Peršokti į turinį

Ieškau minecraft projekto prie kurio galėčiau prisijungti


xAleksas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2801 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, iškarto atsiprašau jei pataikiau ne į šią skiltį, nes kitos tinkamos kaip ir nemačiau.

 

Reikalas toks, ieškau minecraft projekto prie kurio galėčiau prisijungti kaip pagalbininkas, prižiurėtojas ar kažkas tai panašaus, su vienadieniais šūdserviais nieko bendro nenoriu turėti, ieškau rimto projekto kurio savininkas yra motyvuotas išlaikyti savo serverį.

Trumpai apie mane.

Esu Aleksas, man 17-ą metu, esu komunikabilus, draugiškas, tikslo siekiantis žmogus, rimto bei griežto charakterio. Laisvalaikį praleidžiu su draugais kieme, prie kompiuterio arba prie ežero.

 

Kodėl aš? 

Pradėkim nuo to kad esu patyręs šiuose pareiguose, per keleris metus kuriuos esu praleidęs minecrafte sukaupiau tikrai nemažą patirtį būdamas prižiurėtojumi, pagalbininku. Esu nesavanaudis ir iš man paskirtų pareigų nesistengiu ieškoti naudos, tiesiog atlieku man paskirta darbą. Palaikau ryši su esamais projektos komandos nariais, pasiteirauju jų nuomonės dėl vieno ar kito žingsnio jeigu man kas nors būna neaišku. Būnų aktyvus, o į savo pareigas žiūriu labai rimtai, todėl galiu užtikrinti kokybišką ir įdomu žaidimą.

 

Kuo galiu padėti?

Kaip ir minėjau puikiai tvarkausi dviejuose pareiguose - prižiurėtojo bei pagalbininko.

Būdamas prižiurėtojumi palaikau tvarką serveryje, t.y prižiūrių kad visi laikytusi serverio taisyklių, teikiu pagalba žaidėjams, rengiu eventus bei kitaip prisidedu prie projekto plėtros.

Būdamas pagalbininku padedu savininkui tuose dalykuose kuriuose jis nespėja, tai dažniausiai būna : Atsakinėju žaidėjams į jiems rūpimus klausimus per administracijos skype, ask.fm (jei toki turite) bei kitur, prižiūrių forumą, prižiurėtojus bei kitus komandos narius taipogi darau atrankas į komandą ir plačias analizės, būnų atsakingas už įvairius skundus, klausimus forume, pateikiu savininkui žaidėjų pasiūlytas įdėjas kurias mano nuomonė yra svarbios bei naudingos kad šis sutaupytu laiko neskaitydamas bereikalingas įdėjas, bei visaip kitaip prisidedu prie projekto plėtros.

 

Projektai kuriuose buvau komandos narys (vardinu tik rimtesnius, visų nebeprisimenu)

craftmc.lt - Prižiurėtojas (įšėjau dėl korupcijos komandoje bei savininkų požiūrio į serverį, išbuvau apie 2 savaites)

justmc.lt - Prižiurėtojas (išmetė dėl to kad susikūriau chestshop'ą iš savo survival daiktų :D, tačiau tai buvo ~ 2012-2013 metais, išbuvau apie mėnesį)

mckingdom.lt - Prižiurėtojas (išėjau dėl kito komando nario korupcijos, diskriminacijos tarp frakcijų, išbuvau virš mėnesio)

 

Susiekimai AŽ bei el.paštu : [email protected] ten nurodysiu skype bei visa kita.

 

į žaidėjų kiekį nekreipiu dėmesio, kaip ir minėjau ieškau projekto kurio savininkas turi motyvacijos plėtoti projektą


 

Redaguota , nario xAleksas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Trumpai pasakius tu manai esantis geresnis nei kiti žaidėjai kurie lošia tam tikruose serveriuose, ir nori ateit į serverį žmogaus tik turint privilegijas.

Pagal mane išmok palošti bent kelis mėn kokiam normaliam serverį be privilegijų kad baigtai save aukštint.

