Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3648 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, ryt tempsiu teva i banka tik nzn i kuri. Swed ar dnb? Dnb noreciau nes duoda VISA kortas, i kurias issiimt saibas galima is adsense,paypal ir kt, o swed duoda tik maestro arba mastercard, bet sweda dauguma zmoniu naudoja, tai net nezinau ka daryt, kuri banka rinktis? Beje niekur nerandu dnb banko ikainiu (pervedimai, korteles mokesciai ir kt), meta error 404.

17

Nu tai gali gaut bet kur kortelę.

 

Trumpai apie DnB : https://www.dnb.lt/polapis/up#node/4445

 

Trumpai apie Swed: https://jaunimas.swedbank.lt/lt/j14/pages/mokejimo-korteles#tab-1

 

Rasi tikrai visą informaciją.:)

 

Aš asmeniškai imčiau Swed pagal tavo amžių, kadangi greitesnis pinigų įskaitymas, ir šiaip man asmeniškai kadaise buvo lengviau naudotis swedo internetiniu banku, nes DnB visokius TAN kodus reikia dar papildomai vest, o Swedbanke tik kodų kortelė.

Nuolat perku Jūsų turimą PayPal valiutą. Plačiau TEMOJE

Nuolat perku Jūsų turimus BITCOIN. Plačiau TEMOJE

Kreipkitės AŽ, susitarsim, galiu nupirkti ir dideles sumas. :kiets: 

 

Imk swed. Galima iš paypal pinigus išsiimt į paprastą banko sąskaitą nuo šiol. Swedas paprasčiau ties bankininkyste, modernesni bankomatai. Imk mastercard'ą.

Rimtai į sąskaitą perveda? O adsense tada? Kiek pp žinojau tik į US bank acc perveda :)

17 metu ir dar kortos neturi? Is kokio kaimo esi?:D

Ane? Man ir payseros uzteko, dabar vasara dirbsiu, tai reik kortos normalios

Nu tai gali gaut bet kur kortelę.

 

Trumpai apie DnB : https://www.dnb.lt/polapis/up#node/4445

 

Trumpai apie Swed: https://jaunimas.swedbank.lt/lt/j14/pages/mokejimo-korteles#tab-1

 

Rasi tikrai visą informaciją.:)

 

Aš asmeniškai imčiau Swed pagal tavo amžių, kadangi greitesnis pinigų įskaitymas, ir šiaip man asmeniškai kadaise buvo lengviau naudotis swedo internetiniu banku, nes DnB visokius TAN kodus reikia dar papildomai vest, o Swedbanke tik kodų kortelė.

Kaip beieskau nerandu ikainiu dnb :/
(redaguota)

Rimtai į sąskaitą perveda? O adsense tada? Kiek pp žinojau tik į US bank acc perveda :)

Ane? Man ir payseros uzteko, dabar vasara dirbsiu, tai reik kortos normalios

Kaip beieskau nerandu ikainiu dnb :/

Tai iskart taip ir sakyk, kad tęvai lopu laiko, kad net sask neatidara :D

Redaguota , nario .lukonic`
Narys įspėtas. 1.1., 1.2.

AMD Ryzen 7 1700 3.8GHz OC | GIGABYTE AB350M Gaming 3| 2x8GB DDR4 2400Mhz CL14 | 2x240GB SSD TS240GSSD220S RAID0 | WD BLUE 1TB HDD | 550W 80+ GOLD EVGA G2 SuperNOVA| GPU MSI GTX1060 6GB Gaming X OC

 

(redaguota)

Tai iskart taip ir sakyk, kad tęvai lopu laiko, kad net sask neatidara :D

Tai kam ja ta saskaita, jai sako tik pradės dirbti dabar

Gal jam Payseros užteko, draugam pervest, ir gaut pinigus iš jų. 

 

P.s Kortele jai turi - tai ir pats užsidirbk pinigus ant jos, o ne tėvų prašyk, kad pinigų pervestų ant kortelės.

