Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

MCDIAMOND - Naujos kartos serveris [1.10.2]


B4SSY!

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2865 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

MCDIAMOND

 

 

Serverio aprašymas:

 

Serveris, yra įsikuręs viename iš daugelių žemėlapio kaimelių, visas kaimelis yra atnaujinas sukurti malūnai, shopai ir t.t, kolkas kaimelis yra mažas, bet po biški jis plėsis ir bus visokių įdomybių, serveris neturi jokio tinklapio, nes manau, kad minecraftui nėra reikalingas tinklalapis, nebent serveris yra jau visisiškai įšsiplėtęs. Taipogi serveris nėra iš geriausių ir iš blogiausių yra rankų sistema, kit'ų sistema, paslaugos yra perkamos su sms žinute, todėl nereikės kviesti į skaipą, kad nusipirkti paslaugą. Štai ir viskas, daugiau pamatysite prisijungę į patį serverį.

 

84fbc328c692576f27cf3ed51883e89e556.PNG

 

7ae811b6a8bd67d34f634a0643e59fa8461.PNG

 

823eb7700e1a195d2ae14eea39d25775262.PNG

 

abe6c4b90156ce4e6ddea3a33444778f283.PNG

 

BEREIKŠMIAI KOMENTARAI NELAUKIAMI!

 

IP: mcdiamond.minehost.lt

 

KONTAKAI skype: t.a.u.t.v.e

 

 

Redaguota , nario AM3N
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šis serveris yra legendinis. REKOMENDUOJU UŽSUKTI IR ŽAISTI
Vien tik atėjęs į serverį pajūtau tą laisvę, tą unikalumą kurio ieškojau kiekviename serverye, bet niekur neradau, o tik čia:
 IP: mcdiamond.minehost.lt
Atradau ko aš ir ieškojau. Net pats IP adresas puikiai nusako ant kokio nuostabaus hostingo paslaugų teikiančios įmonės stovi serveris. Galingiausias visų.
Pirmieji mano žingsiai pakeitė mano požiūri į šį serverį kai išėjęs iš pagrindinės atsiradimo vietos pastato, pasisukau dešinėn ir pastebėjau uždarą "spąstų kasyklą" arba kitaip žinoma, kaip "prasicheatink pro ją ir gausi dachuja visko ko tik nori". Gaila, net pro bedrock siena nesugebėjau prasilaužti, ant tiek stipriom apsaugom apdėtas serveris!
6220d3817d.png
Tada patikrinęs savo kišenes ir atradęs jame 100$ nusprendžiau paeiti keletą žingsnių į priekį ir pasukti į kairę, kur radau nuostabiausią parduotuvę, unikaliai pastatyta ir pristatyta ChestShop įskiepiu, kuris leido man apsipirkti ir parduoti, pasiruošiau pagaliau įžengti į tikrąjį gyvenimą serverio po buvimo parduotuvėje 10 minučių atrodymas vat taip:
55439076bf.pngAš jau jaučiau kaip uždominavau serveri vien prabūdamas jame tik 10-čia minučių. Aš atrodau - Alfa. Ir esu Alfa.
 
Aš. Duominuoju.
 
Mano istorija dar tik prasideda..
Aptikau nepaprastai ypatingą šūlinį, kuris turi antgamtinių galių išpildyti betkokį norą.. Taigi.. Nepraleidau tokios akimirkos neišbandęs jos:
81c78ae992.png2565ea311e.pngbf79b595a7.png(tikrai noras mano nesusijas su papais :^) )
Kątik pradėjo aušti, o aš kiptik pradėjau artėti prie raudonosios linijos - išgyvenimo pradėjimo ribos.
0c7d52ded4.png
 
DAY 1
Tik išėjas į tikrąjį pasaulį, jau išalkau ir teko sunaudoti mano limituotą inventoriu.
d94e33b993.png
 
Perėjas miškų marias, dydžiausius kalnus, sutikau savo stipriausią priešą:
b3159a56b2.png
 
Moo-sama-sensei-senpai-kūrwa-kawaii-desu-ne
Mes su juo kovojom.. Ilgus metus.. Ir galiausiai jį vėl sutikau..Šiame pasaulyje.. Ir..
108aa9ec4c.png
Jis mane vėl nugalėjo.. Su savo nuostabiąją šiknaskyle ir speneliais.
 
Rip Smaučiokas 9/11 2016


 
Į šį atsakymą įdėta daugiau darbo nei į serverį. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2865 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...