Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kaip reikia raportuoti?


Moderatorius

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4491 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,
pastebėjau, jog nemažai žmonių nemoka kurti raportų (Sukuria ne tokius, netinkamai viską daro.)
Todėl dabar aš jus pamokysiu, kaip reikia TINKAMAI raportuoti, ir prisidėti prie forumo tvarkymo.  :)

Raportavimo taisyklės:
1. Prieš raportuojant, įsitikinti - ar tikrai yra pažeista viena iš šių forumo taisyklių: http://goo.gl/Nm3EW7
2. Visi raporto langeliai PRIVALO būti užpildyti.
3. Viską reikia užpildyti teisingai.
4. Bereikalingi raportai TRINAMI. (Pastovus toks raportavimas - įspėjimas.)

Pradėkime.
1. Jeigu randate pranešimą, kuris pažeidžia vieną iš forumo taisyklių, spaudžiame:

MJX7iRH.png (Tokius mygtukus galima rasti po kiekvienu pranešimu.)

2. Paspaudus, gauname šitokią lentelę:

AwaLF8Y.png

3. Viską pildome iš eilės taip:
1) Lentelėje yra vieta taisyklei, kuri buvo pašalinta, bei vieta Jūsų komentarui.
2) Įrašome taisyklę, kurią žmogus pažeidė (Pilną / Nepilną), bei savo komentarą (Neprivaloma).
3) Spaudžiame siųsti.

Viskas.
Taip padarydami, jūs ne tik padedate apsivalyti forumui, bet ir palengvinate moderatorių darbą.

DĖKUI KAS VISKĄ DARYS - KAIP ČIA PARODYTA!
Pagarbiai, Vyr.Moderatorius,
Dixie.

  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
":kyiq9pip]
Aš panaudojau jau gal 2 reportavau.

Sakė, kad bereikalingai neraportuoti. Gera pamoka, tikrai pravers :) Nes kiek žinau, mane raportavo ir gavau ban'ą :/

Įspėju nebereikalingai tiesiog perėjau visą forumą pamačiau kažką iškraipančio forumą ar kažką panašaus ir reportavau :)

Nekaltinu nieko. Tik mane užknisa tokie, durneliai, kurie nenusimano nieko, ir man akis drasko...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

":lw7qyvtx]
":lw7qyvtx]
Aš panaudojau jau gal 2 reportavau.

Sakė, kad bereikalingai neraportuoti. Gera pamoka, tikrai pravers :) Nes kiek žinau, mane raportavo ir gavau ban'ą :/

Įspėju nebereikalingai tiesiog perėjau visą forumą pamačiau kažką iškraipančio forumą ar kažką panašaus ir reportavau :)

Nekaltinu nieko. Tik mane užknisa tokie, durneliai, kurie nenusimano nieko, ir man akis drasko...

Tu mane tuo durneliu laikai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 mėnesių...
  • Parašė po 1 mėnesio...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4491 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...