Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2846 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kaip tu gali praleisti laiką gerai, serveryje kuris yra nekoks? Aprašymo kaip supratau esmė buvo papasakoti apie paslaugas ir rankus. Tai jau pasako daug apie serverį. Taip pat neturit domeno, kas reiškiasi, kad nežadat investuoti į serverį ir palei aprašymą - tikites gauti pajamų. Serveris kaip suprantu eilinis, t.y niekuo neišsiskiriantis. gl & hf

P.S kit'ai kažkoks bullshit

Ai taip dar nepaminėjau - taa tekstas, kaip suprantu jūsų logo yra šlykštus

Puikus projektas. Žmogus kuris dirbo su pluginais patyres ir išmano savo darbą. Viskas daryti pačių. Nepatingėkite ir užsukite per startą. ;)

Kaip suprasti "Viskas daryti pačių"?

P.P.S Visiem žmonėm jų pačių kurtas projektas yra puikus.

Redaguota , nario Dr. Arnas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip tu gali praleisti laiką gerai, serveryje kuris yra nekoks? Aprašymo kaip supratau esmė buvo papasakoti apie paslaugas ir rankus. Tai jau pasako daug apie serverį. Taip pat neturit domeno, kas reiškiasi, kad nežadat investuoti į serverį ir palei aprašymą - tikites gauti pajamų. Serveris kaip suprantu eilinis, t.y niekuo neišsiskiriantis. gl & hf

P.S kit'ai kažkoks bullshit

Ai taip dar nepaminėjau - taa tekstas, kaip suprantu jūsų logo yra šlykštus

Kaip suprasti "Viskas daryti pačių"?

P.P.S Visiem žmonėm jų pačių kurtas projektas yra puikus.

Kad ir kokia čia yra nuomonė. 

 

Pirma domenas. Jis bus mes investuosime į serveri ir tikrai nebus kaip šūdservis kuris žlunga po savaitės. Ne, mes į jį investuosime tiek lėšų tiek laiko. O kodėl nėra domeno? Pagrinde todėl kad buvo perkamas VPS kuris palaikytu serveryje ir nekeltu lag kitiems žaidėjams. Visas serveris buvo kurtas neilga laiką todėl lėšų buvo minimaliai o kalbant apie ateinanti mėnesį jų bus daugiau ir bus nupirktas domenas.

 

Antra logo. Tavo nuomone jis šlykštus, mano nuomone gražus, kitiems vėl skirtinga. Kiekvienas turi savo skonį ir kiekvienas mato skirtingai.

 

O tavo klausimas "Kaip suprasti "Viskas daryti pačių"?" yra šiek tiek kvailas. Manau turi būti aišku kad kalbama apie serverio spawna, pluginu koregacijas ir t.t. To norėjau pabrėžti kad serveris nėra parsisiūstas jau padarytas ar kad jis vogtas, ne viskas daryti pačių. 

 

O pagrinde aprašyti rangai ir paslaugos nes tai ir yra pagrindinis daugumos serverių dalykas, rangai kad būtu įdomiau žaisti o paslaugos skirtos kad būtu lengviau žaisti.

 

Na o jei rašydamas čia norėjai pašiepti projektą ar ką nemanau kad pavyko nes pirma nuomonė dažniausia klaidinga. Kaip sakoma "Nespresk apie knyga iš viršelio" tai čia nespręsk apie serveri iš pristatymo. Pristatymas tik savotiška trumpa reklama o ne serveris. Na be ačiū už nuomonę :)

Redaguota , nario Nikezas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip tu gali praleisti laiką gerai, serveryje kuris yra nekoks? Aprašymo kaip supratau esmė buvo papasakoti apie paslaugas ir rankus. Tai jau pasako daug apie serverį. Taip pat neturit domeno, kas reiškiasi, kad nežadat investuoti į serverį ir palei aprašymą - tikites gauti pajamų. Serveris kaip suprantu eilinis, t.y niekuo neišsiskiriantis. gl & hf

P.S kit'ai kažkoks bullshit

Ai taip dar nepaminėjau - taa tekstas, kaip suprantu jūsų logo yra šlykštus

Kaip suprasti "Viskas daryti pačių"?

P.P.S Visiem žmonėm jų pačių kurtas projektas yra puikus.

 

Pritarsiu Dr.Arnui, jog GFX srityje Jūs neesat stipruoliai. Taip, kiek žmonių tiek ir nuomonių, bet logo yra šlykštus.. ar net gi čia kaip logo/banneris buvo daryta? nesuprantu. 4 metus turiu patirties GFX'e ir galiu pasakyti, jog logo yra 2 sekundžių darbo. Chebryte, jeigu norit iš serverio ne padstavos o mcpassiono sėkmės - dirbkit. Samdykit GFX'eri, kuris jeigu geras, Jums padarys axueną logo už centus.

