Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

16-mečio teisės


BaRaNaS

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 829 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tai ko tu čia dabar verki kad tavo tėvai tave prižiūri ?

 

Jeigu tau nepatinka, tai išjunk telefoną, ir  valkatauk per naktį. 16 metų škacas esi, sulauksi 18-19 metų, suprasi kaip smagu namuose pagulėt, kaip jokių problemų nėra, ir kaip motina ant stalo maistą palieka.

Kai buvai 16-kos, garantuoju sakei kitaip ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mergom išvis čia bliamba kiek pažystu be ribų viskas :D

 

Blem man buvo dar taip. 10kl šventėm 100 dienį pirtį tai *Myliu SuperGames.lt* visi išskyrus dar viena tokį per naktį pasiliko kiek prašiau neleido(niekur vpš per naktį neišleidžia) ir dar svarbiausiai jie norėjo parsivežt iš to 100dienio tai pripisau proto ten tiek ir tiek apie pirties adresą nixuje nieko nerado ir laimingas paryčiais gryžau namo. O kiek irgi vaikystėj prašydavau pas draugą nakvot neleisdavo. Dar ir dabar kaip ir tau situacija yra laiko po padu, o poto dar po tokių š atsiskiri nuo draugų. 

Ir dar sakau kodėl neišliadžiat per naktį 'padėkosi kai užaugsi' tiek per nervus pisa po tokių žodžiu.

 

Vienu žodžiu įpisk rašteli ir vanok kur nori.

 

Dėl raštelio tai taip ir bus kokį sykį :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Lengva pasakyt, esu išėjas ir aš pora kartų, atrašė dar ir ne tiek moralo pvz "kuom mes tau blogi tėvai?", "ar mes geriam?", "ar mes tavim nesirūpinam?" va tokių lempų prišaudo kurios man visai nepatinka, viena kartą net ir patys ieškot važiavo manęs jog negrįžau pora valandų nuo sutarto laiko kada reikia grįžt namo, nors žinojo kur esu, ir su kuo.

Tu tik džiaukis, kad tėvai rūpinasi tavimi:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Matai, dėl tų davatkų ir myžnių, tai su mano tėvais tiesa :D jie niekad neleidžia ir neleisdavo pvz atsikirst kitiems, jeigu mušdavo pagal juos reikėdavo nusileist arba nekreipt dėmesio arba kreiptis į tėvus, bet prieš pora metų pats susiėmiau ir supratau, jog tokiu tėvų požiūriu tikrai užaugęs galiu būt mėmė, tai pats ir į MMA einu, ir kultūrizmu užsiemu. Ir tikrai nuo to laiko kai pradėjau lankyt, daug kas manyje pasikeitė, tai bent tuom galiu džiauktis, jog tikrai užaugęs mėmė ar myžnius nebūsiu :D o dėl to jog džiauktis kad rūpinasi, tai čia toks ir rūpestis kiekvieną dieną "laiko po savo padu" arba prie kompiuterio per dienas, arba lauke neilgam leidžia.

Manau jei tau reikėjo pradėt lankyt MMA tai čia jau ir pas tave pasitikėjimo savim problemų buvo. Turi turėt savo nuomonę apie save ir neklausyt kitų. Bet man tėvai sakydavo kai mažesnis buvau 'dėk atgal' :D

1:14

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Lengva pasakyt, esu išėjas ir aš pora kartų, atrašė dar ir ne tiek moralo pvz "kuom mes tau blogi tėvai?", "ar mes geriam?", "ar mes tavim nesirūpinam?" va tokių lempų prišaudo kurios man visai nepatinka, viena kartą net ir patys ieškot važiavo manęs jog negrįžau pora valandų nuo sutarto laiko kada reikia grįžt namo, nors žinojo kur esu, ir su kuo.

