Peršokti į turinį

[GM]Kampelis atnaujinta! [2011-10-12]


Mikey

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4610 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sanchez nu tu esi profas siam reikale, esu dirbes su tavim aciu ir sekmes ;]

Aš seniau ir su juo dirbau man rodos :) Nes irgi su Linas_Sanchez dirbau jis dar būvo tik pradinūkas tadą taip pat ir aš

Kai jis buvo pradinukas, tu dar čiulptuka čiulpiai, tai čia nerašinėk nesamonių.

Sakai čiulptuką čiulpiau?:D Nejuokink gerai ir įsiskaitik į sakini daug yra Linu su tokiais pat nick ną kopijuoją tai iš kur aš galiu žinoti?:D Na kad patilėk ir nerink postų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Atsakymų 210
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

Sanchez nu tu esi profas siam reikale, esu dirbes su tavim aciu ir sekmes ;]

Aš seniau ir su juo dirbau man rodos :) Nes irgi su Linas_Sanchez dirbau jis dar būvo tik pradinūkas tadą taip pat ir aš

Kai jis buvo pradinukas, tu dar čiulptuka čiulpiai, tai čia nerašinėk nesamonių.

Sakai čiulptuką čiulpiau?:D Nejuokink gerai ir įsiskaitik į sakini daug yra Linu su tokiais pat nick ną kopijuoją tai iš kur aš galiu žinoti?:D Na kad patilėk ir nerink postų.

Aš tai pritariu xStaskax; Man rodos tu čia renki bereikalingus postus. Beto matau neturi ką pasakyti. Tai ir patilėk gerai? :) Bus ramiau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Baudejau, tu nesupratai,

Zek, pavyzdziui save pasodinu i cype 2000 sek. Nukelia mane i JAIL'a, prabunu ten 1 min ir numirstu, bet tu 2000 sek taip ir neatsedziu...

Kaip istaisyt sia klaida ?

Gal zinot kas nors kaip istaisyt ? :)

Man reikia matyti. ://

Aš kai save į jaila pasisodinu tai krentu iš dangaus, šita lengva ištaisyti. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

"vau" koks tu fake , galvoji čia pasakysi kad tu Linas Sanchez ir sakysi savo nicką visiems? Čia galvoji kad pasakysi savo nickus ir tipo kad tu Linas Sanchez, paskui pamatys kokiam LRG tave ir zirs? Aš pasirašysiu

Sveiki aš esu Dogas

Mano nickai

Petras_Xujanosis

ir panašiai? :oho:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4610 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.


×
×
  • Sukurti naują...