Peršokti į turinį

Ar įmanomas teo ip keitimas?


FresK

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2802 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Teo yra paskutinė nesamonė. Nupirkta paslauga su planu 300mb/s. O pas manęs greitis 12mbps ir 0.50mbps.

Išreklamuotas šūdas tas teo,kas gerai jog pagalba 24/7

Man atrodo jo, tik kad reikės pamokėt jiems papildomai man atrodo.

Nenusišnekėk,rodytojau tu :D Teo nekeičia ip adresų - išskyrus verslo klientams, man pakeite nors esu verslo klientas ir tai nenoriai :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nerašyk jei nieko nežinai, jie tau duoda pastovų ip ir tikrai nekeičia kas metus.

Na aš kogero artimiausiai esu susijęs su šia tema ir galiu užtikrinti jog teo ip adresų nekeičia -> nebent esi verslo klientas.

Kitas dalykas, kas metus nesikeičia jogs ip adresas, pagal jų expertu teigimus, ip adresas pasikeičia kas laika -> nors to laiko kaip niekad ir nebuvo, gal jau 6metus teo ir nei karto nesikeite ( ir kogero nesikeis)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš pats nesuprantu nebūtų sutartiės kita pasijungčiau internetas dinginėja atvažiuoja keisti modemą ir pnš. 

 

Same... 2Metu sutartis. Be to klausiau ar įmanoma pakeist sutartį ar kaip nors nutraukt? Sako patys pasirašėt sutartį, jūsų problemos. Net nežinau kaip reikėjo jaustis man tokiu metu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Same... 2Metu sutartis. Be to klausiau ar įmanoma pakeist sutartį ar kaip nors nutraukt? Sako patys pasirašėt sutartį, jūsų problemos. Net nežinau kaip reikėjo jaustis man tokiu metu.

Deja,taip nesako,pats esu dirbęs ties šia sritimi - pačioje teo. Ir mes visada sakome jog jei jūs norite nutraukti sutartį - privalote sumokėti nuolaidas kurios jums buvo suteiktos, nes turbūt logiška - perkant sutartį kuo ilgiau - tuo daugiau nuolaidos jūs gaunate, o visas nuolaidas kurias gavote turėsite atiduoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Deja,taip nesako,pats esu dirbęs ties šia sritimi - pačioje teo. Ir mes visada sakome jog jei jūs norite nutraukti sutartį - privalote sumokėti nuolaidas kurios jums buvo suteiktos, nes turbūt logiška - perkant sutartį kuo ilgiau - tuo daugiau nuolaidos jūs gaunate, o visas nuolaidas kurias gavote turėsite atiduoti.

 

Čia buvo tikrame gyvenime pokalbis, o ne internetu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bet shit, kad neina kitur paskambini pakeičia. Aš sakau, kad jiems net sumokėčiau.

Nekeis net už pinigus,kadangi vienam žmogui pakeisti ip kainuoja xxx sumą, todel jie tuo neužsiema.

 

Čia buvo tikrame gyvenime pokalbis, o ne internetu.

Tai taip,gali būti,bet sakau jog jie nekeis ir neturi teisės sakyti kad ne mūsų bėdos,kas toks pasakė - gali priduot, gaus bizūno.

 

Esmė ta jog jeigu nori atsisakyti teo interneto turi gražinti visas nuolaidas kurias buvai gavęs turėdamas internetą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nekeis net už pinigus,kadangi vienam žmogui pakeisti ip kainuoja xxx sumą, todel jie tuo neužsiema.

 

Tai taip,gali būti,bet sakau jog jie nekeis ir neturi teisės sakyti kad ne mūsų bėdos,kas toks pasakė - gali priduot, gaus bizūno.

 

Esmė ta jog jeigu nori atsisakyti teo interneto turi gražinti visas nuolaidas kurias buvai gavęs turėdamas internetą.

 

Tarkim sutartis 2metai ir mokėta jau 4mėnesiai (maždaug) Tai kiek reiktu sumokėt, kad atsakyt?

Redaguota , nario - Manttroll
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tarkim sutartis 2metai ir mokėta jau 4mėnesiai (maždaug) Tai kiek reiktu sumokėt, kad atsakyt?

Matai,aš nežinau tavo interneto plano, na tarkim paaiškinsiu viską: Tu galėjai imti internetą iš teo vienam mėnesiui - be jokių akcijų, bet tu pasiemei 2 metams ir gavai didelia akciją kadangi imi ilgam, taigi, jeigu tu jau naudojies 4mėnesius(čia kaip pavizdys) savo internetu su akcija, tai tu turėsi jiems gražinti  (kaina be akcijos) - (kaina su akcija 1mėn) = kiek tu turi gražinti už vieną mėnesį.

Jeigu planas eina į pabaigą - nepatariu atsisakyti, kadangi vienam klientui reikėjo sumokėti apie 60eurų nes jis naudojasi jau 8 mėnesius... Tai... na nežinau, sakau pasakyk savo interneto planą, kiek moki už jį ir padėsiu apskaičiuoti jeigu nesigaudai.

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Matai,aš nežinau tavo interneto plano, na tarkim paaiškinsiu viską: Tu galėjai imti internetą iš teo vienam mėnesiui - be jokių akcijų, bet tu pasiemei 2 metams ir gavai didelia akciją kadangi imi ilgam, taigi, jeigu tu jau naudojies 4mėnesius(čia kaip pavizdys) savo internetu su akcija, tai tu turėsi jiems gražinti  (kaina be akcijos) - (kaina su akcija 1mėn) = kiek tu turi gražinti už vieną mėnesį.

Jeigu planas eina į pabaigą - nepatariu atsisakyti, kadangi vienam klientui reikėjo sumokėti apie 60eurų nes jis naudojasi jau 8 mėnesius... Tai... na nežinau, sakau pasakyk savo interneto planą, kiek moki už jį ir padėsiu apskaičiuoti jeigu nesigaudai.

 

Na internetas + televizija (23.90). Tarkim neįmanoma sutarties pakeisti, kad tik televizija?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na internetas + televizija (23.90). Tarkim neįmanoma sutarties pakeisti, kad tik televizija?

Galima, bet turėsi per naujo imtis planą. :) Na supranti, teo kaip ir bet kokia kita garsi kompanija - sau blogo nepasidarys, vat tik pririša žmones prie jų.

Kadangi tu buvai pasiemęs dvigubą planą(televizija ir internetas) tai turėtum atsisakyti plano ir gražinti viskas akcijas kurios tau buvo suteiktos.

Kaip supratau pas tave planas:Renkuosi Sumaniai, tai va, jums už kiekvieną mėnesį yra padaryta akcija 6,50e, (vienas mėnuo 6,50e)

Tai va,paskaičiuok, kiek naudojiesi šituo planu mėnesiu.  x(mėnesių skaičius kiek naudojiesi planu) * 6.50e = (kiek turėtum gražinti)

Tikiuosi - paaiškinau.

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2802 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...