Same :D

Šiaip patarčiau niekur nelakstyt, palaukt tos 18 metų, neskubėt gyvent. Nes taip ir baigias 16 metų lakstymai :D

Šiaip iš savo patirties siūlyčiau nepalikinėti ten tų raštelių, neskaudink tėvų. Tave jie maitina, už jų pinigus tu valgai ir naudojies dabar kompiuteriu. Tad ir būk malonus ir atsileisk tėvam

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Same :D

Šiaip patarčiau niekur nelakstyt, palaukt tos 18 metų, neskubėt gyvent. Nes taip ir baigias 16 metų lakstymai :D

Šiaip iš savo patirties siūlyčiau nepalikinėti ten tų raštelių, neskaudink tėvų. Tave jie maitina, už jų pinigus tu valgai ir naudojies dabar kompiuteriu. Tad ir būk malonus ir atsileisk tėvam

 

Dėl valgymo, ir kompiuterio naudojimosi, nesutinku, nes pats dirbu, ir uždirbu, kaip kada pats nusiperku ko reikia pavalgyt (dažniausiai tėvai), už kompiuterį irgi pats mokėjau. O tėvams atsileist nelabai norisi kai jie man beveik nieko ir neleidžia, pagal juos mokslų metu, turėtų būt taip, miegas, valgis, mokslai. O per atostogas namuos lieku uždarytas prie kompiuterio, arba nebent neilgam į lauką išeit. Taip kad čia nei šis, nei tas.

Jeigu tau nėra laiko apribojimo kaip pvž kuri kažkelinta valandą būti namuose tai gali drąsiai eiti.

 

Tame esmė, jog mano draugam 16+, kai kurie ir jaunesni biški, bet jiems yra leidžiama grįžti vėlai, arba vėliau negu man (22:00, kartais ir 23:00) jeigu nors pora minučių pavėluoju, tenka klausytis moralo, ir ant kitos dienos lauke būti trumpiau. O tokių metų norėtūsi ir ilgiau pasibūti, arba bent jau per naktį kokiam gimtadienį, arba taip pas draugus/drauges.

Neponel. na rimtai čia viršūnė. Džiaukis, tėvai rupinasi. Nors nesuprantu, kam naktim valkiotis? Dienos turėtu pakakti, aš net neįsivaizduoju ką galima būtų nakti veikti. Pas kokia draugę eitum filmo žiūrėti, tada gal gal.

 

Jeigu pats esi pilnametis, tai dar nereiškia jog ir tu nenorėjai išeiti naktimis, arba bent jau pasilikti lauke ilgiau, o gal net ir pasilikti pas draugus/drauge per naktį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dėl valgymo, ir kompiuterio naudojimosi, nesutinku, nes pats dirbu, ir uždirbu, kaip kada pats nusiperku ko reikia pavalgyt (dažniausiai tėvai), už kompiuterį irgi pats mokėjau. O tėvams atsileist nelabai norisi kai jie man beveik nieko ir neleidžia, pagal juos mokslų metu, turėtų būt taip, miegas, valgis, mokslai. O per atostogas namuos lieku uždarytas prie kompiuterio, arba nebent neilgam į lauką išeit. Taip kad čia nei šis, nei tas.

Tame esmė, jog mano draugam 16+, kai kurie ir jaunesni biški, bet jiems yra leidžiama grįžti vėlai, arba vėliau negu man (22:00, kartais ir 23:00) jeigu nors pora minučių pavėluoju, tenka klausytis moralo, ir ant kitos dienos lauke būti trumpiau. O tokių metų norėtūsi ir ilgiau pasibūti, arba bent jau per naktį kokiam gimtadienį, arba taip pas draugus/drauges.

Jeigu pats esi pilnametis, tai dar nereiškia jog ir tu nenorėjai išeiti naktimis, arba bent jau pasilikti lauke ilgiau, o gal net ir pasilikti pas draugus/drauge per naktį.

O už internetą, elektrą kas moka? :D Man atrodo tu greičiau nukrypsi nuo kelio, negu ką gyvenime pasieksi :D
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 5 metų...
2016-07-09 15:30, Airidas126 parašė:

Tai ko tu čia dabar verki kad tavo tėvai tave prižiūri ?

 

Jeigu tau nepatinka, tai išjunk telefoną, ir  valkatauk per naktį. 16 metų škacas esi, sulauksi 18-19 metų, suprasi kaip smagu namuose pagulėt, kaip jokių problemų nėra, ir kaip motina ant stalo maistą palieka.

Nu kai būsiu 16 paziesiu ar tevai leidzia bet reikes rasteli palikt bet gali neleist bet nemanau zodziu bus kaip bus as nenoriu but visa vakara bet iki kokios 1:00 00:00 na nebent gal 2:00 ne ilgiau ce pats pasakysiu dar jiem kai pavargstu grysiu nebusiu visa nakti zinokit tik tiek :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 829 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...