Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Titanfall 2 - Grapple Hooking Pilots! (Multiplayer Gameplay!)


Justux204

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2802 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Esu žaidęs COD. Visai nieko. Bet man labiau CS:GO Ar kiti Skill based žaidimai , kuriuose gali parodyti , kad tu esi geresnis. Be jokių magijų ar robotų ar kažko tokio

Kiekvienas žaidimas turi tam tikrą skill based point. Patikėk. tie robotai surekkinami jeigu tu Pro ir tavo skillset geras. Pažiūrėk į Overwatch, tas žaidimas competitive based. O jame visko yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kiekvienas žaidimas turi tam tikrą skill based point. Patikėk. tie robotai surekkinami jeigu tu Pro ir tavo skillset geras. Pažiūrėk į Overwatch, tas žaidimas competitive based. O jame visko yra.

Netaip pasakiau. Ten visi skraido. O aš kalbu kaip apie csgo , reakcija , spray control , map'o supratimas , smoke'ai , flash'ai čia gali nemažai pasakoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • d0Se užrakino šią temą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2802 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...