Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Oficiali SuperGames.lt STEAM grupė


Indigo

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4711 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, SuperGames.lt lankytojai,

Pranešame visiems, jog sukūrėme šio forumo grupę „Steam“ aplinkoje. Ji yra oficiali ir visi kviečiami prisijungti prie jos (žemiau teksto pateikta nuoroda-paveikslėlis).

Šioje grupėje atrasite žmonių, mėgstančių bei žaidžiančių panašius žaidimus kaip ir Jūs. Aktyviausiam ir daugiausiai žaidžiančiam žaidėjui suteiksime „Player of the Week“ titulą/statusą. Taip pat karts nuo karto rengsime įvairiausių žaidimų turnyrus („event'us“). O prie viso to dar galėsite ir bendrauti susirašinėdami komentarams skirtoje vietoje.

Jeigu esate naujokas ir dar neturite žaidimų, tai perskaitykite šį pranešimą: „Reikia nemokamų žaidimų?“.

4nced.png

Pastaba!

Prisijungti prie grupės gali bet kas, kas turi paskyrą „Steam“ aplinkoje. Nebūtina pirkti ar kitaip įsigyti žaidimų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...
":147eatuh]Hm... Aš bandau prisiregistruoti, bet man neateina laiškas į Gmail. :/

Patikrink ar nėra nusiųsta į „Šlamštas (spam)“. Arba neteisingai nurodei el.pašto adresą. O jei nei vienas iš šių, tai bandyk susikurti naują, gal padės.

Bet čia tik spėlioju, nes net nesuprantu kame bėda gali būti, kai keliems milijonams be problemų pavyko užsiregistruoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

":sc54czmx]Hm... Aš bandau prisiregistruoti, bet man neateina laiškas į Gmail. :/

Patikrink ar nėra nusiųsta į „Šlamštas (spam)“. Arba neteisingai nurodei el.pašto adresą. O jei nei vienas iš šių, tai bandyk susikurti naują, gal padės.

Bet čia tik spėlioju, nes net nesuprantu kame bėda gali būti, kai keliems milijonams be problemų pavyko užsiregistruoti.

Aš neužsireginu tik į jūsų ta svetainę. Aj.. Naują gmail grįžęs iš mokyklos susikursiu. Gal pavyks ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

":32dtrom7]Aš neužsireginu tik į jūsų ta svetainę. Aj.. Naują gmail grįžęs iš mokyklos susikursiu. Gal pavyks ;)

Kurią mūsų? Ta prasme į grupę? Jei taip, tai ten nereikia registruotis. Tiesiog paspaudi raudona/oranžine (nepamenu tiksliai) spalva apvestą paveikslėlį su žodžiu „Join“ ir tu jau grupėje. Paprasta. Bet jeigu vistiek dar kas arba aš tavęs nesupratau, tai nežinau, reiks aiškintis gal su kokiais paveikslėliai ar per „skype“. Nes neįsivaizduoju kas tau tiksliai yra per problema ir kur tu nori užsiregistruoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

":36424d3c]Hm... Seniau kažkaip kitaip buvo. O dabar paspaudžiu "Join" ir meta:

https://steamcommunity.com/?goto=%2Fgro ... oin+groups

Tai tipo aš jau narys?

Jeigu bandai per naršyklę prisijungti, tai per ją (naršyklę) turi ir prie savo vartotojo prisijungti (jeigu turi). Dabar aiškiau viskas.

Ar turi susikūręs vartotoją „Steam“ aplinkoje? Jeigu turi, tai parašyk man AŽ su savo slapyvardžiu (nereikia slaptažodžio :mucha: ) ir aš tave pakviesiu į grupę. Tada per programą priimsi kvietimą ir būsi prisijungęs prie mūsų grupės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4711 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...