Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3593 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi menesio begyje galvoju susidet stalini kompiuteri, taciau nezinau kokia vaizdo plokste imt, CPU kuri imsiu tikriausiai Intel i5 6400, arba 6500. Siuo metu 970 ir 1060 kainos yra labai panasios, na 1060 biskeli brangesne, taciau cia neesme. Ar apsimoka imt 1060, ar 970, rasykite savo nuomone komentaruose. 

 

P.S tie kurie nenusimano siame reikale net nerasykit. Dekui

Hello, U WOT M8?

Taspats ką sakyt ar imt nokia 3310 ar samsung galaxy s7, kuo naujausnė tuo geriau praktiškai imk gtx1060

Tu komentuoji nieko net nezinodamas, pasiziurek ju performance, beveik lygiai tas pats tik viena ir kita turi savo privalumu ir trukumu.

 

http://www.anandtech.com/show/8935/geforce-gtx-970-correcting-the-specs-exploring-memory-allocation

http://www.anandtech.com/show/10474/nvidia-announces-geforce-gtx-1060-july-19

 

Sako imk naujausia, tai gerai isejo naujas IPhone SE, kas kad jis naujausias bet pasiziurek specus ir t.t, maziau komentuok suda, ir kita karta bent parasyk tvirta priezasti, o ne "Naujausia versija"

Hello, U WOT M8?

Tu komentuoji nieko net nezinodamas, pasiziurek ju performance, beveik lygiai tas pats tik viena ir kita turi savo privalumu ir trukumu.

 

http://www.anandtech.com/show/8935/geforce-gtx-970-correcting-the-specs-exploring-memory-allocation

http://www.anandtech.com/show/10474/nvidia-announces-geforce-gtx-1060-july-19

 

Sako imk naujausia, tai gerai isejo naujas IPhone SE, kas kad jis naujausias bet pasiziurek specus ir t.t, maziau komentuok suda, ir kita karta bent parasyk tvirta priezasti, o ne "Naujausia versija"

 

Tai sunku pasižiet https://www.youtube.com/results?search_query=gtx+970+vs+gtx+1060+

CS:GO serverių ir pluginų kūrimas: Spausk čia icon_tick.png

(redaguota)

Tai iš vaizdo įrašų ir apžvalgų tik ir įmanoma nuspręsti. Galvoji čia kažkas bus ištestavęs GTX 970 ir GTX 1060? Tikrai ne.

Na manau vistiek ,nevisi su intel HD graphics sedi cia, juk niekas nedrauzia bent vieno zmogaus paieskot :D, na kiek ziurejau visur atrodo 1060 yra zymiai geresne vien del naujos technologijos, be to vieni video sako viena, kiti visai kita, sunku apsisprest, bet paziurejus i kainas manau su 1060 pasiliksiu, nes 1070 kazkaip neipirksiu, ir nemanau ar man jis asmeniskai butinas zaidziant tik 1080p zaidimus.

Redaguota , nario 4NEX.LT - Mantas / Š.

Hello, U WOT M8?

Na manau vistiek ,nevisi su intel HD graphics sedi cia, juk niekas nedrauzia bent vieno zmogaus paieskot :D, na kiek ziurejau visur atrodo 1060 yra zymiai geresne vien del naujos technologijos, be to vieni video sako viena, kiti visai kita, sunku apsisprest, bet paziurejus i kainas manau su 1060 pasiliksiu, nes 1070 kazkaip neipirksiu, ir nemanau ar man jis asmeniskai butinas zaidziant tik 1080p zaidimus.

Gerai darai, imk 1060. Skirtumas nedidelis, bet kaip ir sakei technologija naujesnė tai kaip suprantu turėtu ilgiau tarnauti. Pats asmeniskai turiu 970, nes tada dar nebuvo 1k kartos, visus game 60 FPS laisvai išneša ;)

(redaguota)

Na manau vistiek ,nevisi su intel HD graphics sedi cia, juk niekas nedrauzia bent vieno zmogaus paieskot :D, na kiek ziurejau visur atrodo 1060 yra zymiai geresne vien del naujos technologijos, be to vieni video sako viena, kiti visai kita, sunku apsisprest, bet paziurejus i kainas manau su 1060 pasiliksiu, nes 1070 kazkaip neipirksiu, ir nemanau ar man jis asmeniskai butinas zaidziant tik 1080p zaidimus.

Aš turiu omeny, kad nerasi nė vieno žmogaus, kuris būtų testavęs ir GTX 970, ir GTX 1060. O jei žmogus turi tik vieną GTX 1060 arba GTX 970, iš jo patirties jokios naudos nėra, turint omeny lyginimą GTX 970 ir GTX 1060. Nes jis jų palygimtį negalės pats, ims informaciją iš interneto. Realiai, GTX 1060 1080p gaming'ui kaip tik bus. GTX 1070 reikia pirkti su 1440p arba turint G-Sync monitorių.

Redaguota , nario Tautedorus

GTX 1060. Apie 2 metus naujesnę , tai čia aišku , kad imti ją. Nes ji bus geriau optimizuotą ant žaidimų.

o va cia jau zmogus freepostina pats nieko nesuprasdamas. gtx 970 yra zymiai geriau optimizuota, nes kaip pats minejai ji yra senesne ir tiek zaidimu kurejai, tiek nvidia driverius istobulino zymiai daugiau. O gtx 1060 yra visiskai nauja plokste ir zaidimu kurejai net negalejo optimizuot savo zaidimu, nes net nezinojo, kad tokia plokste bus. Tik busimi zaidimai, gales istestuot ju zaidimus su naujaja gtx 1060, o nvidia skirs zymiai didesni support'a gtx 1060 draiveriu atnaujinimams, todel galim tiketis, kad po metu ar dvieju su ta pacia gtx 1060 galesi isgaut kelis fps daugiau, nei dabar su ta pacia korta.

Jeigu ateiti nezadi naudot SLI, tada nematau prasmes imt GTX970.

ASUS PRIME Z370-P l i7 8700K 5Ghz l GIGABYTE GTX1080Ti 11GB l 16GB 2400Mhz RAM l 256GB SSD l 500GB SSD l 256GB m.2 l ASUS ROG SWIFT PG348Q G-Sync 3440x1440 Ultrawide

Playstation 3 Slim (Unlocked) 120GB / Playstation Vita Slim 128GB / New Nintendo 2DS XL 32GB / iPad Mini 4 128GB / MacBook Pro

 

o va cia jau zmogus freepostina pats nieko nesuprasdamas. gtx 970 yra zymiai geriau optimizuota, nes kaip pats minejai ji yra senesne ir tiek zaidimu kurejai, tiek nvidia driverius istobulino zymiai daugiau. O gtx 1060 yra visiskai nauja plokste ir zaidimu kurejai net negalejo optimizuot savo zaidimu, nes net nezinojo, kad tokia plokste bus. Tik busimi zaidimai, gales istestuot ju zaidimus su naujaja gtx 1060, o nvidia skirs zymiai didesni support'a gtx 1060 draiveriu atnaujinimams, todel galim tiketis, kad po metu ar dvieju su ta pacia gtx 1060 galesi isgaut kelis fps daugiau, nei dabar su ta pacia korta.

 

GTX 1060. Apie 2 metus naujesnę , tai čia aišku , kad imti ją. Nes ji bus geriau optimizuotą ant žaidimų.

Aš sakiau , kad bus tik geresni , o savo postę tą ir paaiškinai ._.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3593 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...