pukysxxx

Prasymai

Recommended Posts

sveiki, as turiu samsung i607 su windows mobile 5 operacine sistema , ir noreciau paklausti ar negaletumete ideti nuorodos is kurios butu galima atsisiusti asphalt4 zaidima?beje mano telefono ekrano rezoliucija yra 320*240 (landscape).

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
sveiki, as turiu samsung i607 su windows mobile 5 operacine sistema , ir noreciau paklausti ar negaletumete ideti nuorodos is kurios butu galima atsisiusti asphalt4 zaidima?beje mano telefono ekrano rezoliucija yra 320*240 (landscape).

Kiek dabar ieskojau radau tik 240x320, bet gal ir ant tavo tel rasiu. :)

Dalintis šį pranešimą

noreciau jei imanoma paprasyti , kad paieskotumete game boy emuliatoriaus ( jis skaito GBA failus) pas mane telefonas samsung i607 windows mobile 5 , o ekranas 320*240

(gulscias).

Siaip idejau PS zaidimu emuliatoriu tai su juo pazaisk, o sio ryt paieskosiu, nes dabar ant NetBook'o softa perrasineju tai tingiu. :P

Dalintis šį pranešimą

Resco Guardians , 3D Chopper Fight , Quake Mobile ,Tony Hawk’s Pro Skater™ 2 Pocket PC , Radium , Snow Rally Canada , Gladiators of Delphi - stai keletas neblogu zaidimu skirtu windows mobile 5 smartams , taciau as niekur ju nerandu nemokamu tai tikiuosi jusu pagalbos ,iskarto didelis dekui :)

Dalintis šį pranešimą

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• eneba
  • eneba
  • eneba

• SuperGames programele
  • SuperGames programele