Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pawn pamoka #1 | Kintamieji


ℛøℓαᾔⅾ@﹩

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2672 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Man 16 metu, scriptinu apie 5-6 metus, ties šia vieta ir išjungiau pamoką.

Nelabai suprantu tokius kaip tu. Tu nori pasakyti, kad būdamas 11m negalėjau scriptinti? Žinai, jeigu tu 11m nežinojai kiek yra 2x2 tai čia ne mano problemos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu teisus. Keep going, budamas 20-ties turesi, 10 metu programavimo patirti, tai nuostabu, varyk toliau, nesustok.

Nelabai supratau čia sarkazmas ar ne, bet scriptinimas tai toli nuo programavimo. Tuo labiau pawn. Anyway, pažiūrėk pamoką iki galo suprasi, kad žinau apie ką šneku. Tuo labiau prieš tuos 5 metus nedaug temokėjau, tuo metu pats tik pradėjau aiškintis kas kaip ir kodėl.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ok, itikinai, taigi..

Iskarto pirma itin grubi klaida tai yra stringo'o 128 dydis nera rekomenduojamas, nebuvo ir niekad nebus, string'o dydis turi priklausyti nuo maksimalaus suformatuoto (arba ne) teksto ilgio.

 

Kadangi jau taip itikinai jog supranti taip %i yra - integer %d - yra decimal.

 

Whatever, su float pavyko. O tai kas yra PAWN? That hurts, taip teoriskai pawn yra scriptinimo kalba, kadangi nera designed rasyti pilnu aplikaciju, bet praktiskai jeigu papushintum save i siek tiek aukstesni leveli per siuo 5metus, suprastum kad pawn yra kurkas daugiau nei galvoji.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

 

Ok, itikinai, taigi..
Iskarto pirma itin grubi klaida tai yra stringo'o 128 dydis nera rekomenduojamas, nebuvo ir niekad nebus, string'o dydis turi priklausyti nuo maksimalaus suformatuoto (arba ne) teksto ilgio.
 
Kadangi jau taip itikinai jog supranti taip %i yra - integer %d - yra decimal.
 
Whatever, su float pavyko. O tai kas yra PAWN? That hurts, taip teoriskai pawn yra scriptinimo kalba, kadangi nera designed rasyti pilnu aplikaciju, bet praktiskai jeigu papushintum save i siek tiek aukstesni leveli per siuo 5metus, suprastum kad pawn yra kurkas daugiau nei galvoji.

 

Ir kas pats būsi? Dėl stringo, žinau, netaip pasakiau ir pasitaisiau. Aš nelabai suprantu ko tu nori iš manęs? Toks kietas esi wikipedijoj prisiskaitęs, kodėl pats nedarai pamokų? :D Be to, pradedantiesiems nereikia viso šito žinoti, dėl %d pasižiūrėk, daugumoj GM naudoja vietoj %i, su tavim pilnai sutinku, kad %d yra decimal, bet su tokiais dalykais pradedančiuosius tik suklaidinsi. Ir dar, kaip ir sakiau, man už tai niekas nemoka, prie pawn nesėdžiu 24h/7. Nori žiūrėk pamokas nenori ne, bet faktas tas, kad ne vienam esu padėjas šiek tiek pramokti pawn ir nesakau, kad žiūrėdamas mano pamokas tapsi profu, aš pats toks nesu, kaip minėjau man tik 16m esu megėjas.

O dėl pawn naudojimo kurti kažkokioms tai programoms, koks tikslas?

