Peršokti į turinį

CSTRIKE.us.lt Serveriu Tinklas


3dvis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2827 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

d8b8f7041d118a16470f5f3e1649e339429.png

 

Sveiki, noriu jums pristatyti, nauja Counter-Strike 1.6 serveriu tinklą.

Šis serveriu tinklas remesi į senesnės tematikos stilius, nes daugelis šalies serveriu kuria tik kuo daugiau modifikuotus serverius ir tikras Counter-Strike žaidėjas to nelabai norėtu, todėl jei yra dar like tikro OLD-SCHOOL žaidėju siūlau jums užsukti i http://cstrike.us.lt/ 

 

CSTRIKE.us.lt turi dabar tik viena serveri, bet dienų bėgyje jų vis daugės.

 

Noriu jums pasiūlyti geriausiais sąlygas žaisti OLD-SCHOOL counter-strike, nes manau mes visi pasiilgome šio žandro.

 

Serverio modifikacijos informacija:

Serveris nieko neišsiskire nuo default žaidimo tik, kad į serveri prisijungę atskiri žaidėjai. Serveris turi biški daugiau modifikacijos būnant VIP arba ADMIN statuso žaidėju, tada atsiranda: 10hp/per kill. HP matoma kaip pataikai. 

Serveris turi pluginą kuris kiekvieno raundo pradžioje parašo kelintas raundas ir koks žemėlapis.

 

350x20.png

350x20.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

nuvalkiotas žaidimas, serveris nieko nežadantis, serverio kūrėjai neinvestuoja, 2sav max

Neinvestuojantis? :D Žmogau tu labai klysti. Vien iš mano postu galima pasakyti, kad investuoju ir net labai daug, antra serveris nieko nezadantis? :D Kodėl jums taip atrodo? Kad yra us.lt galunė? Ji nieko nekeičia ir dėl jos nereikia nuvertinti iškart projekto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na jeigu old-schoolas tai turėtų be modų būti. Šiaip sėkmės, gal ateis kas pažaist.

Dėkui.

Šudserveris greitai žlugs, max kelios savaites ir jau nebus

Nu man patinka tokios jūsų mintys :D Nes man jos kelia JUOKA ir todėl aš dar stipriau pasiryžtu jum įrodyti, kad jus klystate. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2827 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...