Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pawn pamoka #1 | Kintamieji


ℛøℓαᾔⅾ@﹩

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2671 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Mano nuomone tokius smulkius dalykus žmones gali išmokti internete iš rašytinių pamokų ir neverta daryti dėl jų video. Video pamokas verčiau būtų kurti jei nori parodyti kaip padaryti kažką sudėtingesnio, kur jau nereiktų aiškinti apie kodavimo pagrindus. 

 

Peržėjau maždaug pusę ir iš tikro nėra labai detali tavo pamoka apie kintamuosius. Visų pirma nėra tokio bendro dalyko, kaip "rekomenduojamas string dydis". String dydis priklauso nuo turinio dydžio. Jei tu saugosi žaidėjo vardą tam String'e, tada jo dydis neturėtų viršyti 24 (tik pvz.). String yra kintamųjų sąrašas, o ne tiesiog kintamasis, kadangi kiekvienam "slot'e" gali būti įrašoma vis kita reikšmė. Pvž:

new skaiciai[3];
skaiciai[0] = 5;
skaiciai[1] = 2;
skaiciai[2] = sizeof(skaiciai);

new randomValues[2];
randomValues[0] = "a";
randomValues[1] = 1;
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

 

Mano nuomone tokius smulkius dalykus žmones gali išmokti internete iš rašytinių pamokų ir neverta daryti dėl jų video. Video pamokas verčiau būtų kurti jei nori parodyti kaip padaryti kažką sudėtingesnio, kur jau nereiktų aiškinti apie kodavimo pagrindus. 

 

Peržėjau maždaug pusę ir iš tikro nėra labai detali tavo pamoka apie kintamuosius. Visų pirma nėra tokio bendro dalyko, kaip "rekomenduojamas string dydis". String dydis priklauso nuo turinio dydžio. Jei tu saugosi žaidėjo vardą tam String'e, tada jo dydis neturėtų viršyti 24 (tik pvz.). String yra kintamųjų sąrašas, o ne tiesiog kintamasis, kadangi kiekvienam "slot'e" gali būti įrašoma vis kita reikšmė. Pvž:

new skaiciai[3];
skaiciai[0] = 5;
skaiciai[1] = 2;
skaiciai[2] = sizeof(skaiciai);

new randomValues[2];
randomValues[0] = "a";
randomValues[1] = 1;

Nėra labai jau detaali, žinau, tiesiog norėjau primą padaryti tokį video, kad po to nereikėtu aiškinti apie kintamuosius.

Taip, aš visą tą žinau, bet čia pamoka buvo visiškai žaliems, nemanau, kad tik pradėjusiam scriptinti visai tai labai jau rūpi. Aišku, galėjau paaiškinti ir geriau.

Mano laikais reikdavo pačiam viską mokytis ir procesas labai lėtas buvo:D O dabar pamokų yra, atsiranda vis daugiau ir daugiau, nors jau sampas nebėra toks populiarus, kartojasi senos rutinos.. Šaunuolis. +rep. Sėkmės toliau ;)

 

Kaip ir mano, ty.

Išmokyk kurti sistemas :) , tada tau padovanosiu gta v žaidimuką :)

Sek pamokas ir išmoksi.

 

Kažkaip balsas, bent jau pas mane nesigirdi per laptopą, per kaloneles, tai nebandžiau. 

EDIT: susitvarkiau.

Mhm, žinau, šiek tiek pertyliai. 
Redaguota , nario R.Lightning
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O ne manai kad temą būtų geriau pavadinti tuo, apie ką pamoka? Ar toliau bus "Mano antra pawn video pamoka" tada "Mano trečia Pawn video pamoka"?

Pakeičiau pavadinimą.

Su pawn scriptinimu niekada neesu susidūręs, ir jei čia kuriama visiškai žaliems pamoka, tai paiškink kam tie kintamieji išvis reikalingi :D, o šiaip šauni pamoka viskas kita aišku, sėkmės test darbus toliau :)

Nu gerai, jeigu jau žinai kas yra scriptinimas turėtum žinoti kam yra kintamieji, galbūt ir ne visiškai žaliems :D

 

Saunu Laukiam kitu pamoku  :)

Nežinau dar kada kita pamoka :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Nėra labai jau detaali, žinau, tiesiog norėjau primą padaryti tokį video, kad po to nereikėtu aiškinti apie kintamuosius.

Taip, aš visą tą žinau, bet čia pamoka buvo visiškai žaliems, nemanau, kad tik pradėjusiam scriptinti visai tai labai jau rūpi. Aišku, galėjau paaiškinti ir geriau.

 

Kaip ir mano, ty.

Sek pamokas ir išmoksi.

 

Mhm, žinau, šiek tiek pertyliai. 

 

Kiek esu video žiūrėjęs apie php/css/java tai visi pradeda nuo pagrindų, o tu čia sakai, kad kūrei pamoką tik tam, kad vėliau apie juos nereikėtu aiškint???? :D dėl to ji nebuvo detali??? whut whut m8 :D Tai kaip tik viena detalę pamoką padarius toliau nebekils klausimų ir visi būs patenkinti :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kiek esu video žiūrėjęs apie php/css/java tai visi pradeda nuo pagrindų, o tu čia sakai, kad kūrei pamoką tik tam, kad vėliau apie juos nereikėtu aiškint???? :D dėl to ji nebuvo detali??? whut whut m8 :D Tai kaip tik viena detalę pamoką padarius toliau nebekils klausimų ir visi būs patenkinti :D

Dariau video apie kintamuosius dabar tam, kad nereikėtu apie juos aiškinti kiekvienoje pamokoje. O apie kintamuosius ne viską pasakiau, ypač string. Bet ką paaiškinau šitoj pamokoj pakaks, kad žmones kurie žiūrės kitas pamokas suprastu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Temos autoriui - 

 

Kaip tik svarbu, kad naujokai išmoktų pagrindus su visais išsamumais ir teisingai. Viskas prasideda nuo pagrindų supratimo. Be tokių žinių būna sunkiau suprasti kas darosi vėliau, kai mokinamos didesnės sistemos. Nors ir gali skambėti neįdomiai naujokams, kad reikia mokintis visokius tokius taip tariant "sh", bet ko geriau išmoksit viską nuo pradžių, to bus lengviau vėliau su sudėtingesniais darbais. O tada jau viskas priklauso nuo jūsų fantazijos - ką sugalvojat, tą ir sukoduoti galėsit.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Temos autoriui - 

 

Kaip tik svarbu, kad naujokai išmoktų pagrindus su visais išsamumais ir teisingai. Viskas prasideda nuo pagrindų supratimo. Be tokių žinių būna sunkiau suprasti kas darosi vėliau, kai mokinamos didesnės sistemos. Nors ir gali skambėti neįdomiai naujokams, kad reikia mokintis visokius tokius taip tariant "sh", bet ko geriau išmoksit viską nuo pradžių, to bus lengviau vėliau su sudėtingesniais darbais. O tada jau viskas priklauso nuo jūsų fantazijos - ką sugalvojat, tą ir sukoduoti galėsit.

Taip, gerai sakai. Pasistengsiu kituose pamokose paaiškinti plačiau

 

Maladėc, nes pastaruoju metu labai noriu išmokti script, kad mažėtų "šūdservių" kiekis, o kokybiški serveriai klestėtų.

Ačiū.

 

Tikrai nebloga pamoka. Pagrindai jau pakloti, kaip sakoma. Ačiū.

Pagrindai nėra visai pakloti, prašom.

.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2671 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...