Redaguota , nario R.Lightning
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

As Agnius, malonu. :) Nieko nenoriu, tiesiog 5-6 metai fainai nuskambejo. Savo laiku esu parases ne viena pamoka, bet whatever. Ka reiskia pradedanciajam nereikia zinoti? Tuomet ka pradedanciajam reikia zinoti, is esmes tavo pamoka nepaaiskina nieko. Pakalbejai apie PAWN ir PAWNO skirtumos ir tai sugaiso tavo puse pamokos, kita pamokos dalis buvo 3 printai. :) As taves neinsultino, tiesiog pirma siulau padaryti isvadas jog tu nescriptini 5-6metus, tada siulau kita karta pries rasant pamoka ja susiorganizuoti, pasigooglint geriausius sprendimus ir tuomet tai pristatyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

As Agnius, malonu. :) Nieko nenoriu, tiesiog 5-6 metai fainai nuskambejo. Savo laiku esu parases ne viena pamoka, bet whatever. Ka reiskia pradedanciajam nereikia zinoti? Tuomet ka pradedanciajam reikia zinoti, is esmes tavo pamoka nepaaiskina nieko. Pakalbejai apie PAWN ir PAWNO skirtumos ir tai sugaiso tavo puse pamokos, kita pamokos dalis buvo 3 printai. :) As taves neinsultino, tiesiog pirma siulau padaryti isvadas jog tu nescriptini 5-6metus, tada siulau kita karta pries rasant pamoka ja susiorganizuoti, pasigooglint geriausius sprendimus ir tuomet tai pristatyti.

Malonu, tavo tiesa, nesigauna lygiai 5m kaip scriptinu, kaip ir sakiau, nesėdžiu 24h/7 prie pawn nes yra svarbesnių dalykų, O dėl tų pamokų, cha kai aš mokiausi pagrindus, jeigu būtų kas padaręs tokių pamokų... Nežinau kaip tu, bet aš sulaukiu nemažai kvietimų į skype su prašymais padėti su sistemom. Dauguma net nežino kas yra kintamasis kai paklausi, todėl stengiuosi paaiškinti tokius dalykus. Dabar supratau ką nori pasakyti, jeigu bus daugiau laiko padarysiu tas pamokas išsamesnias, bet nevisada yra laiko daug googlinti ir panašiai. Dabar pagalvojau, gal išvis tų pamokų net nekurti jeigu nepakankamai išsamios? Waist of time?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Ok, itikinai, taigi..
Iskarto pirma itin grubi klaida tai yra stringo'o 128 dydis nera rekomenduojamas, nebuvo ir niekad nebus, string'o dydis turi priklausyti nuo maksimalaus suformatuoto (arba ne) teksto ilgio.
 
Kadangi jau taip itikinai jog supranti taip %i yra - integer %d - yra decimal.
 
Whatever, su float pavyko. O tai kas yra PAWN? That hurts, taip teoriskai pawn yra scriptinimo kalba, kadangi nera designed rasyti pilnu aplikaciju, bet praktiskai jeigu papushintum save i siek tiek aukstesni leveli per siuo 5metus, suprastum kad pawn yra kurkas daugiau nei galvoji.

 

Kur dar panaudoji tu pawn'o ? :D

 

Anyway neheitinu, bet tavo postai tokie grubūs nori parodyt, kad esi geresnis. Ką esi iš savo sa-mp'o projektų sukūręs su tokiom žiniom? :D noriu konkretaus atsakymo. ;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kur dar panaudoji tu pawn'o ? :D

 

Anyway neheitinu, bet tavo postai tokie grubūs nori parodyt, kad esi geresnis. Ką esi iš savo sa-mp'o projektų sukūręs su tokiom žiniom? :D noriu konkretaus atsakymo. ;D

 

As neminejau jog pawn dar kazkur naudoju.:) Rasiau jog pawn galima papushint i next level, tame paciame SA-MP'e. Kodel tau parupo projektai, jie su tema neturi nieko bendro, bet nesu sukures nei vieno projekto.

Beto mano postai nera grubus. )

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 2 mėnesių...

Kaip pasidaryti kad tom skirtingom spalvom rodytu o ne viena balta

Šitą klausimą gan dažnai gaunu, kai turėsiu šiek tiek daugiau laiko padarysiu pamoką.

 

naudoja sublime text 

Ne tik sublime text, reikia ir failiukus kelis parsisiųsti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2672 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...