Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3592 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki , taigi siuo metu tiek televizijoje , viesojoje erdveje labai populiari tema yra emigracija. Ar siame forume turime emigrantu , kurie paliko lietuva ir gyvena uzsienyje? Beje del kokiu priezasciu palikote lietuva , kodel ten negryztate? Tiesiog ydomu butu padiskutuoti sia tema :)

Atsiprasau , kad rasau be lietuvisku raidziu.

 

 

Nieko čia nereikia diskutuot. Pasižiūrėk laidą "Emigrantai" ir viską suprasi.

 

http://www.lrt.lt/mediateka/irasas/99610/emigrantai

 

Lietuvai laiko tereikia, kol ji įsivažiuos, kol į valdžią ateis normalūs žmonės, o ne tie Uspaskichai ir Paksai visokie. Gerai pagalvojus, Lietuva, Baltijos ir kitos šalys, kurios išsilaisvino dar tik nesenai palyginus su kitomis šalimis yra šviežios. Kai ateis laikas, kai valdžia bus normali ir ekonomika pasikeis į gerąją pusę - žmonės sugrįš.

SHFitnE.jpg

Nieko čia nereikia diskutuot. Pasižiūrėk laidą "Emigrantai" ir viską suprasi.

 

http://www.lrt.lt/mediateka/irasas/99610/emigrantai

 

Lietuvai laiko tereikia, kol ji įsivažiuos, kol į valdžią ateis normalūs žmonės, o ne tie Uspaskichai ir Paksai visokie. Gerai pagalvojus, Lietuva, Baltijos ir kitos šalys, kurios išsilaisvino dar tik nesenai palyginus su kitomis šalimis yra šviežios. Kai ateis laikas, kai valdžia bus normali ir ekonomika pasikeis į gerąją pusę - žmonės sugrįš.

Kokioj svajonej tu gyveni?:D

  Turbūt logiškiausias paaiškinimas kodėl žmonės vyksta į užsienį - neįmanoma uždirbti pinigų savo šalyje dėl neišsilavinimo. O ten bent jau paplausi ką nors, o vėliau gal ką nors ir rimčiau ir užsidirbsi daug daugiau negu čia. Jei žmonės Lietuvoje mokytųsi, tai tikrai rastų darbą - bet jie to nedaro, todėl tenka išvykti. Išvykti ten galima ir be didelių anglų žinių, aišku jei turi pažįstamų ir keletą žodžių pakalbėti. Suras tau darbą ir dirbk. Laikui bėgant išmoksi tą kalbą po biški.

  Buvau išvykęs į Londoną padirbti šiek tiek, nežinau ar vyksiu ten mokytis ar ne, bet kol kas studijuoju Lietuvoj. Aišku jei išsimokslinsi ir čia rasi gerą darbą, o ten dar geresnį.

An error occurred while loading signature.

Emigravęs į Škotiją. Išvažiavau ekspromtu, į UK emigruoti neplanavau, turėjau minčių tik apie emigravimą į Rusiją. Atvažiavo teta į svečius, pasiūlė išvažiuoti į UK, dirbti, mokytis, gyventi. Susirinkau per 1 d. ir išvažiavau. Lietuvoje niekas nelaikė. Gyvenu čia jau 3 mėn., dirbu, taupau pinigus būstui, planuoju kitais metais pradėti mokytis. Į Lietuvą grįžti neplanuoju, nebent aplankyti draugus ir šeimą. Sau perspektyvų Lietuvoje nematau.

Nors dar mokausi čia, Lietuvoj, planuoju studijuoti Lietuvoje, tačiau svajonę turiu - laimėti žalią kortą ir bent jau kelis metus pagyventi JAV: ne dėl darbo, bet dėl pačios kultūros, juk ten pilna žmonių iš viso pasaulio, o susipažinti su kokiu aziečiu ar juodaodžiu būtų visai puiku :D Na, bet atsiradus šeimai, artėjant prie pencijos gyvensiu tik Lietuvoje ir niekur kitur. Anyway, nežinia kas dar gali atsitikti...

image.thumb.png.04f76b99057cf50b3f2fafdec30466b7.png

libertycity.lt / vicecity.lt / vice-city.eu

Nors dar mokausi čia, Lietuvoj, planuoju studijuoti Lietuvoje, tačiau svajonę turiu - laimėti žalią kortą ir bent jau kelis metus pagyventi JAV: ne dėl darbo, bet dėl pačios kultūros, juk ten pilna žmonių iš viso pasaulio, o susipažinti su kokiu aziečiu ar juodaodžiu būtų visai puiku :D Na, bet atsiradus šeimai, artėjant prie pencijos gyvensiu tik Lietuvoje ir niekur kitur. Anyway, nežinia kas dar gali atsitikti...

Tapati svajone ir pas mane , zalia korta...

 

 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3592 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...