Peršokti į turinį

Lietuviškų serverių apžvalgos


TerZer

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2845 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

im waiting 4 it

Renderinu per naujo, nes black screen buvo, fking sony vegas ;(

Idėją nebloga, bet esmė kad turi kurti pagal kažkokį planą, nes jei kursi kiekvienoje serijoje vis skirtingai xuj znajet neis suprasti :D

Turiu tam tikrą planą pagal kurį vertinsiu, bet jis gali keistis per laiką.

o tai nekursi raid srw?

Kursiu, bet tai neįtakos mano video.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ty m8

 

 

 

Na gali būti. Aš peržiūrėsiu ne tik iš šio forumo serverius.

 

 

 

Rust/samp nežaidžiu, jei bus tokia paklausa, galėsiu draugo, kuris jau ilgą laiką samp'ą žaidžia apžiūrėti serverius, o rust'as netraukia.

 

 

 

Nevisi, todėl ir noriu peržiūrėti daug serverių, kad žmonės išsirinktų sau tinkamiausią.

 

 

 

Jau greitai :D

 

rmGSCpm.png

 

Tai kad Rust serverių tai ir taip daug, nebent jai į legacy pereitum tada vpš nerastum normalių, gal rust.lt bet PreFixas jau seniai nebetvarko tai ten huinia didžiausia. O SA-MP galėtum, tik aišku serverius kuriem reikėtu žmonių o ne tokius kaip LMG.lt

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man atrodo iš tų tavo apžvalgų gausis, taip, jog visi servai yra šūdas, tik vienintelis tavo yra geras. Bet šiaip gali bandyti, jeigu labai nenusišnekėsi.

 

Kam aš tada kurčiau tuos video, jei tik mano geras būtų? Iš tikro aš kol kas serverio neturiu tai kažkaip nesvarbu. Tikiuosi nenusišnekėsiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2845 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...