Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3610 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Zole  

37 balsai

  1. 1. Esat zoles paruke?

    • Taip
      13
    • Ne
      25


Recommended Posts

(redaguota)

Anksčiau vos ne kasdien rūkydavau, realiai gan kabinantis dalykas. Esu ir per burką rūkęs, ir kasekų pisęs, ir bongą pisęs. Dūmų pavadinimo nei kart nesu girdėjęs kuriuos rūkiau, per daug ir nesigilinau, tik vieną kart draugas pasakė - lemon haze. Pora dūmų burkos įtraukiau tų lemon haze'ų, dvi valandas kabino, vieni iš geriausių dūmų. Na, jausmas ne vienas iš geriausių. Vaikštai kaip lavonas, smegenis džiovini. Pliusai tik tokie, kad pasijuoksi, pavalgysi ant masės, ir pasidžiaugsi gyvenimu, nieko blatno.

Redaguota , nario Twixaz.`

Ka jus ten pirktot uz tokia kaina tai bbzn, Vilniuje gera naturke po 12 chimpe po 10.

 

Seip rukau pats tik natura arba natura arba nieko, Ir jeigu yra pasirinkimas tarp gerimo ir dumu dauzymo tai geriau pasirinkti dumus, zinoma kiekviena diena nesveika pust nes kerta bsk per atminti o taip retkarciais galima visgi zole zudo vezio lasteles. 

 

Parukyk kita karta per kibira tai iskrisi :D

Manau tau draugus reikia pakeist. O visi kiti kurie susirinkę kalbat nesąmones, kad žolė gerai tai gerai praplautos smegenys :DD Viskas prasideda žolyte, bet paskui norisi dar kažką išbandyt. Taip vis tęsis be galo iki to taško, kad parodys jus per TV3 žinias kaip dar vieną perdozavusį narkomanėlį.

rNlFO1s.png

 

.Visur yra pradžia ir pabaiga.

 

Kiek bandė įgrust, niekada neįgrudo, reikia turėti valios, nebandyti tokio š. Nenoriu bandyti ir nebandysiu, tikiuosi ir tai padarysiu per visą gyvenima, turiu žmonių aplink save kurie irgi prieš tokius dalykus, tai tuo džiaugiuosi, mėginu kuo mažiau bendrauti kurie vartoja visokius š.

Manau tau draugus reikia pakeist. O visi kiti kurie susirinkę kalbat nesąmones, kad žolė gerai tai gerai praplautos smegenys :DD Viskas prasideda žolyte, bet paskui norisi dar kažką išbandyt. Taip vis tęsis be galo iki to taško, kad parodys jus per TV3 žinias kaip dar vieną perdozavusį narkomanėlį.

 

Šneki kaip mano mokyklos pedagogė. Jei turi proto tai ir neimsi daugiau.

 

Žolė nėra nei labai gerai, nei labai blogai. Rūkant retkartčiais net nesijaudinkit, kad atsitiks kažkas jūsų sveikatai.

7f1d657af87f408184ad0da6852b802459ac03cb

 

 

 

 

R.I.P lukonic will be missed

 

 

2009-12-03 - 2016-12-29

 

Šiaip dabar į vėna yra pigiau leistis ir dydesnis efektas :)

Zole i vena? Hmm...

 

 

Manau tau draugus reikia pakeist. O visi kiti kurie susirinkę kalbat nesąmones, kad žolė gerai tai gerai praplautos smegenys :DD Viskas prasideda žolyte, bet paskui norisi dar kažką išbandyt. Taip vis tęsis be galo iki to taško, kad parodys jus per TV3 žinias kaip dar vieną perdozavusį narkomanėlį.

Taip tikrai, viena ir paskutini kart pabandes heroina imt pradesiu, siaip tai, labiau tau cia praplautos smegenys, parodyk tu man ka zole blogo padaro tau? Ka tas norisi isbandyt? Mano draugas kuris pasiule per visa gyvenima 60g zoles yra pavares, ir heroina ar kitus narkotikus daro? ne.

||ZALMAN Z9 PLUS||CORSAIR CX500M|||ASUS P8Z77-V LX||8GB RAM DDR3||I5-3570K||ASUS STRIX GTX 970||250GB SSD||


||RAZER GOLIATHUS CONTROL||RAZER BLACKWIDOW CHROMA||RAZER DEATHADDER 2013||STEELSERIES SIBERIA 200||


5235469362.png


 

Turbūt tie vaikai užsimanė žolytės kai pažaidė san-andreas kur ten kas antras gang'as ja rūko ir kaip vienas klounas mano, kad ji gydo visas ligas. Norėčiau tokiems kiaušinems kuriems dar tik 14 metų pasakyt, kad to žalingo THC poveikio kyla grėsmė psichiniam ir fiziniam vystymuisi kitas dalykas įrodyta moksliniais tyrimais, kad sukelia psichikos sutrikimus. Tai noriu pasakyt, kad žaisdami cs-go apsiputosit arba vaikščiosit perstipe.