O jėtus, niekas nieko neaukština, yra savininkų kurie net neatsidarė savo projektų, yra savininkų kurie nemato kandidatų iš serverio bendruomenės ir galbūt pamate mano temą susidomės, pats patekau į kelis projektus nežaidžiant juose, o darba atlikau nepraščiau nei tuometu buve prižiurėtojai, patys savininkai čia kuria temas kad ieško tokių žmonių, tai kodėl aš negaliu sukurti temos kad ieškau tokio projekto? :)

Redaguota , nario Snarkcorn-
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O jėtus, niekas nieko neaukština, yra savininkų kurie net neatsidarė savo projektų, yra savininkų kurie nemato kandidatų iš serverio bendruomenės ir galbūt pamate mano temą susidomės, pats patekau į kelis projektus nežaidžiant juose, o darba atlikau nepraščiau nei tuometu buve prižiurėtojai, patys savininkai čia kuria temas kad ieško tokių žmonių, tai kodėl aš negaliu sukurti temos kad ieškau tokio projekto? :)

tai kad tau serveriai žaidėjų netinka, kokios dar čia paieškos gali būt? :D Čia lietuvoj rimti projektai būna labai retai 5% iš 100% yra rimti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

koridorius, prison, kaimux, ncmg, blaze, soulmc, craftmc, mcheroes, kingdom, spawn, kubai, godplay, slime, gamein, mano miestas, projektasmiestas, respawn, skilas ir dafiga kitų, tyngiu vardint.

Puse iš šitų kuriuos išvardinai yra tikri šūdai kuriuose nieko gero tik kopijos nuo kitu serverių :X Paryškinau geresnius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Puse iš šitų kuriuos išvardinai yra tikri šūdai kuriuose nieko gero tik kopijos nuo kitu serverių :X Paryškinau geresnius.

 

craftmc labai smagus projektas sql atakom. Gal kas nori visų jų vipų tel. numeriukų? 

Redaguota , nario ProGreen
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 mėnesių...

Mano nuomonė yra labai paprasta. Pats bandžiau ieškotis projekto ir tuom labai nusivyliau, daugumoje projektų, kur daugiau žaidėjų, kas 2 žaidėjas yra cheateris arba tik apsimeta tuo geručiu žaidėju, daug pats esu turėjęs šūdserviu ir tuom giriuosi, nes kiekvieną kartą išmokdavau kažką naujo, nematyto, o dėl pačio projekto, sakyčiau tau reiktų ten pažaisti, o ne iškart į kokį katik atsidariusį projektą šokti, kaip į vandenį, kuris yra šaltas. Pirmiausiai turėtum atsižvelgti ar tau projektas patinką, tik tada apžiūrėti tą projektą, ką tu ten darytum, ką galėtum padaryti geriau negu kiti ir kodėl būtent tave. Tarkim atėjai į nežinomą projektą, nieko ten jame daug nežinai, savininkai apsimeta 20-čiais nors jiems vos 12-a metų ir booooooom jie pradeda daryti nesamones, tu vėl išeini iš projekto ir ieškaisi kito.. THE END.

Nėra lietuvoje rimtu ir unikaliu projektu...
P.S Sėkmes ieškant projekto.

Na kiekvienas unikalumą vis kitaip, tarkim aš suprantu unikalumą, kaip nematytos sistemos arba žiauriai gražus spawnas,

Aš išvardinau tuos kurie gyvuoja ilgą laiką ir nėra vienadieniai šūdserveriai, tokius projektus laikau rimtais :)

Tuos kurie išvardinai, dauguma yra tokie šūdserviai, kad nu **, geriau net nenorėčiau apie tai kalbėti. Tarkim pasirodė kažkokiam koridoriuje idėją ir wuola jau kitame projekte. Not copy at all.

Tai nežinau kur tu projektų ieškai, bet rimtų projektu daug ;)

Tuose rimtuose projektuose reikia žaisti, o kaip suprantu iš jo pasakymo, kad jis nenori. Jis nori straight, kad iškart viską gauti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2801 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...