Tipo nepardavei? PrisonWars projektui

nepardavinėjau nieko nebuvo ką veikti šiaip darytas

 

 

Įdomu, nuo ko gi tu jį darei?

 
paprastas basic minecraft web design internete pažiūrėk ne viena rasi

Įdomu, nuo ko gi tu jį darei?

 
Redaguota , nario heicmeisterJR
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Kažką bandei padaryt bet š gavosi, jaigu sakai šiaip dariai tai kodėl tam projektui ir subtekstas tas pats .. Pasigedai klientų ir kažka bandai berdaryti ..

Sveikas , laimi būtu smagu pamatyti tavo darbo PSD , ar jis toks pats kaip ir šis dizainas ? Be to kodėl FB grupėje tiek Robertas Savickas tiek aš buvau ignoruojami paprašius tavo darbų pavyzdžių ? Užsakymu netrūksta šiuo metu sloganas imtas jų galvojau naudos sakė ne nu tai paplatinau kur dėt ?

 

Be to prašau palyginkite kodus : view-source:http://prison-wars.lt/

 

pas mane nerasite gale : 

 

</body>   </body>   </body>   </body> Redaguota , nario heicmeisterJR
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kažką bandei padaryt bet š gavosi, jaigu sakai šiaip dariai tai kodėl tam projektui ir subtekstas tas pats .. Pasigedai klientų ir kažka bandai berdaryti ..

ka tu cia gliucini grybas, klientu jis pasigedo :DD as pazvengiau is tavo daryto, kazkoks nesuderintas, fontai visur skirtingi ir nesiderinantys ir tos spalvos *Myliu SuperGames.lt*, kas pisa raudona ant raudonos ir dar baltos uzteplioja?XD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Sveikas , laimi būtu smagu pamatyti tavo darbo PSD , ar jis toks pats kaip ir šis dizainas ? Be to kodėl FB grupėje tiek Robertas Savickas tiek aš buvau ignoruojami paprašius tavo darbų pavyzdžių ? Užsakymu netrūksta šiuo metu sloganas imtas jų galvojau naudos sakė ne nu tai paplatinau kur dėt ?

 

Be to prašau palyginkite kodus : view-source:http://prison-wars.lt/

 

pas mane nerasite gale : 

 

</body>   </body>   </body>   </body>

 

Gerai rašau per brolio acc, dėja jūs manęs neprašėt tik, Robertas pasakė jog portfolio dizaino nepriskaičiuoti ar kaip :)

ka tu cia gliucini grybas, klientu jis pasigedo :DD as pazvengiau is tavo daryto, kazkoks nesuderintas, fontai visur skirtingi ir nesiderinantys ir tos spalvos *Myliu SuperGames.lt*, kas pisa raudona ant raudonos ir dar baltos uzteplioja?XD

Kritikas *Myliu SuperGames.lt** :D Ką pats padaręs baik čia visiem taukuot galvas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visiškai nieko nepadaryta ;)

Tekstas, nepakeistas iš http://prison-wars.lt/

Pakeistas tik Slyder image.

Įterptas tik SKYPE link.

 

Čia tik 1% visos svetainės, jeigu sugalvotum kažką ir padarytum nuo 0 svetainė, o ne Copy + Paste.

Jei darysi svetainė nuo 0, siūlyčiau nufilmuoti, tada neprisikibsiu :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2754 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...