Peršokti į turinį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2804 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, 

 

visų pirma labas :D Esu naujokė šiame tinklapyje, bet tikiuosi su laiku netekti šio statuso. Pati esu "youtuberė" rašau su kabutėmis nes tokia aš youtuberė, tuo užsiiminėju kaip hobiu ne kaip darbu. Kaip ten bebūtų aš girdėjau ir pati stebiu kelis lietuvius youtuberius žaidėjus, streamintojus. Tačiau nei vienas iš jų nėra moteriškos lyties :D

 

O tuos kartus kai girdžiu kažką apie mūsų lietuvaites tai dažniausiai būna tik mados arba kosmetikos kontekste. Kas mane labai stebina nes užsienyje merginos žaidėjos pasitaiko įtin dažnai. Tad man natūraliai iškyla toks klausimas, kad arba mes neturime merginų žaidėjų kurios kurtų video apie tai arba jų kanalai tokie mažyčiai, kad jas surasti beveik neįmanoma. 

 

Tad man įdomu gal kas nors stebite kokias nors lietuvaites geimeres? Streamintojas? (beje sakydama streamintojas turiu galvoje tokias kurios išties žaidžia, o ne tas kurios šoka prieš kamerą :D). Aš su malonumu norėčiau jas pamatyti ir gal pagaliau palaikyti ne tik užsienio atstovus bei mūsiškius vyrukus bet ir mūsiškes merginas :D 

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Katik užmečiau akį :D iš visų kurios buvo paminėtos ši mergina atrodo tokia natūraliausia :D ta prasme ir video nemažai idėjusi ir šiaip bendrauja šiltai. Tad ačiū :D blemba aš nesuprantu, kodėl aš nežinojau nei apie vieną :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gal būsi tokia kai "Novapatra"?

Noap man nereikia issirengineti, kad zmones mane stebetu ;) Esu panasesne i Dodger. 

 

Cuba, Augustė, Power puff. Susivedi į google arba YT ir matai. Kam čia klausti dar :mucha:

Na o kodel zmones klausia ka daryti jei telefonas negaudo rysio ar panasiai? :) nes cia paklausus galima su tais zmonemis dar ir pasikalbeti, pasidalinti nuomonemis ar panasiai :) google gali dauk ka rasti bet daug dalyku nemeta pirmuose puslapiuose ir praktiskiau paklausti forumuose kurie susije su zaidimais. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2804 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...