 

Vėl gi, webe logo yra kaip suprantu užtranspare'intas.. visiškai nesižiūri, nu aš jau jums išdėsčiau dėl logo.

 

Kitas niuansas, tie kitai ir vipai.. kopijuotas dalykas iš senų, senų laikų.. Nerėkaukit dabar.. taip žinau kiek darbo ir užsipisimo su permissionais sutvarkyti viską, bet ką aš žinau, gal copy/paste darėt, ne mano reikalas. Reikia kažko unikalaus, spawnas nėra serverio unikalumas. Unikalumas yra sistemoje serverio, o vat kaip jūs tą unikalumą susikursite priklausys nuo Jūsų pačių.

 

Sėkmės ;)

Redaguota , nario Mantucha
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visų jūsų "GFXeriu" nuomone jei projekto GFX negražus ir jums netinka reiškia į serveri neverta net žiūrėti? Mes nesistengiame kad jums patiktu forumas, nieko nesakau jei čia samp serveris tada reikia ir forumo gražaus bet čia Minecraft, jo žaidėjai nesidomi forumais jie labiau orentuojasi į pati serveri.

 

Aš nieko nesakau gal jums atrodo kad čia viskas matyta, taip pagrindiniai pluginai matyti aš nieko nesakau juk nesukursi serverio be pagrindinių pluginu. Bet mes stengsimės ir sieksime sukurti kažką unikalaus. 

O dėl domeno. Ta pati situacija kaip ir dėl logo niekas į jį nežiūri. Kas šiais laikais veda pilna adresą? Paieškos lauke parašaus gran ir išmeta viska. Bet .lt domenas bus neabėjokite, neesame tokie kad pasiduotume ir dar kai nėra dėl ko.

 

Mantai gerai sakiai viskas priklauso nuo mūsų ir jei dabar atrodo kas nors blogai mes į tai atsižvelgsime ir judėsime į prieki. Nepasiduosime pirmoje bėdoje, gal iš pradžių bus sunku bet nenuleisime ranku bandysime įnešti unikalumo ir to grožio.

 

 

Papildysiu... Sakė "Domeną gali pirkti ir tie projektai, kurie žlunga po savaitės, žiūrėk kiek daug žmonių pardavinėja tuos domenus." pasakyti tiesa? Tokie kurie perka domenus ir užsidaro po savaitės yra nesubrende vaikai kurie siekia pelno ir nieko nemokėdami po pirmos kliūtės pasiduoda ir mano kad geriausia viskas mesti. Mes ne tokie.

Redaguota , nario Nikezas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai nors aprašyt galėjai. Aprašė paslaugų kainas , ir ką jie gauną daugiau nieko čia nematau

Kaip matai ne aš įkėliau aprašymą. Ir be to aprašymas bus naujinamas. Manau dadėsime dar ši tą naujo.

 

O temos kūrėjas negali dabar jos redaguoti štai įsamesnis mano redaguotas aprašymas http://grand-fire.us.lt/index.php?/topic/19-grand-fire-serverio-aprašymas/#entry22surašyta tik tai kas man rodos yra svarbiausia

Redaguota , nario Nikezas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kad ir kokia čia yra nuomonė.

Pirma domenas. Jis bus mes investuosime į serveri ir tikrai nebus kaip šūdservis kuris žlunga po savaitės. Ne, mes į jį investuosime tiek lėšų tiek laiko. O kodėl nėra domeno? Pagrinde todėl kad buvo perkamas VPS kuris palaikytu serveryje ir nekeltu lag kitiems žaidėjams. Visas serveris buvo kurtas neilga laiką todėl lėšų buvo minimaliai o kalbant apie ateinanti mėnesį jų bus daugiau ir bus nupirktas domenas.

Antra logo. Tavo nuomone jis šlykštus, mano nuomone gražus, kitiems vėl skirtinga. Kiekvienas turi savo skonį ir kiekvienas mato skirtingai.

O tavo klausimas "Kaip suprasti "Viskas daryti pačių"?" yra šiek tiek kvailas. Manau turi būti aišku kad kalbama apie serverio spawna, pluginu koregacijas ir t.t. To norėjau pabrėžti kad serveris nėra parsisiūstas jau padarytas ar kad jis vogtas, ne viskas daryti pačių.

O pagrinde aprašyti rangai ir paslaugos nes tai ir yra pagrindinis daugumos serverių dalykas, rangai kad būtu įdomiau žaisti o paslaugos skirtos kad būtu lengviau žaisti.

