Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3594 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Neik is vis pasiruosti gali namuose, o pravazevima atlikti gali betkur isigyjes 15valandu teises kainuos zymiai maziau nauda zymiai didesne.

Sėkmės išmokti vairuoti normaliai taip :). Po to tokie ir po pirmų metų teises praranda.

 

 

Kiek žinau norint teorija mokintis pačiam būtina baigti 12 klasių :)

 

O tu tipo nebaiges ir laikytis nori?

 

O kodėl negali nebaigęs laikytis? Aš pats nebaigęs 12-os jau su mašina važinėjau, aišku 18 reikia turėti. Bet nematau nieko keisto. Pas mus dauguma važinėjo jau su mašinom iki mokyklos baigimo... :)

76561198082478871.png

Su manim galite susisiekti discord'e (discord tag: nJoy.#1654) arba steam'e (https://steamcommunity.com/id/inspect1997)

1. Gali teorija laikyti nuo 17m ir nebūtina būti baigti 12kl, ankščiau reikėdavo, bet viskas keičiasi:D Be to nerekomenduoju laikyti ką tik sulaukus

17 metu.

2. Nerekomenduoju namuose mokintis KET, eik į kursus ir nesuk galvos tai nors po 1 metu mokėsi KET. Namuose galima tik papildomai mokintis.

3. Norint laikyti vairavimo egzaminą regitroje būtina būti baigus visus kursus mokykloje, turėti mokyklini vairavimo ir teorijos egzaminus.

4. Turi būtinai mokykloje pravažinėti mažiausiai 20h nes kitu atveju regitroje tu negalėsi laikyti egzamino.

5. Jei ankščiau ne esi važinėjęs  minimum reiks 30h norint išlaikyti iš pirmo karto 40h. Aišku ne visiems tai tinka yra kas išlaiko ir po 20h

 

Esu ne iš Kauno tai nežinau ką tau rekomenduoti. Rigveda kaip ir visos mokyklos daro bizni ir tik nuo tavęs priklausys kur tau pigiausiai gausis, nes ant pačio galo kaina visur išsilygins....

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3594 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...