Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

CS-GOLDEN.LT New Servers Project


Mongollas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2843 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki cs 1.6 žaidėjai noriu jums pasiulyti viena unikalų projektą pavadinimų http://cs-golden.lt

Šis projektas turi šiuo metų puikiai veikiančius serverius.

 

1.*Golden*Public Server [Lithuania] 24/7 IP:91.211.246.33:27020

2.*Golden*GunGame +MultiJump [Lithuania] 24/7 IP:91.211.246.33:27015

3.*Golden*Umbrella Swarm [Lithuania] 24/7 IP:91.211.246.33:27040

Šiuo metų daromas CS:GO modas tad po kurio laiko galėsite ir išmeginti. Projektas merginom dalina nemokamus VIP, STEAM žaidėjams suteikiamas VIP statusas o TOP 3 aktyviausi taipat gauna VIP.

 

Projektas siekia pasiulyti jums kuo geresnę žaidimo kokybę kad ne tik jus bet ir jūsų draugi galėtų mėgautis žaidimų be jokių problemų.

 

Įkurėjo skype:terror-cstrike

Savininkės skype:rasita666666

 

Ateikytę ir išmeginkytę serverius,nepamirškytę pasikviesti draugų!

 

CS-GOLDEN.LT

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip ir kiti Counter-Strike serveriai - nieko unikaliaus mes čia nematome, visi serveriai traukti iš interneto kiek suprantu.

 

Atėjes į puslapį tiesiog pakraupau pamates vaizdą ir visas noras dingo žaisti, forumas taipat nėra įspudingas, nes ir vėl tas atsibodes IPB varikliukas.

 

Nu ir man paaiškinkit, kas pas jus UNIKALU? 

Teisybė, nieko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip ir kiti Counter-Strike serveriai - nieko unikaliaus mes čia nematome, visi serveriai traukti iš interneto kiek suprantu.

 

Atėjes į puslapį tiesiog pakraupau pamates vaizdą ir visas noras dingo žaisti, forumas taipat nėra įspudingas, nes ir vėl tas atsibodes IPB varikliukas.

 

Teisybė, nieko.

Tai tu jeigu neizvelgi ,niekas nekaltas...

Reiks užeit pažiesim kas gero. ;] SEkmės

Dekui mes tik pradedame :) sistema tobulinti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai papasakok kiek pluginų pats sukūrei, bus visiems aišku unikali dalis.

As nekurejas,bet ka galiu sakyti viska pats kurėsi....Bet jeigu tu pražaistu ilgiau pastebetum ir unikaluma. 

Šudserveriams ne! jau nusibodo tokie serveriai kad jie baigs kūrti juos ...

Kodel šudserveriai jeigu jis jau kiek metų gyvuoja :) žaidėjų buna net pilni serveriai tai tu nežinai ka rinktis ir viskas :)

Tai tu privalai pasakyt kas unikalaus, o ne patiem reikia įžvelgt.. nieko čia unikalaus nėra, nes nežinai pats ką parašyt.

Kaip kam :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

As nekurejas,bet ka galiu sakyti viska pats kurėsi....Bet jeigu tu pražaistu ilgiau pastebetum ir unikaluma. 

Kodel šudserveriai jeigu jis jau kiek metų gyvuoja :) žaidėjų buna net pilni serveriai tai tu nežinai ka rinktis ir viskas :)

Kaip kam :)

 

Viską pats kūrė :DD parsisiuntė iš interneto? geras kurimas unikalumo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nieko čia unikalaus nebus.. kas antram aprašyme cs ar samp tas pats per ta patį.  Kas iš cs projektų yra unikalesnis, tai manau slimi ( s-cs ). Savininkas pats roundo garsus įgarsina,kai keičiasi žemėlapis ne standartinis voice būna, o jo perkurtas ir jo žodžiai ir dar daugiau. Tas csgo modas jo nuolat atnaujinamas ir dirbama prie jo. Šito projekto tai turbūt kaip ir minėjo, sukėlė pluginus ir tiek.. sėkmės jums.

Redaguota , nario Thorin
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Slowhack atakeris *Myliu SuperGames.lt* sugadinau cs'ą beidamas pas ta idijota i serverius

atbegi ir sauki bei kaltinsi mane be irodymu ir faktu ?

Pirma blogiuko etikete ant manes gali klijuoti tik tada kai pasitelkes konkrecius faktus

Argumentus jau parodei post smeizdamas mano projekta.

