Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Renkama komanda projektui


Doleee

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2856 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Vienam vakarui kalbėjus su draugu, nusprendėme kurti MineCraft projektą, tačiau dviems tai nepavyks, reikalinga komanda. Domenas būtų lifetown.lt (teliko nusipirkt hostingą webui), serverio hostingas taip pat yra ir šiandien pradėta dirbti su serveriu. Kas norėtų prisijungti prie mūsų, pridėkit į skype: domis3010 ir parašykit ką pats sugebat atlikti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vienam vakarui kalbėjus su draugu, nusprendėme kurti MineCraft projektą, tačiau dviems tai nepavyks, reikalinga komanda. Domenas būtų lifetown.lt (teliko nusipirkt hostingą webui), serverio hostingas taip pat yra ir šiandien pradėta dirbti su serveriu. Kas norėtų prisijungti prie mūsų, pridėkit į skype: domis3010 ir parašykit ką pats sugebat atlikti.

AIK Į PM :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pasikalbėjus su abiejais projekto bendrasavininkais, mano nuomonė būtų tokia - sukursite žmonėms DYKAI tinklapį (informacinį html / boostrap) sukursite forumą ( IPB unikaliu dizainu ) bei paslaugų, balsavimo sistemas (php programavimas/ kodavimas, dizaino pritaikymas), o jie tiesiog pasakys, kad netinką ir tave pašalins iš projekto. 
 

Mano hipotezė tokia.

 

Nepatariu eiti į šį projektą, ar bendrauti su šiais asmenims, iš pokalbio su jais tik naudos ieškojimas einą iš jų žodžių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pasikalbėjus su abiejais projekto bendrasavininkais, mano nuomonė būtų tokia - sukursite žmonėms DYKAI tinklapį (informacinį html / boostrap) sukursite forumą ( IPB unikaliu dizainu ) bei paslaugų, balsavimo sistemas (php programavimas/ kodavimas, dizaino pritaikymas), o jie tiesiog pasakys, kad netinką ir tave pašalins iš projekto. 

 

Mano hipotezė tokia.

 

Nepatariu eiti į šį projektą, ar bendrauti su šiais asmenims, iš pokalbio su jais tik naudos ieškojimas einą iš jų žodžių.

 

 

Hah aš ir taip galvoju, pasikviečiau į skype, parašiau jog galiu prisidėt bei dirbt su svetaine tai iškart išmetė iš kontaktų. :D tai ir veltui darbas būtų nuėjas :|

Redaguota , nario LeveL.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Hah aš ir taip galvoju, pasikviečiau į skype, parašiau jog galiu prisidėt bei dirbt su svetaine tai iškart išmetė iš kontaktų. :D tai ir veltui darbas būtų nuėjas :|

Tai, va kad čia lietuva, arba visi viską vagia arba sau naudos ieško.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2856 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...