Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3594 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Neik is vis pasiruosti gali namuose, o pravazevima atlikti gali betkur isigyjes 15valandu teises kainuos zymiai maziau nauda zymiai didesne.

banner2.gif UBc2Va5.gif

                                                                                 AZTEC.LT                                                                                                                  TLKG.LT

Nieko tie tėvai Tau nepadės. Jie patys jau po +15 metų teisias turi taip sakant „susikūrę savo taisykles kaip važinėti“ ir net nepastebi, kad pažeidinėja K.E.T. Regitra vis leidžia ir leidžia naujus pakeitimus, tad realiai kasmet turėtum pirkti knygutę ir vis pasiskaityti, kas žinotum dabartines taisykles. Kadangi Kauno nepažįstu negaliu rekomenduoti. Bet išreiškiau savo nuomonę į kitų pastabas. peace out

Gyvenime reikia stengtis aplenkti ne kitus, o patį save. (M.D.Bebkokas)

Neik is vis pasiruosti gali namuose, o pravazevima atlikti gali betkur isigyjes 15valandu teises kainuos zymiai maziau nauda zymiai didesne.

Kiek žinau norint teorija mokintis pačiam būtina baigti 12 klasių :)

 

Siūlau rigveda yra Dainavos rajone už Iki parduotuvės kur buvo kažkada parduotuvė Pasimatymas.

Apmastysiu šita varianta

 

15 valandu teises? pirma kart girdziu. Geriau islaikyk teorijos egza regitroi ir su tevais vazinek.

Tėvai neturi teisių :)

 

Nieko tie tėvai Tau nepadės. Jie patys jau po +15 metų teisias turi taip sakant „susikūrę savo taisykles kaip važinėti“ ir net nepastebi, kad pažeidinėja K.E.T. Regitra vis leidžia ir leidžia naujus pakeitimus, tad realiai kasmet turėtum pirkti knygutę ir vis pasiskaityti, kas žinotum dabartines taisykles. Kadangi Kauno nepažįstu negaliu rekomenduoti. Bet išreiškiau savo nuomonę į kitų pastabas. peace out

Visiškai teisus

****Do Apyrankės**** Fb:

Kiek žinau norint teorija mokintis pačiam būtina baigti 12 klasių :)

 

O tu tipo nebaiges ir laikytis nori?

banner2.gif UBc2Va5.gif

                                                                                 AZTEC.LT                                                                                                                  TLKG.LT

Siūlau rigvedą. Bent jau man buvo tikrai lengviau mokintis su dėstytojų, kuris viską smulkiai paaiškino. Pats mokinsies, bus sunkiau, tačiau įmanoma. Norint laikyti regitroje teoriją, gali būti ir 17 metų, tačiau laikyti vairavimą turėsi būti 18.

Oba nežinojau kad teorija galima ir 17metų laikyt :) dėkui dėl šios info :) dėl rigvedos tai eičiau ten vien dėl to kad bendradarbiauja su Regitra :) bet tenais kiek skaičiau atsiliepimų internete gal ir gerai išmoko bet daug kas jaučia spaudima iš instruktorių ir dažnas instruktorius prastai mokina kad tik pirktų daugiau valandų visi t.y darosi pinigus sau

****Do Apyrankės**** Fb:

Oba nežinojau kad teorija galima ir 17metų laikyt :) dėkui dėl šios info :) dėl rigvedos tai eičiau ten vien dėl to kad bendradarbiauja su Regitra :) bet tenais kiek skaičiau atsiliepimų internete gal ir gerai išmoko bet daug kas jaučia spaudima iš instruktorių ir dažnas instruktorius prastai mokina kad tik pirktų daugiau valandų visi t.y darosi pinigus sau

Nepatinka instruktorius, gali lengvai jį pasikeisti. Net, kai registruojiesi jie tai pasako. O dėl papildomų vairavimų, tai nori perki, nori neperki. ;)

Nepatinka instruktorius, gali lengvai jį pasikeisti. Net, kai registruojiesi jie tai pasako. O dėl papildomų vairavimų, tai nori perki, nori neperki. ;)

Mhm o pavyzdžiu jei sumoki visa suma jau ir nori keist mokykla spėju jau negražintų pinigų ?:D

****Do Apyrankės**** Fb:

Kas čia per ekspertai sako, kad nereikia pamokėlių imt teorijos :D Patikėk, geriau sumokėk daugiau, bet į jas nuėjęs turėsi žmogišką supratimą kaip viskas vyksta ir ką daryti toje ar toje situacijoje, kurios yra neaprašytos nei knygutėje, nei kur nors kitur. O siūlyčiau imti ką nors iš populiaresnių bendrovių, kadangi mažos firmelės sulaukia mažai žmonių ir žinoma bando iš jų kuo daugiau uždirbti ko pasekoje tave gali įkalbinti prisipirkti valandų ir kt. Nėra didelio skirtumo tarp jų, nes mokina tą patį, siūlau rinktis tarp ARV-Auto ir Rigvedos, tiesa norint išlaikyti mokyklinę teoriją ARV užtenka 80 proc. o Rigvedoj reikia surinkti 90 proc. Žinoma regitroj užtenka 80 proc. ir gali būti 17 metų taip, kad rinkis kaip tau geriau.

Baobabas.o - sužinok apie gamtą daugiau negu mokykloje! 
https://www.facebook.com/Baobabaso-1817412798477651/

Teorija gali išsilaikyt nuo 17 metų ir pasiruošt namuose, bent aš taip dariau nes buvo grasu sėdėt tose pamokose, o pasiruošiama per 2-3dienas spręsdamas bilietus, o paskui užsisakyk vieta regitroi pasirinkdamas artima filialą ten išsilaikysi ir galėsi pradėt valanda važinėt arba su tėvais pradėt trintis jei važiuot nemoki.

avataras.png

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3594 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...