 

Išvada:Pusgalviai esat jei manot, kad tai vaistas.

avataras.png

Turbūt tie vaikai užsimanė žolytės kai pažaidė san-andreas kur ten kas antras gang'as ja rūko ir kaip vienas klounas mano, kad ji gydo visas ligas. Norėčiau tokiems kiaušinems kuriems dar tik 14 metų pasakyt, kad to žalingo THC poveikio kyla grėsmė psichiniam ir fiziniam vystymuisi kitas dalykas įrodyta moksliniais tyrimais, kad sukelia psichikos sutrikimus. Tai noriu pasakyt, kad žaisdami cs-go apsiputosit arba vaikščiosit perstipe.

 

Išvada:Pusgalviai esat jei manot, kad tai vaistas.

Niekada nesakiau, kad zole yra vaistas :)

||ZALMAN Z9 PLUS||CORSAIR CX500M|||ASUS P8Z77-V LX||8GB RAM DDR3||I5-3570K||ASUS STRIX GTX 970||250GB SSD||


||RAZER GOLIATHUS CONTROL||RAZER BLACKWIDOW CHROMA||RAZER DEATHADDER 2013||STEELSERIES SIBERIA 200||


5235469362.png


 

(redaguota)

Nuo 3 dumuku tipo kasekėlio paemė? :/ Mes su draugais bonga šaunam po kelis kartus i diena, bet to poveikio jau nebėra tokio labai. Bet prisimenu pats kai pirma karta rukiau, ant 5 viena kaseką daužėm tai irgi toks pat poveikis buvo. Bet vistiek geriausia vartot jaučiu "ratukus" - extasy, nuo jo tiesiog atsipalaiduoju, neberūpi kitų nuomonė, tiesiog džiaugiuos gyvenimu. Turėtumėt visi pabandyti "ratuku". Awsum. Kažkaip pats manau kad žolė ir ratukai nėra tokie jau žiaurūs narkotikai, jie nelabai kenkia, ir nuo jų netampi koks debilas, kaip nuo alkoholio.

Redaguota , nario Liudvy

Nuo 3 dumuku tipo kasekėlio paemė? :/ Mes su draugais bonga šaunam po kelis kartus i diena, bet to poveikio jau nebėra tokio labai. Bet prisimenu pats kai pirma karta rukiau, ant 5 viena kaseką daužėm tai irgi toks pat poveikis buvo. Bet vistiek geriausia vartot jaučiu "ratukus" - extasy, nuo jo tiesiog atsipalaiduoju, neberūpi kitų nuomonė, tiesiog džiaugiuos gyvenimu. Turėtumėt visi pabandyti "ratuku". Awsum. Kažkaip pats manau kad žolė ir ratukai nėra tokie jau žiaurūs narkotikai, jie nelabai kenkia, ir nuo jų netampi koks debilas, kaip nuo alkoholio.

Jau didesniu debilu nebūsi nei dabar.

avataras.png

Nuo 3 dumuku tipo kasekėlio paemė? :/ Mes su draugais bonga šaunam po kelis kartus i diena, bet to poveikio jau nebėra tokio labai. Bet prisimenu pats kai pirma karta rukiau, ant 5 viena kaseką daužėm tai irgi toks pat poveikis buvo. Bet vistiek geriausia vartot jaučiu "ratukus" - extasy, nuo jo tiesiog atsipalaiduoju, neberūpi kitų nuomonė, tiesiog džiaugiuos gyvenimu. Turėtumėt visi pabandyti "ratuku". Awsum. Kažkaip pats manau kad žolė ir ratukai nėra tokie jau žiaurūs narkotikai, jie nelabai kenkia, ir nuo jų netampi koks debilas, kaip nuo alkoholio.

Tai negi toks sumautas tavo gyvenimas, kad tik uzvalgius "ratu" galima dziaugtis gyvenimu ir atsipalaiduot ir nekreipt demesio, ka kiti galvoja apie tave?

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3610 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...