Peršokti į turinį

Kilobaito stalinis.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2817 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Štai: https://www.1a.lt/order/shopping_cart?content=HcjJDQAgDAOwlZr0hv33QuFnmdiNgwvYGASSnkJkz58oWgvl7iXs1p8H. Pakeičiau CPU/RAM į naujesnius. Pridėjau HDD, nes jo nebuvo tavo nuorodoje. Jei turi HDD, išimk iš krepšelio.

Redaguota , nario Tautedorus
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Koki desi ssd geriau parodyk. Ir beje hdd turi ar kompas bus tik su ssd?

https://www.1a.lt/order/shopping_cart?content=JcrJDQAgDAPBlmI7l6D%2FviDwG2kXsDYsbJBUfDh74FH9kietBgH1e1JSXhw%3D

va visas krepšelis, ssd 250gb. HDD turiu 2 diskus, vienas 465gb, kitas 670gb.

Užsakiau kilobaite, visi parametrai labai geri, ir kaina mažesnė daug. Ačiū visiems kas patarė. Temą galima rakinti.

http://www.kilobaitas.lt/KILOBAITAS_staliniai_/Kilobaitas/Kompiuteris_MSI_GAMING_MORTAR/MSI_GAMING_MORTAR/CatalogStoreDetail.aspx?CatID=PL_407&ID=661848

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Užsisakei su GTX 950 ir nežinomos kokybės SSD bei PSU... Žodžiu, patarinėt čia, tai... Vis vien dalimis pigiau, nes galima sutaupyti neleidžiant pinigų ant dalykų, kurių nereikia: https://www.1a.lt/order/shopping_cart?content=LcjBDQAgCAPAlWiKBXT%2FvZTg73KApWHjwBdhA%2FmfyIEQ2RBJNapk8XAB

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Užsisakei su GTX 950 ir nežinomos kokybės SSD bei PSU... Žodžiu, patarinėt čia, tai... Vis vien dalimis pigiau, nes galima sutaupyti neleidžiant pinigų ant dalykų, kurių nereikia: https://www.1a.lt/order/shopping_cart?content=LcjBDQAgCAPAlWiKBXT%2FvZTg73KApWHjwBdhA%2FmfyIEQ2RBJNapk8XAB

SSD tame kilobaitine bus tikriausiai kingston t.y leciausi ssd.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

https://www.1a.lt/order/shopping_cart?content=JcrJDQAgDAPBlmI7l6D%2FviDwG2kXsDYsbJBUfDh74FH9kietBgH1e1JSXhw%3D

va visas krepšelis, ssd 250gb. HDD turiu 2 diskus, vienas 465gb, kitas 670gb.

Užsakiau kilobaite, visi parametrai labai geri, ir kaina mažesnė daug. Ačiū visiems kas patarė. Temą galima rakinti.

http://www.kilobaitas.lt/KILOBAITAS_staliniai_/Kilobaitas/Kompiuteris_MSI_GAMING_MORTAR/MSI_GAMING_MORTAR/CatalogStoreDetail.aspx?CatID=PL_407&ID=661848

 

Sveikinu įsigijus šūdą, kuris suges po kelių metų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikinu įsigijus šūdą, kuris suges po kelių metų.

motina da puse velnio korpusas geras, maitblokis *Myliu SuperGames.lt*-vaizduske net nenoriu sakyt nespes ausinti nixuja-ssd krc sudo gabalas, taspats kaip HDD. GENIALNA XD

nejau toks bukas jis kad susigunde tais starterio priedais zaidimam? galeto durnelis palaukti g2a ar kinguin sales' ant visokiu suduku ir pasiimti iki 85% off :D:funny:  :mucha:  :mucha:

:crazy:

:crazy:

beto warface neina lost lietuvoje nes visi ISP kaip ir ant AVA lietuviu uzblokuoti uz hackus XD net jei ir los teks naudoti koki flyvpn kuris duoda gerus pingus. pas ruselius ir turkus gali net nemeginti jungtis per VPNa nes tie ir uzbanninti xD

Redaguota , nario sk4444sk123
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Užsisakei su GTX 950 ir nežinomos kokybės SSD bei PSU... Žodžiu, patarinėt čia, tai... Vis vien dalimis pigiau, nes galima sutaupyti neleidžiant pinigų ant dalykų, kurių nereikia: https://www.1a.lt/order/shopping_cart?content=LcjBDQAgCAPAlWiKBXT%2FvZTg73KApWHjwBdhA%2FmfyIEQ2RBJNapk8XAB

SSD svarbu 240gb ir vsio, PSU turėtu būti bent kažkoks, o jei ne- iš savo išlupsiu su 480kw, dalimis gal ir pigiau, bet vistiek pirmą kartą iš 1a perku, tai ch** znaet ar dalys bus visos tokias, kurias pirkau :/ Ankščiau pelę pirkau internetu, o pasirodo kad jinai 2-gubai mažesnė nei mano ranka. Kilobaitas tai patikimas, bent jau man.