 

 

 O kas del forumo tai cia jau ne mano darbelis man IPB irgi nepatinka bet man svarbu ne forumas o patys serveriai ir juo kokybe,beja prasau normaliu zmoniu nebekurk aprasymu apie mano projekta kaip nezino kas jame yra ir tt.

As ir pas savo projekta nematau kad butu kazkas unikalu as dar tokio projekto nemates kur butu kazkas unikalu nera tokio projekto ;)

is kur pas jus tiek neapkykantos? tiesiog rasinėja kur kas papuola.

Nieko čia unikalaus nebus.. kas antram aprašyme cs ar samp tas pats per ta patį.  Kas iš cs projektų yra unikalesnis, tai manau slimi ( s-cs ). Savininkas pats roundo garsus įgarsina,kai keičiasi žemėlapis ne standartinis voice būna, o jo perkurtas ir jo žodžiai ir dar daugiau. Tas csgo modas jo nuolat atnaujinamas ir dirbama prie jo. Šito projekto tai turbūt kaip ir minėjo, sukėlė pluginus ir tiek.. sėkmės jums.

 

Esi teisus bet del kam tikro dalyku ne! 

Tai papasakok kiek pluginų pats sukūrei, bus visiems aišku unikali dalis.

 

3 Plugins edit ir kiti pirkti plugins is rusu.

Viską pats kūrė :DD parsisiuntė iš interneto? geras kurimas unikalumo.

 

parsisiunte is interneto ir ka gaila tau ar ka ? kam tas unikalumas kaip yra tokiu kur tik copy paste temoka todel jau gerau is interento ar is rusu nuspirkti nei cia kazka savo kurti kad veilau toks pyzdukas kaip tu copy paste darytu   :)

Reiks užeit pažiesim kas gero. ;] SEkmės

Linkiu gero zaidimo ;)

 

Linkiu didžiausios sekmės, užsuksiu apsižvalgysiu! :)

 

Dėkui ;)

Šudserveriams ne! jau nusibodo tokie serveriai kad jie baigs kūrti juos ...

 

Ne žinot nebenusibodo kolkas :) o kaip tavo dar gyvas ? :D gal vel reik pagalbos del amxbans ir kit sud?  :)

Redaguota , nario Always
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

atbegi ir sauki bei kaltinsi mane be irodymu ir faktu ?

Pirma blogiuko etikete ant manes gali klijuoti tik tada kai pasitelkes konkrecius faktus

Argumentus jau parodei post smeizdamas mano projekta.

 

 

 O kas del forumo tai cia jau ne mano darbelis man IPB irgi nepatinka bet man svarbu ne forumas o patys serveriai ir juo kokybe,beja prasau normaliu zmoniu nebekurk aprasymu apie mano projekta kaip nezino kas jame yra ir tt.

As ir pas savo projekta nematau kad butu kazkas unikalu as dar tokio projekto nemates kur butu kazkas unikalu nera tokio projekto ;)

is kur pas jus tiek neapkykantos? tiesiog rasinėja kur kas papuola.

 

Esi teisus bet del kam tikro dalyku ne! 

 

3 Plugins edit ir kiti pirkti plugins is rusu.

 

parsisiunte is interneto ir ka gaila tau ar ka ? kam tas unikalumas kaip yra tokiu kur tik copy paste temoka todel jau gerau is interento ar is rusu nuspirkti nei cia kazka savo kurti kad veilau toks pyzdukas kaip tu copy paste darytu   :)

Linkiu gero zaidimo ;)

Dėkui ;)

 

Ne žinot nebenusibodo kolkas :) o kaip tavo dar gyvas ? :D gal vel reik pagalbos del amxbans ir kit sud?  :)

 

Nunu iš kokie pirkti :DD parsisiūsti iš neto ir taip aišku... nes neįvardini kas unikalu

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nunu iš kokie pirkti :DD parsisiūsti iš neto ir taip aišku... nes neįvardini kas unikalu

Negražu kalbeti jaigu nezinai tiesos. o kur rasiau as kad unikalu  ?  :) 

https://www.neugomon.ru/threads/15/

kad kazkoks zmogus paminejo kad unikalu tai fiso as kaltas ? :D

Faktas Nera cia ka ir Gincytis su tavim nes pagal tave tu buvai ir busi teisus.

Redaguota , nario Always
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2843 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...