Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3614 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Pastaruoju metu susiduriu su kompiuterio gedimu/problema.

Žaidžiant kokį ne browser žaidimą reikalaujantį daugiau kompiuterio "jėgos", kompiuteris tiesiog išsijungia.

Pvz: atsisiunčiau LA Noire, įrašinėjant išsijungia kompiuteris, kad ir kiek kartų bandyčiau įrašyt.

Galbūt nusimanot kas per problema?

Mano manymu - persikrauna cpu ir išsijungia.

P.s. dulkės išvalytos.

Ačiū už pagalbą.

Web dizaino paslaugos, svetainių kūrimas, e-komercija - AŽ.

Portfolio - ČIA

(redaguota)

padaryk scan'a ar nera virusu, parsisiusk pvz is rutracker.org

systemcleaner ir your uninstaller.

patarciau resetinti bios jei nuspresi pirkti ne stockini ausintuva nebent ji turi. ir uzsidek ant cpu termopasta.

 

speccy parodo kiek rpm apytiksliai sukasi tavo cpu fanas. jei virsija 2500 ir daugiau be full load, ar idle keisk ji nes cpu susideginsi. pas viena forumu nari rode 4.3k rpm ant stock amd cpu coolerio kai minecraftas atvertas tj maziausiai ten kokie 3700 ar 3600. beveik esu garantuotas jog ta pati problema.

asmeniskai as prascanninu pc kas pora menesiu su antivirusine. o profilaktini valyma su ccleaner/system cleaner darau kas savaite. kompas neapkrautas tiek buna beto ir kaista maziau nes visokio S uzsilieka maziau.

jei reikia siuskis eset is manes.

https://mega.nz/#!0dpnDabTpazystamas kazkada dave padoru cracka su atnaujinama versija ir generuojamais keygenais del perma licensijos.

isirasai eset, isjungi apsaugas iinstaliuoji cracka' restartini pc leidi prascanuoti ir naudoji laimingas.

2ujpfdg.jpg jei kada prades rodyti lempini galiojimo laika nesiparink, atsinatsinaujins ir vel bus ok, o siaip del atsargumo turek install kopija flashe.

!MGewtaSj5Z5ihWIk0146TDAw83QhHkoM0TItDSkXcH8 cia decryption key.

Redaguota , nario sk4444sk123

Chestnuts please

(redaguota)

Pas mano drauga irgi :DD ir ką ? :D AMD yra amd tokio šš nepirkčiau niekad :D Nvidia,Intel Da best :D

del NVidia kortu driveriai turi tiek pat problem del kaitimo ir sli palaikymo kiek amd legacy kortos turi.

beto sklinda kalbos jog gtx 500-600-700-900 series' gpu bus legacy neuzilgo(kitaip tariant nebus driveriai naujinami toks pat likimas ir titan gpu modeliui)

https://www.techenclave.com/community/threads/nvidia-abandoned-maxwell-architecture-gpu.180698/

https://tech4gamers.com/nvidia-geforce-gtx-900-series-is-obsolete-say-hello-to-legacy-drivers/

pasityciojimas is vartotoju kitaip tariant. kortos padorios o driveriu palaikymuij kappa.

Redaguota , nario sk4444sk123

Chestnuts please

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3614 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...