Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

CS-GOLDEN.LT New Servers Project


Mongollas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2843 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Slowhack atakeris *Myliu SuperGames.lt* sugadinau cs'ą beidamas pas ta idijota i serverius

 

cs-golden.lt projektas sugadines tau cs ? tikrai ne. Svarus mano tie serveriai. irodymus pateikti, tada smeizk. nors pats  gadina kitiems net to nežinodamas!  

 

 

Faktas kad gadina kitems:

Redaguota , nario Always
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

cs-golden.lt projektas sugadines tau cs ? tikrai ne svarus mano serveriai. irodymus pateikti, tada smeizk. nors pats  gadina kitiems net to nežinodamas!  

 

 

Faktas kad gadina kitems:

Puikiai žinau, kad dėjosi mano serveriuose, pažiūrėk į video įkėlimo datą piemenį.

Beto jeigu ne žlabas matyk vieną kartą koks buvo užkrėstas failas, ne į mano IP serverių nukreipimas visai taip, kad laikas pamiegot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mantas S prasau įrodymus pateikti kai smeizi zmogu nes tavo zodziais niekas cia netiki laukiam visi irodimu 


paskaitykite zmoens tema kai jis vare ant kito zmogaus kad slowhack ant prikolo patikrinau jo serverius ir akurat :DD


https://www.supergames.lt/topic/204498-turinys-ištrintas/turynis pasalintas :DD


https://www.supergames.lt/topic/251926-independentslt-naujas-projektas/taipat cia 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Klausyk jeigu bijai konkurencijos taip ir sakyk, o jei kiši savo euriukus į ta boost'ą kišk toliau ir nepisk man proto, žmogus buvo patikimas pridėjo užkrėstų failų į serverį, tai dabar nebkniauk jau, o tiesiog užeik ir pažiūrėk ar like tie užkrėsti failai, ir ar aš protaudamas gadinčiau žaidimą, ar kitaip daryčiausi sau naudos ne taip kaip šitas pacanas, o pažiūrėjau amxmodx forume, ant šio projekto asmens užklijuota tikro rimto slowhackerio etiketė, gud lack my frends.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Klausyk jeigu bijai konkurencijos taip ir sakyk, o jei kiši savo euriukus į ta boost'ą kišk toliau ir nepisk man proto, žmogus buvo patikimas pridėjo užkrėstų failų į serverį, tai dabar nebkniauk jau, o tiesiog užeik ir pažiūrėk ar like tie užkrėsti failai, ir ar aš protaudamas gadinčiau žaidimą, ar kitaip daryčiausi sau naudos ne taip kaip šitas pacanas, o pažiūrėjau amxmodx forume, ant šio projekto asmens užklijuota tikro rimto slowhackerio etiketė, gud lack my frends.

 

Propoganda. kas dar?   :shok:

Redaguota , nario Always
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Klausyk jeigu bijai konkurencijos taip ir sakyk, o jei kiši savo euriukus į ta boost'ą kišk toliau ir nepisk man proto, žmogus buvo patikimas pridėjo užkrėstų failų į serverį, tai dabar nebkniauk jau, o tiesiog užeik ir pažiūrėk ar like tie užkrėsti failai, ir ar aš protaudamas gadinčiau žaidimą, ar kitaip daryčiausi sau naudos ne taip kaip šitas pacanas, o pažiūrėjau amxmodx forume, ant šio projekto asmens užklijuota tikro rimto slowhackerio etiketė, gud lack my frends.

Velnias tu  esi ka tu cia pisi prota tiems cs zaidejams kad uzkresta pituchas savo lopiskuose serveriuose sedi vienas lauki zaideju,pas mus svarus esa serveriai skundu nera o jeigu tau taip yra irodyk batonvezi  ryza galva istrink i asvalta ar visus plaukus reikes nupesioti. gaidy tu jibanas isiknos istrauk by bi kaip kazka rasai nes dar ir nesamones parasysi kaip dabar.Tad  tyliai sedi ir nekomentuoji. sudu.

Nes busi prisodintas.

Redaguota , nario Refleksas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Stumia ant Manto, nors patiems protas neišivystes iki tokio lygio. Kiek iš pažiūros matau jis nešoka į ragus ir atrodo gana padoriai, na o jūs kaikūrie tik parodot savo debiliškumo lygi.

