Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

vlrg best server ever !!! [Visa tiesa apie šį projektą.. ;d]


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3607 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tie kas sako, kad atsipistumėm nuo to vlrg, tai žinokit, kad savininkai scammeriai, debilai, kaip Andrius ir sako jie turi tiek žaidėjų tik, dėl vlrg.lt domeno, maža to jų mapp darbai, modifikacija paplatinta. Kodėl? Todėl, kad jie apgavo Domą ant 100 eurų...

Tai, kad viskas ir taip senai buvo paplatinta. Paleido metų senumo šūdo gabala ir dar bugova, o pakeisti nesugebėjo nieko, kalbant tiek iš modo pusės, tiek iš forumo, tiek raklamos ir t.t. :)

Domenas tai domenas.. Teisingai, ten kraupi padėtis, visi apie tai kalba, nes tai panašiai kaip kokia nors žinoma kompanija perpirktu darželinukas neturėdamas jokio supratimo ką daryti. Domenas nedaro tokios didelios įtakos kaip atrodo, tiesiog visi žmones susirenka ten ( dauguma jau pažystami, kartu žaide ir leidžia ten laiko, nes kitur jie visi nesusitiks.. ) o smegenyse yra įstrigęs pavadinimas.

 

Kai dirbau su LRG labai senai, sukūriau vLRG... Nebuvo jokios įtakos, kad LRG domenas visiems žinomas ir daug metų ten visi žaidė. Visa liaudis susirinko i vLRG atidarymą ir pamiršo apie senąji LRG, nes tai tik pavadinimas, prie kuriuo ipranti per pora dienų. Tačiau atmosfėra išlieka tą pati... Tie patis žmones, tą pati valdžia, tą pati tvarka...

 

Ten dabar dar tas pusdurnis dexinozas, visų laikų kadras ir invalidas Mindaugelis. Mes apskritai diskutuojam apie projektą kuriame 5-8 kartus mažiau žaidėjų yra šiuo metu negu buvo. Tai jau yra didžiausia krizė, o prabėgus savaitei, ten jau nebeliks ir AFK botų, o tada teks galutinai susitaikyti su tuo, kad seno vLRG jau niekada nebebus, o ir domenas bus stumdomas po 20-30 eurų, tol kol ten apskritai nebebus ne vieno žmogaus.

Tai čia faktas kad dėl projekto vardo gali sulaukti daug žmonių , bet be reklamos nieko nebus :) manau jei kas sukurtų projekta Sarg.eu ar pns irgi sulauktų dėmesio šiek tiek :) ir be to kaip aš mėgstu sakyti

Nėra blogos reklamos :) tad tu jiem katik padarei reklama

****Do Apyrankės**** Fb:

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3607 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...