Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3588 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

taip jausmas geras turbut :D koks jausmas paskutine sekunde imesti 3 taskus, kai atsilikineja tavo komanda 2 taskais? ir tai butu pilnuteleje zalgirio arenoje ? :D zinoma kad geras. bet zinai kiek darbo reikia ideti norint ten atsidurti>? 

Viskas yra imanoma.  tik reikia ideti labai labai daug darbo.

stebuklu nebuna.

Taip, atsimenu siuos zodzius labai gerai, jeigu nedirbsi sunkiai ir labai tu NIEKO NEPASIEKSI. Turi labai labai daug dirbti, kad taip atsitiktu.

Nu dar bus norinciu zmoniu padiskutuoti?

(redaguota)

Ne visi futbolininkai pradėjo treniruotis nuo mažens. Kartais užtenka tam tikros įgimtos fizinės formos ir tu pritaikytas bėgti ir judėti greit, turėti gerą reakciją ir gerą sprogstamąją raumenų jėgą. Jei toks esi dažniausiai pasiseka, bet su protu kartais problemų būna tada...  :mucha:

 

Na sakau, būnant 17 čia pats laikas galvoti apie rimtesnę karjerą. O jei ir galvoji, tada treniruokis kas dieną po kelias valandas pats, su draugais po metų galėsi pabandyt sudalyvaut kur, dar po metų pasirašyti sutartį. Aišku reikės įdėti daug darbo, bet jei gimei su "futbolininko kūnu" nieko nepakeisi, siek tikslo, jei tau tai patinka!  Jei jau ilgiau žaidi futbolą ir tau tai sekasi tuo labiau.

 

Patarčiau jei tik nori ir turi laiko pradėti žaisti rimčiau, nueit pasitreniruot, paskui nueit į kokį silpnesnį klubą. Apie užsienį pradžioj net negalvok... Niekas neima. Draugo patirtis. Šiek tiek pasiekes gali bandyt eiti kur... Na sėkmės, siek tikslų.  O jeigu nesiseka futbole, ir iš oro sugalvojai pradėti "karjerą" tada sustok ir geriau mokinkis rimčiau, dar kuo užsiimk. 

Redaguota , nario Soul Fusion

Jei nebėra priešo viduje- priešai išorėje nepadarys nieko...

giphy.gif

 

Tai tu papsakok apie save, kokioje pozicijoje žaidi, ar tuo patenkintas. Kažkas sakė, kad nuo mažens reikia žaisti. Neteisybė, daug futbolistų pradėjo nuo 15-17 metų. Tas pats kaip ir darbas, nori būti kosmonautu, bet dirbsi McDonald'e

Zinoma, galvojau, kad as vienintelis kuris tobuleja nuo 17-metu :DD nors vaikysteje tik epizodiskai zaisdavau ir mazai labai.

Zinoma, galvojau, kad as vienintelis kuris tobuleja nuo 17-metu :DD nors vaikysteje tik epizodiskai zaisdavau ir mazai labai.

Siaip as zaidziu lyg ir vidurio saugas kuris kuria atakas, galbut noreciau isbandyt save gyneju, bet nenoreciau but puoleju labiau saugu noreciau but, kuris kuria atakas.

Zinoma, galvojau, kad as vienintelis kuris tobuleja nuo 17-metu :DD nors vaikysteje tik epizodiskai zaisdavau ir mazai labai.

Siaip as zaidziu lyg ir vidurio saugas kuris kuria atakas, galbut noreciau isbandyt save gyneju, bet nenoreciau but puoleju labiau saugu noreciau but, kuris kuria atakas.

Na daryk progresą, paaugęs, jeigu gerai būsi prasimušęs, stok į žalgirio klubą , parodyk ką sugebėtum, ir vėliau gal koks užsienis pasiūlys kontraktą :/

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3588 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...