Štai kur žmogus išsilavinęs ir suprantą viską padoriai, o jūs esat padugnės atsiprašant, kadangi aš tik pasakiau tiesą, o jūs už ją pykstate žinomą, visi už tiesą pykstą, bet ką padarysi matomai taip turi būti, likite tam savo žemam lygyje ir toliau. Peace out.

 

 

Velnias tu  esi ka tu cia pisi prota tiems cs zaidejams kad uzkresta pituchas savo lopiskuose serveriuose sedi vienas lauki zaideju,pas mus svarus esa serveriai skundu nera o jeigu tau taip yra irodyk batonvezi  ryza galva istrink i asvalta ar visus plaukus reikes nupesioti. gaidy tu jibanas isiknos istrauk by bi kaip kazka rasai nes dar ir nesamones parasysi kaip dabar.Tad  tyliai sedi ir nekomentuoji. sudu.

Nes busi prisodintas.

Tarp kitko aš nesėdžiu ir nelaukiu žmonių vienas, kadangi jų kiekiu tikrai nesiskundžiu ir be papildomų reklamų kaip kaip jūs kad kišat instalus ir bbž kokius failus kur šuo bibio nekišą. 
Redaguota , nario Mantas S.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Štai kur žmogus išsilavinęs ir suprantą viską padoriai, o jūs esat padugnės atsiprašant, kadangi aš tik pasakiau tiesą, o jūs už ją pykstate žinomą, visi už tiesą pykstą, bet ką padarysi matomai taip turi būti, likite tam savo žemam lygyje ir toliau. Peace out.

 

 

Tarp kitko aš nesėdžiu ir nelaukiu žmonių vienas, kadangi jų kiekiu tikrai nesiskundžiu ir be papildomų reklamų kaip kaip jūs kad kišat instalus ir bbž kokius failus kur šuo bibio nekišą. 

 

Kandone dbr i foruma atejai sukuriai uruode tema kad mes slowhack  tu grybas esi verliabyby tu negyvensi uz tokius prikolus ilgai numysciau as tau galva tiktai balvone malka i sikna tau tiktai padetu...O reklama kad kitu galetu isbandyti kas nezino abuze degradavai matau ant bazaro uz duxa eini

90.138.16.35 Kam reikia toki duxa  uzddosinkit busyt MLDC :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kandone dbr i foruma atejai sukuriai uruode tema kad mes slowhack  tu grybas esi verliabyby tu negyvensi uz tokius prikolus ilgai numysciau as tau galva tiktai balvone malka i sikna tau tiktai padetu...O reklama kad kitu galetu isbandyti kas nezino abuze degradavai matau ant bazaro uz duxa eini

90.138.16.** Kam reikia toki duxa  uzddosinkit busyt MLDC :)

Pirma išmok rašyti, o antrą nepublikuok IP adresų, o tuo labiau jis ne mano kadangi mano prasidedą 77. o baigiasi .113 galvok ką darai. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

is kur pas jus tiek neapkykantos ?  :D


Faktas kaip blynas aisku kad tai ne tu o tas apkaba.lt Fedingas,Rimtas7  :D


o tu Reflexas jei irgi nezinai tiesos tai nereik jau stumt ant zmogaus.


Stumia ant Manto, nors patiems protas neišivystes iki tokio lygio. Kiek iš pažiūros matau jis nešoka į ragus ir atrodo gana padoriai, na o jūs kaikūrie tik parodot savo debiliškumo lygi.

 

Na taip sutinku bet as ant nieko ir nestumiu.

Redaguota , nario Always
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš nejaučiu jokios apykantos tik nervuoja tokie asmenys kaip tavo puikusis administratorius, jeigu toks neišprusėlis būtų mano projekte aukštose pareigose taip išsireiškęs, jis jų jau seniai neturėtų, bet čia tavo reikalas, tad nežinau sėkmės toliau būt auksiniais (ang. golden) ir žėrėt. peace 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš nejaučiu jokios apykantos tik nervuoja tokie asmenys kaip tavo puikusis administratorius, jeigu toks neišprusėlis būtų mano projekte aukštose pareigose taip išsireiškęs, jis jų jau seniai neturėtų, bet čia tavo reikalas, tad nežinau sėkmės toliau būt auksiniais (ang. golden) ir žėrėt. peace 

 

Tikrai taip sutinku,Puikiai stebi :) na pasakiau jam kad biski ramiau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2843 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...