Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3639 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki ar apsimokėtų imti šios kompanijos SSD? Nes pirmą kart matau kad jie SSD gamintų, ar geriau paimti Samsung ar kitą? http://www.kilobaitas.lt/Kietieji_diskai/AMD/AMD_Radeon%E2%84%A2_R3_SSD_/_120GB_/_5/199-999526/CatalogStoreDetail.aspx?CatID=PL_663&ID=667514

 

Taipogi jei galit numeskit iš kilobaito ar iš kitur kur greitas pristatymas Sata laidą kad tiktų šitą SSD prijungti prie motininės kur tik Sata II

 
 

 

Nu tiks, tiesiog neišnaudos pilno greičio SSD, man daugiau ir nereikia nes tik 300mb/s palaikys tas sata , tik nežinau ar tinka bet koks laidas sata, ar būtent sata 2

Jei jau nori tu 300mb/s tau reikias imti Samsung nes bent jau kiek man eimantasd lygtais prisakes tai kad vis vien greitis istikru nera toks koks ten parasytas.

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

(redaguota)

SATA yra "backwards compatible", t.y. SATA3 SSD gali jungti į SATA2 ir SATA1 ir jokių adapterių ar dar ko nors NEREIKIA. Kaip jau pats žinai, SATA2 greitis - 300MB/s, tad tau šito SSD užteks per akis. Taipogi, kaip jau minėjo, SSD greičiai nėra lygiaverčiai tiems, kuriuos reklamuoja, tačiau jie per daug nesiskiria, pasigooglink banchmark'ų šito SSD, kad įsitikintum. Kažkas minėjo, jog 360MB/s yra mažai, tačiau tai yra WRITE greitis, kuris iš esmės svarbus tik judinant didelius failus/įrašant didelias programas (kas normaliam useriui nutinka palyginus retai ir ką ir taip atliksi ant HDD, jei norėsi daugiau vietos), o kas jau daug svarbiau, tai READ greitis (naudojamas užkraunant OS/programas ir kitą šlamštą), kuris čia būtų 520 MB/s - žymiai daugiau nei SATA2 limitas (net ir turint galvoje jog realiai jis gali būti šiek tiek lėtesnis). Taigi ir vėl - tau šito SSD užteks per akis ir jį įsigyti taipogi APSIMOKA.

 

P.S.

Pasigooglink žmonių atsiliepimų apie šitą SSD, nes žinai, AMD, ne visada viskas ten veikia kaip turėtų... :D

Redaguota , nario ProGreen

Filthy-Frank.jpg

SATA yra "backwards compatible", t.y. SATA3 SSD gali jungti į SATA2 ir SATA1 ir jokių adapterių ar dar ko nors NEREIKIA. Kaip jau pats žinai, SATA2 greitis - 300MB/s, tad tau šito SSD užteks per akis. Taipogi, kaip jau minėjo, SSD greičiai nėra lygiaverčiai tiems, kuriuos reklamuoja, tačiau jie per daug nesiskiria, pasigooglink banchmark'ų šito SSD, kad įsitikintum. Kažkas minėjo, jog 360MB/s yra mažai, tačiau tai yra WRITE greitis, kuris iš esmės svarbus tik judinant didelius failus/įrašant didelias programas (kas normaliam useriui nutinka palyginus retai ir ką ir taip atliksi ant HDD, jei norėsi daugiau vietos), o kas jau daug svarbiau, tai READ greitis (naudojamas užkraunant OS/programas ir kitą šlamštą), kuris čia būtų 520 MB/s - žymiai daugiau nei SATA2 limitas (net ir turint galvoje jog realiai jis gali būti šiek tiek lėtesnis). Taigi ir vėl - tau šito SSD užteks per akis ir jį įsigyti taipogi APSIMOKA.

 

P.S.

Pasigooglink žmonių atsiliepimų apie šitą SSD, nes žinai, AMD, ne visada viskas ten veikia kaip turėtų... :D

Na jau per vėlu, nusipirkau. Dariau tuos benchamarkus ir žinok visai nustebau nes galvojau bus prasčiau. Kiek žiūrėjau YT ( bent jau apie samsung, kitų nežinau ) kad jei darai ilgesnį testą WRITE greitis kažkur per pus mažėja, o čia tik ant 20-30mbps mažiau  nei testą iki 4GB, žodžiu visai patenkintas aš kaip už tokią kainą.

 
 

 

Sveiki ar apsimokėtų imti šios kompanijos SSD? Nes pirmą kart matau kad jie SSD gamintų, ar geriau paimti Samsung ar kitą? http://www.kilobaitas.lt/Kietieji_diskai/AMD/AMD_Radeon%E2%84%A2_R3_SSD_/_120GB_/_5/199-999526/CatalogStoreDetail.aspx?CatID=PL_663&ID=667514

 

Taipogi jei galit numeskit iš kilobaito ar iš kitur kur greitas pristatymas Sata laidą kad tiktų šitą SSD prijungti prie motininės kur tik Sata II

nusipirkau aš užvakar ir tokį, 240gb, viskas normaliai. Nors mano turimas kingstonas aplenkia.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3639 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...