Redaguota , nario -Right_Side-
(redaguota)

Rimtai į sąskaitą perveda? O adsense tada? Kiek pp žinojau tik į US bank acc perveda :)

Ane? Man ir payseros uzteko, dabar vasara dirbsiu, tai reik kortos normalios

Kaip beieskau nerandu ikainiu dnb :/

Nu ką aš žinau nuėjau ir vos ne pirmas sakinys:

 

Pigu – gauk „VISA Electron UP“ kortelę nemokamai ir be jokio metinio kortelės administravimo mokesčio. Taip pat netaikysime jokio mokesčio už į tavo sąskaitą pervestus pinigus. Galioja iki tol kol sukaks 25 metai.

 

Jei tingim skaityt, tai nekurkim ir temų.

 

 

https://www.dnb.lt/lt/privatiems/kainynas/saskaitos-ir-mokejimai/pervedimai-eurais

Redaguota , nario Svarainis

Nuolat perku Jūsų turimą PayPal valiutą. Plačiau TEMOJE

Nuolat perku Jūsų turimus BITCOIN. Plačiau TEMOJE

Kreipkitės AŽ, susitarsim, galiu nupirkti ir dideles sumas. :kiets: 

 

Nepamiršk confirmint.

Be to, dirbant gali nurodyt paysera IBAN sąskaitą, ir ten irgi perves pinigus. Nebūtinas swedbank ar dar kas, nes EVP veikia kaip bankas dabar.

o kur rast payseroj savo IBAN? nes ten kaip suprantu payseros sąskaita, o ne tavo.. o paskirtyje nurodai savo EVP

Nuolat perku Jūsų turimą PayPal valiutą. Plačiau TEMOJE

Nuolat perku Jūsų turimus BITCOIN. Plačiau TEMOJE

Kreipkitės AŽ, susitarsim, galiu nupirkti ir dideles sumas. :kiets: 

 

Nu ką aš žinau nuėjau ir vos ne pirmas sakinys:

 

Pigu – gauk „VISA Electron UP“ kortelę nemokamai ir be jokio metinio kortelės administravimo mokesčio. Taip pat netaikysime jokio mokesčio už į tavo sąskaitą pervestus pinigus. Galioja iki tol kol sukaks 25 metai.

 

Jei tingim skaityt, tai nekurkim ir temų.

 

 

https://www.dnb.lt/lt/privatiems/kainynas/saskaitos-ir-mokejimai/pervedimai-eurais

o kur pinigų pervedimų įkainiai? va šito ir nerandu..

o kur rast payseroj savo IBAN? nes ten kaip suprantu payseros sąskaita, o ne tavo.. o paskirtyje nurodai savo EVP

netingėk skaityt, pats man ką tik tai sakei.

Nepamiršk confirmint.

Be to, dirbant gali nurodyt paysera IBAN sąskaitą, ir ten irgi perves pinigus. Nebūtinas swedbank ar dar kas, nes EVP veikia kaip bankas dabar.

žinau, o kaip galvoji, kaip išsiimsiu pinigus? kompą pakratysiu ir išbyrės?

o kur pinigų pervedimų įkainiai? va šito ir nerandu..

netingėk skaityt, pats man ką tik tai sakei.

žinau, o kaip galvoji, kaip išsiimsiu pinigus? kompą pakratysiu ir išbyrės?

Nuorodą paspausk gi parašyti įkainiai:) 

Nuolat perku Jūsų turimą PayPal valiutą. Plačiau TEMOJE

Nuolat perku Jūsų turimus BITCOIN. Plačiau TEMOJE

Kreipkitės AŽ, susitarsim, galiu nupirkti ir dideles sumas. :kiets: 

 

tai tipo tokie įkainiai ir jaunimo programai galioja? pvz swede tai skiriasi...

Nu jei nėra kitų vadinasi tokie ir galioja:) Swed'e yra atskiros programos kaip ZOOM, dėl to ir skiriasi.

Nuolat perku Jūsų turimą PayPal valiutą. Plačiau TEMOJE

Nuolat perku Jūsų turimus BITCOIN. Plačiau TEMOJE

Kreipkitės AŽ, susitarsim, galiu nupirkti ir dideles sumas. :kiets: 

 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3648 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...