Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3617 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Sveiki, taigi radęs projektą iškarto kimbu į projekto darbus. Visų pirma projektui reikia GFX'erio ir remėjo.


 


Ką abu šie žmonės gautu?


 


Abu šie žmonės gautu rangus. GFX'erio ir remėjo.


 


Ką mes patys mokame?


 


GelfiN` - svetainės specialistas.


Martynas - Programuotojas, skripteris.


 


Reikalavimai


 


GFX'eris turėtu mokėti atlikti darbą administracijos paprašyta.


 


Remėjas turi turėti pinigų kadangi pagrindus turime reikia nusipirkti keletą dalykų. + Remėjas atgaus savo pinigus ir papildomą suma.


 


Kontaktai


 


Kreiptis pas GelfiN` jo skypės kontaktai - pmina. 


Redaguota , nario GelfiN`

 

Viskas pataisiau, vis dar ieškomi!

 

tuo pačiu ir gramatines klaidas pasitaisyk.

 

Ir iš vis, kas čia per remėjų ieškojimai? Kokios garantijos, planai, įvykdyti darbai? Nei vienas serveris, nei viena svetainė, nei vienas verslas nesusikūrė be savo įnašo.

 

Ką sugeba svetainės specialistas, kad dar net tokias pareigas sau skiria? Ir tas programuotojas, lai parodo bent vieną programą ar skriptą, kad jau vadina save juo. Kuo projektas išskirtinis iš kitų, kokios perspektyvos augti?

 

Tiesiog juokinga. Spėju ir „kūrėjai“ vos į savo 14-16 metų ribą peržengę.

dribbble-ball-dnld-35eba27acd4710f90ea9aa7ad8037fbb19ad997078531844fd34456b4c6551e4.png 

(redaguota)

tuo pačiu ir gramatines klaidas pasitaisyk.

 

Ir iš vis, kas čia per remėjų ieškojimai? Kokios garantijos, planai, įvykdyti darbai? Nei vienas serveris, nei viena svetainė, nei vienas verslas nesusikūrė be savo įnašo.

 

Ką sugeba svetainės specialistas, kad dar net tokias pareigas sau skiria? Ir tas programuotojas, lai parodo bent vieną programą ar skriptą, kad jau vadina save juo. Kuo projektas išskirtinis iš kitų, kokios perspektyvos augti?

 

Tiesiog juokinga. Spėju ir „kūrėjai“ vos į savo 14-16 metų ribą peržengę.

Ribą abu? Savininkai abiem po 16 metų. Ko dar tau reikia?

 

O kam jums gfx'erio į komandą? Atliks pora darbų ir sėdės rankas sudėjęs nepaprasčiau būtu užsisakyti paslaugas iš žmogaus?  

Dėja tikrai ne pora tikrai daug. ;)

Redaguota , nario GelfiN`

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3617 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...