Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3590 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nebesvaikit steroidai jūs. Pasiekti jo progresa nėra sunku. Visgi jis ten diena nakti būna. Steroidus vartojant matosi kas vartoja kas ne ;)

Matai, biškį pasikačialinus, pats kai buvai degradas, kaltinai draugus (viršila), pagauni biškį sekėjų, gali ale tipo vaidinti. Vieni sportuoja dėl savęs, kiti dėl tokių kaip likę, populiarumo. Bet visgi, kiekvienas kitaip žiūri į gyvenimą, vienam tik sportas, kitam išvis pykina pažiūrėjus į štangas, geriau linksminsis, gers, nusirukys ir valio. Tegul daro ką nori, na bet yra kaip yra, visokių yra, visokių reik

Gerai, atsiprašau, kad tave įžeidžiau. Bet visgi, vieniems tai tik pastebėjimas, kitiems įžeidimas :)

Girdėjau iš pažystamo, kuris lankosi toj pačioj salėj su Viršila, tai sakė, labai daro kojų dienas, puiku, kritika keičia žmonęs.

 

 

Šaunu tuomet, realiai tai nėr čia ko koliotis mums vieniems su kitais dėl tokių nesąmonių, pagalvojus visgi Vaidoto ir Remigijaus duetas čia, bet kaip visada mums visiems irgi reikia į tai reikia nosį įkišti  :lol:

O šiaip tai teisingai sakai, nevisi gi sportininkai tokie, kuriems to reikia dėl populiarumo ir kad prieš kamerą galėtų pasakyti jog kažkas galvą perlenks, didžioji dauguma tai daro dėl savęs, bet aišku atsiranda ir tokių idiotų.

Šaunu tuomet, realiai tai nėr čia ko koliotis mums vieniems su kitais dėl tokių nesąmonių, pagalvojus visgi Vaidoto ir Remigijaus duetas čia, bet kaip visada mums visiems irgi reikia į tai reikia nosį įkišti  :lol:

O šiaip tai teisingai sakai, nevisi gi sportininkai tokie, kuriems to reikia dėl populiarumo ir kad prieš kamerą galėtų pasakyti jog kažkas galvą perlenks, didžioji dauguma tai daro dėl savęs, bet aišku atsiranda ir tokių idiotų.

Na bet visgi matau tu pats turi traumą dėl kurios gavai rišti su sportu :D Tai Viršila irgi :D apart jo, kai kojas daro jam stubure kažkas ten atsitinka, kad skausmas eina į kojas :D Na ždž, gerai pasakiai. Duetas  :mucha:

Na bet visgi matau tu pats turi traumą dėl kurios gavai rišti su sportu :D Tai Viršila irgi :D apart jo, kai kojas daro jam stubure kažkas ten atsitinka, kad skausmas eina į kojas :D Na ždž, gerai pasakiai. Duetas  :mucha:

 

Teisingai supratau, Viršila nebesportuoja? Tai vat kad pusę metų gavau pagulėt pataluose ir riebalo paaugint, laukiu nesulaukiu kada vėl galėsiu grįžt į salę  :mucha:

Teisingai supratau, Viršila nebesportuoja? Tai vat kad pusę metų gavau pagulėt pataluose ir riebalo paaugint, laukiu nesulaukiu kada vėl galėsiu grįžt į salę  :mucha:

Sportuoja:D Tiesiog jam sunku daryti kojas, stubure kažkoks nervas užsispaudžia ir eina skausmas į kojas, o ans tipo per skausmą dirbą. Nu krč, O tai kas tau buvo, kad pusę metų gulėjai?

Sportuoja:D Tiesiog jam sunku daryti kojas, stubure kažkoks nervas užsispaudžia ir eina skausmas į kojas, o ans tipo per skausmą dirbą. Nu krč, O tai kas tau buvo, kad pusę metų gulėjai?