Na o jei rašydamas čia norėjai pašiepti projektą ar ką nemanau kad pavyko nes pirma nuomonė dažniausia klaidinga. Kaip sakoma "Nespresk apie knyga iš viršelio" tai čia nespręsk apie serveri iš pristatymo. Pristatymas tik savotiška trumpa reklama o ne serveris. Na be ačiū už nuomonę :)

Visų jūsų "GFXeriu" nuomone jei projekto GFX negražus ir jums netinka reiškia į serveri neverta net žiūrėti? Mes nesistengiame kad jums patiktu forumas, nieko nesakau jei čia samp serveris tada reikia ir forumo gražaus bet čia Minecraft, jo žaidėjai nesidomi forumais jie labiau orentuojasi į pati serveri.

Aš nieko nesakau gal jums atrodo kad čia viskas matyta, taip pagrindiniai pluginai matyti aš nieko nesakau juk nesukursi serverio be pagrindinių pluginu. Bet mes stengsimės ir sieksime sukurti kažką unikalaus.

O dėl domeno. Ta pati situacija kaip ir dėl logo niekas į jį nežiūri. Kas šiais laikais veda pilna adresą? Paieškos lauke parašaus gran ir išmeta viska. Bet .lt domenas bus neabėjokite, neesame tokie kad pasiduotume ir dar kai nėra dėl ko.

Mantai gerai sakiai viskas priklauso nuo mūsų ir jei dabar atrodo kas nors blogai mes į tai atsižvelgsime ir judėsime į prieki. Nepasiduosime pirmoje bėdoje, gal iš pradžių bus sunku bet nenuleisime ranku bandysime įnešti unikalumo ir to grožio.

Papildysiu... Sakė "Domeną gali pirkti ir tie projektai, kurie žlunga po savaitės, žiūrėk kiek daug žmonių pardavinėja tuos domenus." pasakyti tiesa? Tokie kurie perka domenus ir užsidaro po savaitės yra nesubrende vaikai kurie siekia pelno ir nieko nemokėdami po pirmos kliūtės pasiduoda ir mano kad geriausia viskas mesti. Mes ne tokie.[/size]

Na apie tą klausimą kur viskaa daryti pačių, tai aš jį interpretavau kaip jūsų kurti pluginai. Beto ten ne pluginų koregacijas, o pluginų config'ų koregacijos.

Taip pat dar galima sukurti gerą, unikalų serverį BE pagrindinių pluginų.

Ir dar dėl tų rank'ų ir privilegijų, tai nėra serverio pagrindas ir nebūtina buvo jų rašyti, geriau būtumėt apraše savo unikalias sistemas.

Palei tą atnaujintą aprašymą atrodo, kad būsit niekuo neišsiskiriantis serveris, factions, jobs ( ir tai tik išversti pavadinimai iš default darbų ).

Redaguota , nario Dr. Arnas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na apie tą klausimą kur viskaa daryti pačių, tai aš jį interpretavau kaip jūsų kurti pluginai. Beto ten ne pluginų koregacijas, o pluginų config'ų koregacijos.

Taip pat dar galima sukurti gerą, unikalų serverį BE pagrindinių pluginų.

Ir dar dėl tų rank'ų ir privilegijų, tai nėra serverio pagrindas ir nebūtina buvo jų rašyti, geriau būtumėt apraše savo unikalias sistemas.

Palei tą atnaujintą aprašymą atrodo, kad būsit niekuo neišsiskiriantis serveris, factions, jobs ( ir tai tik išversti pavadinimai iš default darbų ).

O ar tu paskaitei toliau? Ar tik pamatiai Faction Jobs ir tiek? Mes rašome kad skirsime tiek gautas tiek savo lėšas naujoms sistemoms ir jų gavybai. Mes dabar nesakome kad esame unikalus severis. Mes to sieksime palaipsniui. Ačiū už nuomone manau ją išreiškei nebereikia postinti. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O ar tu paskaitei toliau? Ar tik pamatiai Faction Jobs ir tiek? Mes rašome kad skirsime tiek gautas tiek savo lėšas naujoms sistemoms ir jų gavybai. Mes dabar nesakome kad esame unikalus severis. Mes to sieksime palaipsniui. Ačiū už nuomone manau ją išreiškei nebereikia postinti. :)

Papostinsiu dar dėl tavęs. Juokinga, žadat skirti lėšas pluginams kuriuos betkada galima atsisiųsti iš interneto ? Dar jūs tikites gauti pajamų su tokiom bereikalingom privilegijom?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Matau apie minecraft pluginus nusimanai nedaug? O žinojai kad geriausius pluginus kurie yra unikalus reikia pirkti? Parodyk man koki pluginą kurio nebūtu turėjas nei vienas projektas? Tokio nerasi nebent reikia pirkti iš žmonių kurie juos kuria. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Matau apie minecraft pluginus nusimanai nedaug? O žinojai kad geriausius pluginus kurie yra unikalus reikia pirkti? Parodyk man koki pluginą kurio nebūtu turėjas nei vienas projektas? Tokio nerasi nebent reikia pirkti iš žmonių kurie juos kuria.

