Peršokti į turinį

Klausimas visiems. Dėl ps4


Domαs

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2844 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Planuoju pirkti ps4 ir niekaip neapsisprendžiu kaip geriau apsimokėtų. Ar pirkti brangesnį su 1TB ir tada varyt atsirišt, ar pirkt pigesnį su 500GB ir tiesiog pirkt žaidimus vieną po kito? Su 500GB kainuoja ~350, su 1TB 410-420.

Bandžiau skaičiuot kaip pigiau viskas ir efektyviau gautųsi, bet nieko nesigavo.:D Bet kai kalbėjau su draugu sakė, kad daug vargo su tuo rišimusi ir poto siuntimusi, tai labiau linkstu prie 2 varianto. Bet jei galit patarkit ir jūs.

Redaguota , nario @Domas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 Žiurint kiek tu ten tu žaidimų ir te žaisi ant 500GB ps4 pavizdžiui man kokių 7-10 žaidimų sočiai užtenka nes būtent turiu PS4 ir nedažnai nulaifinu aš prie jo. Bet jei kalbant apie atsirišimą tai daugelis puikių žaidimų yra multiplayer ir be jo nebūtų  neidomus, o perkant 500GB bet ,kada yra galimybė pasikeisti iš 500GB į 1TB ar daugiau :)

Redaguota , nario #Justinas B.
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki. Planuoju pirkti ps4 ir niekaip neapsisprendžiu kaip geriau apsimokėtų. Ar pirkti brangesnį su 1TB ir tada varyt atsirišt, ar pirkt pigesnį su 500GB ir tiesiog pirkt žaidimus vieną po kito? Su 500GB kainuoja ~350, su 1TB 410-420.

Bandžiau skaičiuot kaip pigiau viskas ir efektyviau gautųsi, bet nieko nesigavo. :D Bet kai kalbėjau su draugu sakė, kad daug vargo su tuo rišimusi ir poto siuntimusi, tai labiau linkstu prie 2 varianto. Bet jei galit patarkit ir jūs.

 

Aš dabar irgi renkuosi kurį pirkti. Norint žaisti naujausius ir geriausius žaidimus, 500GB yra per mažai, tačiau galima pačiam upgradint 500GB į 1TB, o jeigu turi 1TB PS4 gali upgradint  į 2TB. Atsirišt yra nesąmonė. Pats tikrai neatsirišinėsiu, nes žaidimų autoriai tikrai yra nusipelnę gauti atlygį už savo darbą. Taip pat, nežinau, kur tu ieškojai, bet 1TB PS4 galima paimti už 362 euriukus  :D

 

 

Na mano nuomonė imt 500 gb , kadangi kiek iš klasiokų girdėjau neapsimoka 1tb imt todėl nes gali lagint ir t.t nesu specealistas bet pasakau ką girdėjau ir ką sakė.

 

Kaip gali lagint, jei tai ta pati konsolė, tik su daugiau vietos ?

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Aš dabar irgi renkuosi kurį pirkti. Norint žaisti naujausius ir geriausius žaidimus, 500GB yra per mažai, tačiau galima pačiam upgradint 500GB į 1TB, o jeigu turi 1TB PS4 gali upgradint į 2TB. Atsirišt yra nesąmonė. Pats tikrai neatsirišinėsiu, nes žaidimų autoriai tikrai yra nusipelnę gauti atlygį už savo darbą. Taip pat, nežinau, kur tu ieškojai, bet 1TB PS4 galima paimti už 362 euriukus :D

Kaip gali lagint, jei tai ta pati konsolė, tik su daugiau vietos ?

Jei nepaslaptis, kur už 362 radai?:o Redaguota , nario @Domas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas, as turiu PS4 nusipirkes is pigu LT  1 TB,  Labai esu patenkintas pirkiniu, ir nesiskundziu, gaila, tik kad laiko nera zaidimams, nebent ateina koks draugas, tada palosiam online su 2 jostikais split screen, turiu apie 10 zaidimu geru, , jei kada losiu tai tik starwarsus, va ten tai geimas. Na, o dabar atsakysiu i tavo klausima, nesamones cia kiti raso, lagas visiskai nepriklauso nuo 500 ir TB 1. cia disko vieta, tam kad zaidimu daugiau prisirasyti galetum. Beje nereikia nieko atrisineti, jei tai imanoma isvis, nes kiek zinau, tai tik ant xbox atrisinejama, o cia  nemokami online zaidimai yra kitokiu budu, tereikia pasigooglinti :)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2844 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...