 

Ai tai ir viskas aišku tada. Ai man dar prieš 6 metus, mokykloje, per kūno kultūros pamoką trūkę raiščiai buvo, bet kadangi nuvažiavau į Jonavosl igoninę, vietoj to, kad į Klinikas ar dar kur, man pasakė, kad tik sumušimas ir patempimas, net nedarė jokių tyrimų, ką man vaikui ir prilipo, dabar va kovo mėnesį, kaip tik sekančią dieną po Lilo koncerto ėjau į mokyklos stadijoną su draugu pasisveikint, per tvorą šokau, ant kairės kojos nusileidau kažkaip negerai ir vsio, kojoj kažkas tik pajutau kad sutraškėjo, nutrūko ir suklupau ant asfalto, nuvežiavom į Klinikas, padarė pilnai visus tyrimus ir pasirodo, kad dar nuo seniau man buvo trūkę raišiai, blogai sugijo, dabar jie visiškai sutrūkinėję buvo, meniskas subyrėjo, blauzdikaulis išėjo iš savo vietos, šlaunikaulis lūžo, kremzlė ir sąnarys sutrupėjo, nu žodžiu viskas kas tik įmanoma, tai va prieš mėnesį išoperavo, bet nei lankstyt, nei ištiest, koja kaip medinė. 

Ai tai ir viskas aišku tada. Ai man dar prieš 6 metus, mokykloje, per kūno kultūros pamoką trūkę raiščiai buvo, bet kadangi nuvažiavau į Jonavosl igoninę, vietoj to, kad į Klinikas ar dar kur, man pasakė, kad tik sumušimas ir patempimas, net nedarė jokių tyrimų, ką man vaikui ir prilipo, dabar va kovo mėnesį, kaip tik sekančią dieną po Lilo koncerto ėjau į mokyklos stadijoną su draugu pasisveikint, per tvorą šokau, ant kairės kojos nusileidau kažkaip negerai ir vsio, kojoj kažkas tik pajutau kad sutraškėjo, nutrūko ir suklupau ant asfalto, nuvežiavom į Klinikas, padarė pilnai visus tyrimus ir pasirodo, kad dar nuo seniau man buvo trūkę raišiai, blogai sugijo, dabar jie visiškai sutrūkinėję buvo, meniskas subyrėjo, blauzdikaulis išėjo iš savo vietos, šlaunikaulis lūžo, kremzlė ir sąnarys sutrupėjo, nu žodžiu viskas kas tik įmanoma, tai va prieš mėnesį išoperavo, bet nei lankstyt, nei ištiest, koja kaip medinė. 

Stiklinukas būsi :D

avataras.png

Ai tai ir viskas aišku tada. Ai man dar prieš 6 metus, mokykloje, per kūno kultūros pamoką trūkę raiščiai buvo, bet kadangi nuvažiavau į Jonavosl igoninę, vietoj to, kad į Klinikas ar dar kur, man pasakė, kad tik sumušimas ir patempimas, net nedarė jokių tyrimų, ką man vaikui ir prilipo, dabar va kovo mėnesį, kaip tik sekančią dieną po Lilo koncerto ėjau į mokyklos stadijoną su draugu pasisveikint, per tvorą šokau, ant kairės kojos nusileidau kažkaip negerai ir vsio, kojoj kažkas tik pajutau kad sutraškėjo, nutrūko ir suklupau ant asfalto, nuvežiavom į Klinikas, padarė pilnai visus tyrimus ir pasirodo, kad dar nuo seniau man buvo trūkę raišiai, blogai sugijo, dabar jie visiškai sutrūkinėję buvo, meniskas subyrėjo, blauzdikaulis išėjo iš savo vietos, šlaunikaulis lūžo, kremzlė ir sąnarys sutrupėjo, nu žodžiu viskas kas tik įmanoma, tai va prieš mėnesį išoperavo, bet nei lankstyt, nei ištiest, koja kaip medinė. 

Užjaučiu seni. Nepasisekė

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3590 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...