Manu nusimanau daugiau nei tu, pluginus, kad ir mokamus galima rasti paplatintus tik ne naujausios versijos. Dėl paskutinio sakinio tikrai nusišnekėjai. Taip pat unikalus yra vienintelis tokios rūšies, ir jei žadat nusipirkti pluginą kokį nors tai jis nebus unikalus, nes kiti žmonės jį gali nusipirkti ir turės (omenyje turiu pluginus iš spigot). Na apibendrinant pasakysiu - nežinai - nešnekėk.

Redaguota , nario Dr. Arnas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aprašymas

 

Pasiskaitęs komentarus ir aprašymą nepatingėsiu ir savo nuomonę išsakyti :) Taigi aprašymas manau yra tragiškas, kodėl? Nes nėra nei viena aprašyta serverio sistema. Taip pat pridėkime panašų aprašymą, kurio nuoroda yra: http://grand-fire.us.lt/index.php?/topic/19-grand-fire-serverio-apra%C5%A1ymas/#entry22

 

"Tikriausia kažkuriems iš jūsų pabodo žaisti ten pat kur jau viskas patirta?" - taip pabodo tie survival/pvp/factions su tais pačiais pluginais.. Nieko naujo. Ir tu siūlai ką? O gi survival/factions/pvp  :D

 

"Taip pat, serveris nėra įprastas, kur tik kasi,statai,žudai ir negauni jokios naudos. Ne, čia jums už tai ir mokama. Serveryje įdiegtas pluginas, kuris jums leidžia turėti daugiau negi 2 darbus, už kuriuos Jus gaunate tam tikrą atlygį." - man atrodo tu grįžai laiku, nes dabar vos ne kas 4 survival serveris turi tą jobs įskiepį.

 

"Verta paminėti jog serveriai yra bei bus daromi ne dėl pinigų, tad visi pinigai, kuriuos gausime bus naudojami serverių tobulinimui, jų plėtimui, naujų pluginų kūrimui ir pnš." - serveriui paaukoti pinigai eis į naujų įskiepių kūrimą? Tu ką už 10 eurų eisi į javos kursus? Toks mini pastebėjimas.

 

Kam man reikia žinoti kokie bus kit'ai ir rankup'ai? Tuo labiau paslaugos? Tai greičiau parodo jog serveris siekia tik pelno, o ne žaidėjų gero žaidimo plėtojimo.

 

Pereinam prie komentarų

 

Na turiu kelis pastebėjimus:

 

 

Matau apie minecraft pluginus nusimanai nedaug? O žinojai kad geriausius pluginus kurie yra unikalus reikia pirkti? Parodyk man koki pluginą kurio nebūtu turėjas nei vienas projektas? Tokio nerasi nebent reikia pirkti iš žmonių kurie juos kuria. 

 

Nusimanau daug, nes pats juos kuriu. Tie įskiepiai, kuriuos tu žadi pirkti, nėra unikalūs, juos rasi dauguma serverių ir tai nepadarys tavo serverį kažkuo išskirtinį. Tiesiog tie įskiepiai yra mokami, kad kūrėjai galėtų neapleisti, nusipirkti maisto, atnaujinti dažnai. Nes tokių didelių įskiepių sukūrimas kainuoja nemažai laiko.

 

 

Ką tu čia kliedi? Išdėstei savo mintis? Ačiū kad leidai pasijuokti ir už kritiką. Atsižvelgime į ją. 

 

Tau žmogus sako teisingą kritiką ir tu iš juos juokiesi? Turėtum pasimokyti ir rimtai atsižvelgti į ją, nes liksi šūdserverių krūvoje.

 

 

O ar tu paskaitei toliau? Ar tik pamatiai Faction Jobs ir tiek? Mes rašome kad skirsime tiek gautas tiek savo lėšas naujoms sistemoms ir jų gavybai. Mes dabar nesakome kad esame unikalus severis. Mes to sieksime palaipsniui. Ačiū už nuomone manau ją išreiškei nebereikia postinti. :)

 

Taip, tu teisus reikia naujų sistemų ir visą kitą, bet tiesiog aš jau net neįsivaizduoju ką dar kišt reiktų į tą survival/factions/pvp tipo serverį? Ta prasme prikiši visokios nesąmonės ir nesigaudys žaidėjai, crashins serverį nuo 20 žaidėjų, jei bus per prastas hostas.

 

 

Startas numatomas rytoj 17 valandą :) Malonu jog apsilankysite. 

Sėkmės gal ateisiu.

 

Taigi per daug čia rašau. Manau užteks čia kol kas. Tai tik mano nuomonė, tad peace  :taika:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2846 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...