 

SSD tame kilobaitine bus tikriausiai kingston t.y leciausi ssd.

DISKINIS KAUPIKLIS (GB) 240GB SSD (iki 550MB/s)

 

Praėjau pro keletą temų ir supratau , kad tie kilobatiniai , vis tiek ims su prastos kokybės PSU ir tiesiog permokės. Ir neims build'ų kuriuos siūlo gerbiamasis tautedorius

Na, dėl PSU man tikrai neramu, ar jis vpš bus, bet kompas sudėliotas bšk blogesniais parametrais brangesnis, o kilobaite su bšk geresniais pigiau, nu tai.

 

Sveikinu įsigijus šūdą, kuris suges po kelių metų.

Jei tau čia šūdas, tada aš žinau kas tu toks.

 

motina da puse velnio korpusas geras, maitblokis *Myliu SuperGames.lt*-vaizduske net nenoriu sakyt nespes ausinti nixuja-ssd krc sudo gabalas, taspats kaip HDD. GENIALNA XD

nejau toks bukas jis kad susigunde tais starterio priedais zaidimam? galeto durnelis palaukti g2a ar kinguin sales' ant visokiu suduku ir pasiimti iki 85% off :D:funny:  :mucha:  :mucha:

:crazy:

:crazy:

beto warface neina lost lietuvoje nes visi ISP kaip ir ant AVA lietuviu uzblokuoti uz hackus XD net jei ir los teks naudoti koki flyvpn kuris duoda gerus pingus. pas ruselius ir turkus gali net nemeginti jungtis per VPNa nes tie ir uzbanninti xD

Motina tokia pati kaip gerbiamasis teodorus sudeliojo, korpusas geras, maitblokis- unknown, vaizdūškė gera, nenusipezėk.SSD man net nereikia daug, mano sistema užema 40-50 MAXIMUM, o čia 250 GB, nes aš 2 HDD turiu didelius. Žaidimais nesusigundžiau, bet užtat pelė yra gera, nemokama. Aš iš amerikoniškų šūdinų svetainių nieko niekada nepirksiu, beto man tie warface ir tom clance kažkoks š neįdomūs yra, aš kompą perku, o ne žaidimus.

 

Pirkau panasu, tik is e-bay, 450eu. Nesigailiu isvis.

Iš ebay YPAČ NIEKADA nepirksiu. 

e7b0cbc9c2e580dc71a01a33809228b777.png

9064bed6533017fd888e84d4ea257702770.png

 

Rakinam temą.

Redaguota , nario Narcizuss
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

SSD svarbu 240gb ir vsio, PSU turėtu būti bent kažkoks, o jei ne- iš savo išlupsiu su 480kw, dalimis gal ir pigiau, bet vistiek pirmą kartą iš 1a perku, tai ch** znaet ar dalys bus visos tokias, kurias pirkau :/ Ankščiau pelę pirkau internetu, o pasirodo kad jinai 2-gubai mažesnė nei mano ranka. Kilobaitas tai patikimas, bent jau man.

 

DISKINIS KAUPIKLIS (GB) 240GB SSD (iki 550MB/s)

 

Na, dėl PSU man tikrai neramu, ar jis vpš bus, bet kompas sudėliotas bšk blogesniais parametrais brangesnis, o kilobaite su bšk geresniais pigiau, nu tai.

 

Jei tau čia šūdas, tada aš žinau kas tu toks.

 

Motina tokia pati kaip gerbiamasis teodorus sudeliojo, korpusas geras, maitblokis- unknown, vaizdūškė gera, nenusipezėk.SSD man net nereikia daug, mano sistema užema 40-50 MAXIMUM, o čia 250 GB, nes aš 2 HDD turiu didelius. Žaidimais nesusigundžiau, bet užtat pelė yra gera, nemokama. Aš iš amerikoniškų šūdinų svetainių nieko niekada nepirksiu, beto man tie warface ir tom clance kažkoks š neįdomūs yra, aš kompą perku, o ne žaidimus.

