Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3588 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

O kas joje ten būna :D ? Nes niekada nesu turėjas

Galiu papasakoti.

Tai va, kai ankščiau misdavau burgeriais, picom, kebabais, limonadai ir t.t

Perėjau ant sveiko gyvenimo, bevalgau tik vištieną, ryžiai ir t.t Kai eini į restoraną, sunku žiūrėti kai šalią tavęs kemša burgerius, o tu taip. 

Sporte, nesunku salėje, sunku su mityba.

(redaguota)

Galiu papasakoti.

Tai va, kai ankščiau misdavau burgeriais, picom, kebabais, limonadai ir t.t

Perėjau ant sveiko gyvenimo, bevalgau tik vištieną, ryžiai ir t.t Kai eini į restoraną, sunku žiūrėti kai šalią tavęs kemša burgerius, o tu taip. 

Sporte, nesunku salėje, sunku su mityba.

 

 

Čia reikia psichologiškai stipriu būti, ir bus atvirkščiai. Lengva mityboj, sunku salėj. 

 

O šiaip, ta pati problema buvo ir iš dalies yra. Aš tiesiog pradėjau valgyti daugiau baltymų (vištiena, liesa varškė ir t.t. ), pradžioje bėrė. Po to šiek tiek pamažinau, taip susiderinau. Gerdavau labai daug vandens. Nereikėjo sporto salės, užteko paprasto bėgiojimo vakarais ir šiaip po 30 min atsilenkimams, pritūpimams ir atsispaudimams su prisitraukimais, dar namie hantelius turėjau 3 kg, po 10 min pakilnodavau. Po 3 mėn buvo ~+10 kg ant raumenų, riebalų nesimatė. Deja, apsileidau, po metų,, valgiau kas patinka ir daug angliavandenių, vėl atsistatė į pradžią.   Viskas nukrito, ir vėl kūdas, nei riebalų nei raumenų...  :mucha:  Reikia kauptis vėl turbūt, šį kartą tik su sale turbūt.

Redaguota , nario Soul Fusion

Jei nebėra priešo viduje- priešai išorėje nepadarys nieko...

giphy.gif

 

Kažkaip no logic pas tave... Esi plonas tai ir būk plonas :D Tau galvoji bus geriau kai būsi išpampęs? :D Just no logic ... Tai geriau eik sportuot normaliai į sporto salę, kur treneriai geri ir sudarys programas, parinks mitybą, nusipirksi proteino, baltymų ir užsikačielinsi :D

Matai, daug kas sakė man, kad atbaido, kur įkelia progresą, tarkim Šiandien įkėlė foto kūdas ir po dvejų metų užsikačelinęs kai Švarcnegeris, tas ir atbaido, "tiek laiko trintis". Bet kai pradedi, nejauti kai tas laiaks bėgą. Ir patikėk, geriau būti išpampęs nei kūdas... tarkim, kūdas kai esi,  nori apsirengti džentelmeniškai, nelabai jau ir eis gerai atrodyti, tiek minusas žeimą ir ypač vasarą prie vandens :D

Na bet išpampusiu nereikia būti, kur vos šikną susišluostysi, bet reikia sverti ~70kg min

Neaugi nes nevalgai :)

Visų pirma turėtum susiskaičiuot kcal,baltymus,anglis,riebalus, o tau vištienos ir ryžių neužteks. Nesu aš už dirty bulkink sakau iš patirties, kad tai nieko gero nes norėdamas nusiryškint paskui suprasi, kad raumenų užsimetei mažiau nei riebalų ir apskritai vien ryškinant neišvengemai prarasi ir raumenų tai išvis nieko gero nebus su tuo dirty. Kitas dalykas treniruotės turėtų būt atliekamos su svoriu ir vis didinant intensyvumą ir atsisakyt izolecinių pratimų, o atlikt tik baze. Tikrai turėtum vengt cardio pratimų ar taip kokių nors ilgų pasivaikščiojimų.

avataras.png

Matai, daug kas sakė man, kad atbaido, kur įkelia progresą, tarkim Šiandien įkėlė foto kūdas ir po dvejų metų užsikačelinęs kai Švarcnegeris, tas ir atbaido, "tiek laiko trintis". Bet kai pradedi, nejauti kai tas laiaks bėgą. Ir patikėk, geriau būti išpampęs nei kūdas... tarkim, kūdas kai esi,  nori apsirengti džentelmeniškai, nelabai jau ir eis gerai atrodyti, tiek minusas žeimą ir ypač vasarą prie vandens :D

Na bet išpampusiu nereikia būti, kur vos šikną susišluostysi, bet reikia sverti ~70kg min

Kalbu ne apie Švarca, bet apie atletišką sudėjimą, nes nu *Myliu SuperGames.lt* storu būt ... Jei kūdas - pradedi sportuot, o pasiekęs norimą formą ją beliks tik palaikyt ... 

2d68aa92d936eef0e643cd90e1ca2f95.gif

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3588 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...