Peršokti į turinį

Ką geriau pirkti iPhone 5S ar iPhone 6?


STEAM žaidimai

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2815 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

ką tu čia spangsti :D :D android sistemą kuria tik google ir niekas daugiau pasiskaityk aukščiau ,, moli '' ką parašiau, kad kekvienas telefono kurėjas į android prikiša tik savo bloatware bet nekuria savo android sistemos, išskridęs totaliai :Dd tu nusipirkdamas telefoną vienokį ir kitokį su tapačia android versija pamatysi tik aplikacijų skirtumus, o sistema visiškai tapati bus, genius xD

 

Dėja parašyk tam googlei ir paklausk ar jie kuria moli, juokini tik

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

wow nuo kada sony telefonam kuria firmware google? 

kokius tu čia vėjus šneki? debile, google kuria android operacine sistema kuri yra tiek samsunge, tiek sony tiek visur kitur apart iphone, o patys sony tik susikuria telefono modelį su savo parametrais, išvaizda ir t.t, patvirtinai visų mūsų nuomone - šneki konkrečius vėjus kurių net mano močiutė nesugalvotu.

 

http://xperiafirmware.com/va visų sony telefonų firmware gudruti, lmao.

Redaguota , nario Microflex
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

kokius tu čia vėjus šneki? debile, google kuria android operacine sistema kuri yra tiek samsunge, tiek sony tiek visur kitur apart iphone, o patys sony tik susikuria telefono modelį su savo parametrais, išvaizda ir t.t, patvirtinai visų mūsų nuomone - šneki konkrečius vėjus kurių net mano močiutė nesugalvotu.

 

http://xperiafirmware.com/va visų sony telefonų firmware gudruti, lmao.

 

meh, su tavim čia šnekėt nėra tolko, romus kuria patys gamintojai telefono, netiki? susikurk savo custom romą patikėsi. :) o dabar jau nebėra tolko ginčytis su tavim nes tu savoj pusej būsi o aš savo. viskas daugiau čia nebeatsakysiu, nori pakviesk į skype plačiau pakalbėsim

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

meh, su tavim čia šnekėt nėra tolko, romus kuria patys gamintojai telefono, netiki? susikurk savo custom romą patikėsi. :) o dabar jau nebėra tolko ginčytis su tavim nes tu savoj pusej būsi o aš savo. viskas daugiau čia nebeatsakysiu, nori pakviesk į skype plačiau pakalbėsim

xD tai tu apsispręsk, pradedi pist protą kad androida kuria ne google, tada kad kekvienas telefonas turi atskirą operacine sistemą kuria susikuria patys gamintojai, o dabar apie romus šneki, nu krč totaliai išskridęs :DD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visu komentaru neskaitysiu, tad tiesiog atsakysiu i pagrindini klausima:

Imciau iPhone 6.

Nes butent man 5S ekranas jau yra per mazas. Tik del to..

Del performance gali nesukt sau galvos. Abu tel gan greiti ir pan.

 

iPhone SE imt isvis manau neverta, jokio tolko is jo galios. O dar ir mazas. (Jau jau nori mazo, uzteks ir 5S)

iPhone 6S irgi neverta imt, nes galios uztenka ir sestam, ir dydis toks pat.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visu komentaru neskaitysiu, tad tiesiog atsakysiu i pagrindini klausima:

Imciau iPhone 6.

Nes butent man 5S ekranas jau yra per mazas. Tik del to..

Del performance gali nesukt sau galvos. Abu tel gan greiti ir pan.

 

iPhone SE imt isvis manau neverta, jokio tolko is jo galios. O dar ir mazas. (Jau jau nori mazo, uzteks ir 5S)

iPhone 6S irgi neverta imt, nes galios uztenka ir sestam, ir dydis toks pat.

Dėkui. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visi mano telefonai buvo Androidai, ir visi po kėlių mėn jau lagindavo :/ programų jokių beveik nebūdavo...Tai aš lieku nusivylęs jeis, o va draugui ir po šiai dienai gerai veikia iOS, ir velką daugiau nors senesnis telefonas. Kai visą laik Android naudojau, po paskutinio pirkinio esu galutinai nusprendęs pirkt iOS

 

Pats asmeniškai mastau apie http://www.1a.lt/telefonai_plansetiniai_kompiuteriai/telefonai/mobilieji_telefonai/apple_iphone_5s_16gb_silver_white

turbūt jį ir imsiu, tikiuosi nenuvils :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Klysti, mano androidas nesugedo per visus 2 metus, neskaitant dar likus mėnesiui garantiniui nežymaus gedimo, usb jungties gedimas, tai va.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Klysti, mano androidas nesugedo per visus 2 metus, neskaitant dar likus mėnesiui garantiniui nežymaus gedimo, usb jungties gedimas, tai va.

Mano Nokia 3310 nesugedo visus 10 metų, tai ką tuo nori pasakyti? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Amžina kova tarp Android ir iOS. Argi žmonės tokie durni ir nesupranta, kad kuo didesnis pasirinkimas, tuo geriau, nes yra žmonių kuriem patinka vienas arba kitas, arba iš vis WP.

 

Kalbant apie šią temą, tai siūlau imt 6'ą, nes 5s, po kiek laiko atrodys per mažas (bent jau man taip būtų), o 6 yra normalaus dydžio.

 

Pats turiu dabar Note 4 ir noriu iPhone 6, ne dėl to, kad lagina ar dar kas, tiesiog norisi to paprastumo kuris yra iOS'e.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

meh, su tavim čia šnekėt nėra tolko, romus kuria patys gamintojai telefono, netiki? susikurk savo custom romą patikėsi. :) o dabar jau nebėra tolko ginčytis su tavim nes tu savoj pusej būsi o aš savo. viskas daugiau čia nebeatsakysiu, nori pakviesk į skype plačiau pakalbėsim

O Custom ROM'as yra perdarytas Android'as. Tai kad geriau nberašyk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

http://www.phonearena.com/phones/compare/Apple-iPhone-6,Apple-iPhone-5s/phones/8346,7710Remiantis šita informacija, patariu pirkt 6, nes jis šiektiek galingesnis ir baterija talpesnė, o kažkokių labai didelių skirtumų neturi.

Nelabai didelis skirtumas, prisimink ir tai kad didesnis ekranas, didesne rezoliucija, daugiau pribumbasų - daugiau naudojamų resursų, bei baterijos, tad pagal galingumą jie vienodi.

Redaguota , nario Microflex
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

http://www.phonearena.com/phones/compare/Apple-iPhone-6,Apple-iPhone-5s/phones/8346,7710Remiantis šita informacija, patariu pirkt 6, nes jis šiektiek galingesnis ir baterija talpesnė, o kažkokių labai didelių skirtumų neturi.

Naujas procesoriaus chip'as, greičiau reguojanti TouchID technologija,, didesnės rezoliucijos ekranas, 128GB atminties variantas, kažkiek geresnė kamerą.

 

I.T : Tiesa sakant, gan durnas dalykas yra lyginti iPhone 5S ir iPhone 6. Nebent neesi tas kuris mėgsta daug žaisti ar daryti daug nuotraukų ir nemėgsti didelių telefonų tai aišku iPhone 5S geriausias variantas. Juk čia Apple, pas juos juk visada bus kažkas naujo, na bet dėl iPhone 6 ir iPhone 7 vat ten jau pagalvočiau prieš perkant.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2815 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...