Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[GM]Kampelis atnaujinta! [2011-10-12]


Mikey

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4593 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kas sakei kad as parduotu ar uz lt noriu tesok istaisu ir viskas :D beija jei ideis free tai tegul :D visteik bus bugu o pas mane nebus :D net jau nera

Ka as sutvarkau.

Objeiktu uzkrovima po relog,

Nauja admin lvl,

lygonines buga istaisau,

jaill buga istaisau,

idejau 5 new darbus,

Idejau nauja apsauga nuo rcon flod :D na ka seikmeis...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Atsakymų 210
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

Kas sakei kad as parduotu ar uz lt noriu tesok istaisu ir viskas :D beija jei ideis free tai tegul :D visteik bus bugu o pas mane nebus :D net jau nera

Ka as sutvarkau.

Objeiktu uzkrovima po relog,

Nauja admin lvl,

lygonines buga istaisau,

jaill buga istaisau,

idejau 5 new darbus,

Idejau nauja apsauga nuo rcon flod :D na ka seikmeis...

Vitalijau jaigu ką ten ne bugai yra. :) Ten ne ligonines bugas, o reikia pakeisti streamer object... jail ten tikrai nebugas, reikia pakeisti kordinates.. dabus labai lengva sukurti 30min darbo... Nu žodžių nelabai kas iš taves pirks :)

Nebent sukurk scriptu, pvz: /kapotas ; /bagazine ; ir k.t. Na aš dauka keisiu :) bet tikrai neplatinsiu.. Nes ir padarysiu kelio remontus.. ir .t.t

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Joki object nedingineja, ka jus cia, jei normalus netas, ir per hosta leidi - ciki eina :)

Del to Saugojimo GM: Kaip suprantu, tu ji naudoti gali, bet be autoriu teisiu negali platinti. As pats sita GM naudoju, bugu jau neliko, tik su ta liegonine terliojames dabar, nieko, sake mapperis mano sumappins vidu, o siaip - geras GM, prisikabinti prie ko nera, matosi kad Sanchez darbas, Mldc kurejas GM'u jis, kad ir daugiau tokiu butu :) Bet naudoju edita: susidejau /admin /vip komandas, nes zaidejam su VIP ir admin susisiekt neimanoma, nebet per SMS, ir dar kelis bug rades buvau, bet liko man tik ligonine. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Joki object nedingineja, ka jus cia, jei normalus netas, ir per hosta leidi - ciki eina :)

Del to Saugojimo GM: Kaip suprantu, tu ji naudoti gali, bet be autoriu teisiu negali platinti. As pats sita GM naudoju, bugu jau neliko, tik su ta liegonine terliojames dabar, nieko, sake mapperis mano sumappins vidu, o siaip - geras GM, prisikabinti prie ko nera, matosi kad Sanchez darbas, Mldc kurejas GM'u jis, kad ir daugiau tokiu butu :) Bet naudoju edita: susidejau /admin /vip komandas, nes zaidejam su VIP ir admin susisiekt neimanoma, nebet per SMS, ir dar kelis bug rades buvau, bet liko man tik ligonine. :)

Mhmmmm, toj ligoninei kai miršti ten nebugas, tesiog reikia pakeisti streamerius. :) Ir viskas OK :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4593 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.


×
×
  • Sukurti naują...