 

Iš ebay YPAČ NIEKADA nepirksiu. 

e7b0cbc9c2e580dc71a01a33809228b777.png

9064bed6533017fd888e84d4ea257702770.png

 

Rakinam temą.

vaizdo plokstes su mini ITX uzkaitusios perdaug fps drop'u kelia+ju sparta ir nera labai jau ten ispudinga. o del ssd didele tikimybe kad ideta kokia pigi is Kingston sata3 nors sparta ssd tik kaip kokios sata2. galvok ka nori bet cia tau dabar duosiu irodyma jog mini ITX dizaino gpu yra slamstas.

zinau skirtingi map'ai bet pasiziurek temperaturas ir koki poveiki del fps jos daro+ pirmajam video net vsync ijungtas ant tos gtx 960 IX OC

is 1a lt butu to surinkto kur link'a numetei labiau apsimokeje nes del zaidimu ir ju priedu tai numusa kompo kokybe. nieko uz dyka juk negausi.

na jei emei is 1a lt tada kuri laika viskas bus ok.

Redaguota , nario sk4444sk123
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Į mano paštą atėjo laiškas iš 1a.lt - Norite gauti ausines kurių vertė 70e NEMOKAMAI? įvertinkite mus, užėjau į fb, o ten pilna atsiliepimų, pirmi 20-30 buvo su 1 žvaigždute(labai blogi atsiliepimai), poto keli geri, ir vėl blogi.

Mane tai tikrai privertė susikrimsti, dar gerai, kad nereikia mokėti iškarto kai užsisakai.

Nežinau, kad bus toliau,bet tikiuosi, kad gausiu BENT kompiuterio dalis, nepažeistas,nebrokuotas.

 

Ačiū, sk4444sk123, už paaiškinimą, video ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Į mano paštą atėjo laiškas iš 1a.lt - Norite gauti ausines kurių vertė 70e NEMOKAMAI? įvertinkite mus, užėjau į fb, o ten pilna atsiliepimų, pirmi 20-30 buvo su 1 žvaigždute(labai blogi atsiliepimai), poto keli geri, ir vėl blogi.

Mane tai tikrai privertė susikrimsti, dar gerai, kad nereikia mokėti iškarto kai užsisakai.

Nežinau, kad bus toliau,bet tikiuosi, kad gausiu BENT kompiuterio dalis, nepažeistas,nebrokuotas.

 

Ačiū, sk4444sk123, už paaiškinimą, video ir t.t.

ner uz ka. siaip parduotuve kaltinama tik tada kai pasiulo pati preke kuri yra nekokybiska. o jei pasitaiko brokas arba nekokybiska, tiesiog normalu. as savo razer death adder chroma nusipirkes jau spejau nepraejus net pusmeciau pakeisti nauja nes ratukas eme prasisukt. prostate nauja per 1savaite. nesekme yra nesekme, nieko cia nepakeisi, viskas genda.

siaip imanoma bet garantuoju jog jas laimes tik keli zmones kurie bus pasirinkti ju norimu budu, geriausia kad nesaliskai randomly. esu mates app'a kad fb komentarus ar fb logs/shares kaip I kandidatu sarasus itraukia.

Redaguota , nario sk4444sk123
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Į mano paštą atėjo laiškas iš 1a.lt - Norite gauti ausines kurių vertė 70e NEMOKAMAI? įvertinkite mus, užėjau į fb, o ten pilna atsiliepimų, pirmi 20-30 buvo su 1 žvaigždute(labai blogi atsiliepimai), poto keli geri, ir vėl blogi.

Mane tai tikrai privertė susikrimsti, dar gerai, kad nereikia mokėti iškarto kai užsisakai.

Nežinau, kad bus toliau,bet tikiuosi, kad gausiu BENT kompiuterio dalis, nepažeistas,nebrokuotas.

 

Ačiū, sk4444sk123, už paaiškinimą, video ir t.t.

 

Dėl šito gali nesijaudinti, tikrai patikima parduotuvė, kiek iš čia pirkęs viskas buvo ok, tik vieną kartą kaip pirkau irgi kompą iš dalių, tada lyg nesudarė jie galimybių sudėti pc, teko pačiam dėtis, tada gavau brokuotą motininę, nusiuntus į garantinį aiškino, kad mūsų kaltė, bet pradėjom rimčiau šnekėt, reikėjo ir toną šiek tiek pakelt, bet pakeitė plokštę ir dar dovanų pridėjo laidų, kuriuos taip ar taip būtų tekę pirkt dėl vaizdūškės, tai jeigu pridėjo reiškias motininė tikrai brokuota buvo ir nepaėjo jiems prikišt mums kaltės. Tad jeigu netyčia ir gausi kokią brokuotą prekę, tai gali būt kad sakys Tavo kaltė, bet pradėk irgi rimčiau kalbėt, nebijok tono kelt ir viskas ok bus, na nebent pasikeitė tas žmogus sėdintis už telefono laido ir diktuojantis kas negerai prekei, ir ar verta ją keisti/siūsti į garantinį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2817 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...