Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

BlackSnow prisistato.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2792 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kadangi matau kad visi pradėjo prisistatyti, manau laikas ir man :)

 

Sveiki visi, aš esu Dominykas, kitaip žinomas kaip BlackSnow, Domis, Domis_Bond.

Kadangi prisistatau, reikia truputi pralinksminti visus, ir mane, ir tave, taip - tave skaitytojau!

Man yra 16 metų, gimęs early 2001 metais, tada kai dar sniegas egzistavo. Aš esu žmogus kuris nesuprantą sarkazmo, ir na, ką čia pasakius, mano gyvenimėlis toks paprastas :P

 

P.S Nekelsiu FT nes snukis ir taip baisus.

 

Pomėgiai

Taip, pradėkime nuo pomėgių - pasakysiu jums trumpai - Aš ESU PRIKLAUSOMAS NUO GARRY'S MOD.

Nors tai ne paslaptis man šitas žaidimas patinka dėl laisvės, ir ką tu jame gali padaryti. Man, dar kaip sakiau, patinka klausytis muzikos, kurti video (Rėtai), žaisti žaidimus, miegoti ir t.t. Dar patinka kurti addonus Garry's Modui, tai reiškia moku truputi LUA programavimo kalbos. Moku truputi modeliuoti, dažnai kuriu kažką per Blender.

 

Kas Nepatinka

Nenoriu sugadinti nuotaikos tai pasakysiu taip, man nepatinka:

  • Freeposteriai :^)
  • Žmonės kurie nesiklauso ką sakau.
  • Vagys.
  • Žmonės kurie elgiasi nemaloniai prie kitų arba prie manęs.
  • "Troliai"
  • Rokas (Muzika -.-)
  • League Of Legends (Nepykit chebra)
  • plug.dj  - Užsidarė ir vėl atsidarė su pusė avatarų užrakintų.
  • Scameriai (Vagys irgi turbūt)
  • LUA klaidos.

Viskas, mano nemėgstami dalykai.

 

Supergames ir aš

Iš tikro neturiu daug ką pasakyti apie Supergames.lt, gal dėl to kad nesu aktyvus narys, o gal tiesiog nedalyvauju visur. Šitas forumas labai geras ir dauguma jūsų yra geri žmonės, bet esu susitikęs su tokiais žmonėmis kurie nori tik pakenkti. Suprantama kad jie taip daro specialiai, bet džiugu kad geri žmonės kaip Lukonic. gina forumą su savo galiomis :P

 

Nu viskas, jei ką pamiršau pasakyti galite priminti komentaruose. Čiau :D

Redaguota , nario BlackSnow
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sakoma, kad kitiems atrodai daug patrauklesnis, negu pats sau. Tai toks savikritiškas požiūris į save yra natūralus. Dėl roko tai nesiginčysiu, nors žinau, kad pats klausydavai Linkin Parko (o tuo labiau, kad tai yra Nu Metalas).

 

"Sweikas atvykęs"

Redaguota , nario Nachis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sakoma, kad kitiems atrodai daug patrauklesnis, negu pats sau. Tai toks savikritiškas požiūris į save yra natūralus. Dėl roko tai nesiginčysiu, nors žinau, kad pats klausydavai Linkin Parko (o tuo labiau, kad tai yra Nu Metalas).

 

"Sweikas atvykęs"

Helou ma friend

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2792 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...