Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[Pamoka] Kaip atsisiųsti Pokemon GO Lietuvoje! NEMOKAMAI


MashPotato

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2830 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi sveiki forumiečiai, šiandien pravesiu gan greitą pamoką kaip atsisiųsti Pokemon GO Lietuvoje dar prieš official release :)


 


Įspėjimas:


Esu girdėjas kad užtai galima gauti prietaiso (t.y telefono) baną, nežinau ar tai teisybė bet man ir mano pažįstamiems nieko nenutiko. Tai aš rizikuoju. Ir dar nežinau koks tai bus ban'as jei toks egzistuoja, arba paskyros arba telefono :)


 


Manau pamoką bus nesunki, kadangi nėra region lock'o todėl įmanoma žaisti šį žaidimą ir Lietuvoje, prieš oficialų išleidimą :)


 


Taigi sistemos reikalavimai:


 


Android


  • Nuo Android 4.4 iki Android 6.0.1 - OS versijos.
  • Geriausia būtu rezoliucija 720x1280 pixelių.
  • Stiprus interneto ryšio (Wi-Fi, 3G, arba4G)
  • GPS ir Vietos Prieeigos.
  • Intel CPUs nėra palaikomi.

 


1 žingsnis:


 


Einame į šį puslapį: 


https://apkpure.com/pok%C3%A9mon-go/com.nianticlabs.pokemongo


 


2 žingsnis:


Spaudžiame mygtuką "Download Apk" instaliaciją užims


58.1 MB vietos.


 


3 žingsnis:


 


Viskas, atidarome .apk failą ir jį instaliuojame.


 


4 žingsnis:


 


Prieš atidarydami atsiustą programą įjunkite GPS ir Internetą.


 


Linksmo žaidimo ;)


 


Jei nesunku +Rep už šitą pamoką :D


 


Mano youtubę kanalas:


Spausk čia


 


  • Teigiamai 3
  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ponas, naujausioje versijoje Intel x86 palaikomi,

asmeniškai siūsčiausi iš apkmirror.

Dėl reikalavimų žvalgiausi per oficialias svetainės. Tai ten taip buvo parašyta :D

Neįmanoma panašaus padaryti ant IOS ?

Tuoj sukursiu ir pamoką iš IOS pusės :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Pirmą rašyt išmok, normalias spalvas dėk ir nenusišnekėk. Antrą ir drambliui būtų aišku kad jei iš google play nėra, tai ir taip aišku kad internete galima atsisiusti

Aš palaikau gerą kritiką bet šį karta nežinau kurioje vietoje nusišnekėjau (kitą karta duodamas pastabą nurodyk vietą) Jei gali parašyk kokios yra "normalios" spalvos, nes aš tikrai nežinau. Tai jei drambliams aišku tada ši pamoka ne drambliams, Taip žinoma, iš interneto viską galimą atsisiųsti, bet kažkodėl vistiek yra kuriamos pamokos. Dar nosinę praleidai žodyje atsisiųsti :)

Redaguota , nario TavoSensejus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš palaikau gerą kritiką bet šį karta nežinau kurioje vietoje nusišnekėjau (kitą karta duodamas pastabą nurodyk vietą) Jei gali parašyk kokios yra "normalios" spalvos, nes aš tikrai nežinau. Tai jei drambliams aišku tada ši pamoka ne drambliams, Taip žinoma, iš interneto viską galimą atsisiųsti, bet kažkodėl vistiek yra kuriamos pamokos. Dar nosinę praleidai žodyje atsisiųsti :)

pas tave irgi klaidu yra kad ir kiek stengiais be klaidu rasyt ^^

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2830 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...